این سایت دارای بالاترین رتبه نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور میباشد در انتهای سایت لوگو درج شده است

گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)

چمن مصنوعی برای ویلا

چمن مصنوعی برای ویلا
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/20 5 نظر

افراد همیشه سعی می کنند تا با استفاده از ویلاهای شخصی از تعطیلات خود نهایت استفاده را ببرند. به همین دلیل نیاز دارند تا از محیط این ویلاها با صرف هزینه و زمان نگهداری کنند. استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک کرده و علاوه بر آن به زیبایی بصری ویلا نیز می افزاید. 

چمن مصنوعی برای ویلا

 

دلیل تمایل افراد به داشتن ویلای شخصی چیست؟
پیش از آن که به مزایای استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا بپردازیم، بهتر است توجه کنیم که هدف افراد از خرید ویلای شخصی چیست. ویلا می تواند یک محیط کوچک و ساده باشد یا یک محیط بزرگ و لوکس. اما به هر حال با هدف دور شدن از محیط شهری و آلودگی ها و در عوض استفاده از آب و هوای سالم و محیطی به دور از استرس خریداری می شود.

چمن مصنوعی برای ویلا
روزمرگی های زندگی امروزی که سرشار از سر و صدا و چالش می باشند، باعث شده تا مردم جامعه به این فکر بیفتند تا تعطیلات خود را در محیطی آرام بگذرانند. اما این فقط نگاهی به یک سوی قضیه است. از طرفی دیگر بدیهی است که باید زمان و هزینه های زیادی را برای نگهداری و رسیدگی به ویلاهای شخصی صرف کرد.


همان طور که می دانید، ویلا خانه ی دوم هر کسی است و معمولاً افراد زمان کمی را در این محیط سپری می کنند. پس لازم است تا برای مراقبت و نگهداری از آن نیرویی استخدام کنند، که همین موضوع نیز باعث می شود تا هزینه ی بیشتری به مالک تحمیل شود. اما دنیای امروزی دنیای پیشرفته است و بشر در حال حاضر   می تواند در هر زمینه ای راه حلی ارائه دهد. به همین دلیل ما در وب سایت grassiran24.com  در خدمت شما هستیم، تا بهترین محصولات را در همین راستا به شما معرفی کنیم.
چمن مصنوعی ویلا 
چمن مصنوعی برای ویلا

ارائه ی راهکار برای بهره مندی از زیبایی طبیعت
یکی از مسائلی که باعث لذت بردن از زندگی و رفع نیازهای روحی می شود استفاده از طبیعت است. نگاه کردن به مناظر طبیعی و زیبایی های پیرامون، شنیدن صداهای موجود در طبیعت مانند صدای پرندگان و آب رودخانه ها از جمله مواردی هستند که باعث افزایش کیفیت زندگی و احساس شور و شعف در انسان می شوند.

چمن مصنوعی مخصوص ویلا
امروزه ابزارهایی در دست بشر قرار دارد که می تواند طبیعت را شبیه سازی کرده و علاوه بر آن به کاهش هزینه و زمان نگهداری و مراقبت نیز کمک کند. یکی از این وسایل و ابزار ها چمن مصنوعی ویلا می باشد. استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا یکی از روش هایی است که طبیعت را به محیط پیرامون شما دعوت کرده و بدین ترتیب شما هم از زیبایی های آن لذت می برید و هم هزینه ی کمتری می پردازید.
برای آگاهی بیشتر از مزایای استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا با ما همراه باشید تا گام به گام به هدف مشترک خود نزدیک شویم.

چمن مصنوعی ویلاییتاثیر استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا در نگهداری از آن
معمولاً افرادی که اقدام به خرید ویلا می‌کنند، تنها تعطیلات را در ویلای خود به سر می برند و باقی اوقات در طول سال حضور فیزیکی درون ویلا ندارند. تصور کنید که پس از مدت ها کار و تلاش در محیط شهری با فراهم شدن فرصتی وارد ویلای شخصی خود می شوید اما به جای آن که به استراحت و خوش گذرانی بپردازید، تمام وقت خود را صرف رسیدگی به کارهای عقب افتاده ی ویلا می کنید. در این صورت نه تنها  از نظر روحی و جسمی تجدید قوا نمی‌کنید، بلکه به خستگی خود افزوده و دوباره رهسپار شهر شلوغ خود می شوید.

چمن مصنوعی برای ویلا
اما راهکاری وجود دارد که شما را از صرف زمان و انرژی بدنی بی نیاز کرده و علاوه بر آن طراوت و شادابی طبیعت را تمام و کمال پیش چشمان شما شبیه سازی می کند این روش استفاده از چمن مصنوعی می باشد. بدین ترتیب دیگر اثری از علف های هرز و بلند شدن چمن ها نمی باشد. 
همین امر سبب می شود تا زمانی که شما بعد از مدت ها وارد ویلای خود می شوید با منظره ای زیبا و بسیار جذاب رو به رو شده و در همان لحظه ی اول تمامی استرس ها و نگرانی ها را فراموش کنید. 

چمن برای ویلا
 چمن مصنوعی برای ویلا

آیا استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا مقرون به صرفه است؟
در این قسمت با شما همراه می شویم تا تاثیر چمن مصنوعی را در هزینه ها بررسی کنیم. در پایان این بخش قضاوت با خود شما خواهد بود.
زمانی که ویلای شما به چمن مصنوعی مجهز می شود، دیگر نیازی نیست نیروی انسانی جهت مراقبت و نگهداری از فضای سبز محیط استخدام کنید. بدین ترتیب با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که چه مبلغی را در طول سال به جای پرداخت دستمزد پس انداز خواهید کرد.
در این صورت شما تنها هزینه ی مختصری بابت نگهداری از درختان و گیاهانی می کنید که نیاز به مراقبت شبانه روزی ندارند و به صورت دوره ا‌ی رسیدگی می شوند.
 چمن مصنوعی برای ویلا
چمن مصنوعی برای ویلا

آیا استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا روی ارزش آن تاثیر مثبت دارد؟
همواره عوامل متعددی روی بهای یک ملک موثر هستند. یکی از مهم ترین آن ها، جلوه و زیبایی ظاهری محیط و ساختمان می باشد. به همین ترتیب هر موردی که به زیبایی بصری ویلای شما می افزاید به ارزش مادی آن نیز خواهد افزود. چه بسا که مشتریان هنگامه بازدید از محیط مورد نظر متوجه مزیت های حیرت آور عامل به وجود آورنده ی طراوت و شادابی در ویلای شما شوند و بدانند که می‌توانند بدون صرف هزینه و زمان خاصی مدت ها از سرسبزی پیرامون خود بهره ببرند.
مالکان معمولاً حتی اگر قصد فروش ملک خود را نداشته باشند، بنا بر احتیاط به نکاتی توجه می کنند که باعث افزایش ارزش ملک آن ها شود. اگر شما هم تمایل دارید تا مالک ویلایی زیبا و جذاب و مشتری پسند باشید، حتماً استفاده از چمن مصنوعی را در ویلای خود در نظر داشته باشید.
 
رول چمن مصنوعی

چگونه استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا در تمام طول سال، بهار را برای شما تداعی می‌کند؟
قسمت هایی از ویلا که رو باز هستند تحت تاثیر عوامل محیطی قرار می گیرند. به این معنی که مثلاً در طول زمستان با برف یا گل و لای پوشیده می شوند و در اثر یخ زدگی، سرسبزی و خرمی ویلا از بین رفته و شبیه به یک باغ خشک و بی روح می شود. یا در اثر مجاورت با نور مستقیم خورشید در فصل گرم تابستان فضای سبز محیط شما آسیب دیده و دچار سوختگی و تغییر رنگ می شود. همین موضوع سبب شده تا سرسبزی جای خود را به برگ های سوخته و قهوه ای رنگ گیاهان بدهد.


اما استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا به شما این امکان را می دهد که بدون استفاده از محیطی سرپوشیده در سراسر سال، از شادابی و خرمی ویلای خود استفاده کنید و بهار را در دل همه ی فصول حس کنید. تجربه ی بهار در زمستان و بهار در تابستان به شما کمک می کند، تا با ایجاد تنوع در محیط پیرامون، روح و روان خود را تازه کنید و برای شروع یک زندگی دوباره انرژی کافی را به دست آورید. 

چمن مصنوعی ویلایی

چگونه استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا مشکل زهکشی و آب گرفتگی در اثر بارش های شدید را حل می کند؟
در نصب چمن مصنوعی در محیط های مختلف یک پایه نفوذپذیر زیر آن تعبیه می شود. این پایه، آب و رطوبت را به ‌خوبی تخلیه کرده و به سمت زمین زیرین خود هدایت می کند. حتی اگر زمین ویلای شما از زهکشی ضعیفی برخوردار باشد مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. از آنجایی که پایه نفوذپذیر چمن مصنوعی در عمق 55 میلی متری از سطح زمین قرار داده می شود

چمن برای ویلا و باغو سنگریزه های آهکی و گرانیتی آن را تشکیل می‌دهند، به خوبی به تخلیه ی آب پرداخته و مشکل آب گرفتگی در حیاط ویلای شما را حل می کند. تا جایی که حتی اگر ویلای شما در مناطقی پربارش قرار داشته باشد، هرگز مشکل آبگرفتگی در آن رخ نخواهد داد. شما به راحتی می توانید با یک چتر زیر بارش شدید باران درمحیط ویلای خود قدم بزنید و از این نعمت الهی لذت ببرید. شاید در محیط های شهری و زندگی های آپارتمانی امروزی هرگز امکان قدم زدن زیر باران و لذت بردن از آن وجود نداشته باشد، اما ما با فراهم آوردن ابزار آن شما را در این راه همراهی می کنیم.
 
چمن مصنوعی برای بازی در ویلاچمن مصنوعی و بازی کودکان

استفاده از چمن مصنوعی باعث می‌شود تا تفریح و سرگرمی بهتری را تجربه کنید.
یکی از ویژگی های چمن مصنوعی، مقاومت آن در برابر تردد و رفت و آمدها می باشد. به همین دلیل می توانید با آسودگی خاطر در ویلای خود مهمانی به راه انداخته و از برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان در محیطی دلچسب لذت ببرید، بدون این که نگران خراب شدن چمن ها و فضای سبز ویلای خود باشید.

خرید چمن مصنوعی برای ویلا
هر چند که به لحاظ ایمنی بهتر است تا قسمت باربیکیو را از چمن ها دور کنید اما اصلا جای نگرانی نیست و چمن‌ مصنوعی نسبت به آتش مقاوم است.
چمن مصنوعی برای بازی و تفریح کودکان و حیوانات خانگی نیز بسیار مناسب و از ایمنی کافی برخوردار است. کودکان هنگام بازی روی چمن مصنوعی دچار آسیب نمی شوند و علاوه بر آن مانند بازی در چمن های طبیعی لباس هایشان کثیف نمی شود. همین دو دلیل کافی است تا والدین با خیالی آسوده اجازه دهند کودکانشان آزادانه در محیط ویلا بازی کنند.

چمن ویلایی
پس چمن مصنوعی شرایطی را فراهم می آورد که نه تنها بزرگتر ها بلکه همه ی اعضای خانواده مانند کودکان و حتی حیوانات خانگی نیز از استفاده از ویلای شخصی و تعطیلات خود لذت ببرند. 
در صورتی که هنوز در این باره سوالاتی در ذهن شما وجود دارد می توانید با مراجعه به
سایت grassiran24.com  با مشاوران ما در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. 
 

نظرات

کلینیک خراسانیان
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰
پاسخعالی عالی عالی عالی
admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

میرزاییان طاراحان غرب
۱۴۰۰/۰۵/۲۰۰۰
پاسخبهترین شرکت چمن هستید برای برج های ازگل خریدیم عالی بودید
admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

 چمن مصنوعی بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385