این سایت دارای بالاترین رتبه نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور میباشد در انتهای سایت لوگو درج شده است

چمن مصنوعی-فروش چمن مصنوعی-خرید چمن مصنوعی-قیمت چمن مصنوعی گروه صنعتی تولید و پخش grassiran24

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (غیر چینی)

مزایا استفاده از چمن مصنوعی

مزایا استفاده از چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/01/28 0 نظر

مزایای استفاده از چمن مصنوعی

 

                                          

عمر استفاده از چمن مصنوعی هم اکنون به دهه‌ها می‌رسد و شمارش تعداد دفعات استفاده از این نوع پوشش زمین در اماکن و رویدادهای ورزشی مختلف تقریباً غیر ممکن است. اما دلیل این همه استقبال و روی آوری همگان به استفاده از این نوع چمن چه بوده؟ در این نوشتار سعی می‌کنیم تا با برشمردن مزایای مهم چمن مصنوعی، به نوعی دلیل این استقبال را متوجه شویم.

مزایا استفاده از چمن مصنوعی سازگار با همه‌ی و آب و هواها

اولین و شاید مهم ترین مزایا چمن مصنوعی مثبت چمن‌های مصنوعی این نکته است که استفاده از آن‌ها در تمامی آب و هواهای مختلف ممکن است و نیاز به نگهداری خاص با توجه به شرایطشان ندارند. در واقع می‌توان گفت که اصلاً به هیچ نوع نگهداری خاصی ندارند و در هنگام بارش نیز لازم نیست هیچ گونه اقدامی صورت پذیرد. بنا بر این می‌توان گفت که با استفاده از چمن مصنوعی، هزینه‌هایی اضافی که برای نگهداری صورت می‌گیرد، غیر لازم خواهد بود و از نظر اقتصادی نیز صرفه جویی به عمل می‌آید.

دوام و تحمل بالا چمن مصنوعی مزیت دیگر چمن مصنوعی

چمن مصنوعی در برابر فشار زیاد و انجام رویدادهای ورزشی بسیار بر روی آن بسیار مقاوم است و لازم نیست فشار وارد آمده بر روی آن کم شود تا دچار آسیب دیدگی نشود. در حالی که چمن‌های طبیعی می‌توانند تا 100 ساعت استفاده را برای ورزشکاران فراهم کنند، این رقم برای چمن‌های مصنوعی به رقم بیش از 500 ساعت می‌رسد؛ یعنی بیشتر از 5 برابر چمن طبیعی که رقم بسیار قابل توجهی است.

مزایا چمن مصنوعی نیازی به کشت و سختی های آن را ندارد وجود ندارد

در هنگام نصب چمن طبیعی به مقداری زمان که بعضاً طولانی هم می‌شود نیاز است تا کار کشت و رشد چمن‌ها انجام شود، این در حالی است که چمن مصنوعی به هیچ وجه به این زمان احتیاج ندارد و به نوعی در زمان و وقت شما نیز صرفه جویی می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت که استفاده از چمن مصنوعی باعث بهینه سازی مصرف زمان  و منابع نیز می‌گردد.

 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385