این سایت دارای بالاترین رتبه نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور میباشد در انتهای سایت لوگو درج شده است

گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)

گالری چمن مصنوعی مدارس

گالری چمن مصنوعی مدارس
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/06/05 2 نظر

مسئولان و مدیران مدارس می توانند با استفاده از چمن مصنوعی برای زمین بازی و ورزشی حیاط مدرسه، در هزینه های خود صرفه جویی کنند و هم چنین به این ترتیب می توانند دانش آموزان را به انجام فعالیت های فیزیکی و بدنی ترغیب نمایند که مطمئنا روی روند یادگیری آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. 

چرا باید از چمن مصنوعی در حیاط مدرسه استفاده کرد؟

بر کسی پوشیده نیست که دانش آموزان و بچه ها عاشق محیط های سرسبز و با طراوت می باشند و در واقع با دیدن این صحنه و منظره تمایل بیشتری به فعالیت و جنب و جوش دارند.  از جایی که این روزها کمبود فعالیت بدنی و چاقی در دانش آموزان بسیار شایع می باشد، پس وجود چنین فضای سبزی در حیاط مدرسه از اهمیت بالایی برخوردار است.

شما دو گزینه پیش رو دارید: چمن طبیعی و چمن مصنوعی. از جایی که چمن طبیعی نیاز به مراقبت های بسیار خاص و ویژه ای دارد، مانند هرس کردن، استفاده از دستگاه چمن زن، کود دادن، بذرپاشی، استفاده از آفت کش ها و غیره، باعث می شود تا گزینه مناسبی مخصوصا در حیاط مدرسه که محل پر رفت و آمدی می باشد، به نظر نرسد. 

در واقع استفاده از چمن مصنوعی مدارس در حیاط مدرسه موجب می شود تا زمین سبز ورزشی و بازی برای سالیان سال دوام داشته باشد. این موضوع به این معنا است که تردد و رفت و آمد زیاد دانش آموزان در هر دو شیفت صبح و عصر موجب ساییدگی الیاف آن نمی شود. 

از طرف دیگر چمن مصنوعی در برابر اشعه های UV مقاوم است و رنگ خود را از دست نمی دهد. هم چنین سبز و زیبا به نظر رسیدن چمن مصنوعی مدارس مستلزم آبیاری مداوم نیست و این موضوع موجب کاهش هزینه های مسئولان و مدیران مدارس می شود. 

تیم تخصصی شرکت نیوسادسازان به عنوان معتبرترین تهیه کننده چمن مصنوعی در ایران می تواند با ارزیابی دقیق حیاط مدرسه و نیازهای مسئولان و مدیران مدارس، بهترین گزینه را ارائه نماید. 

نظرات

نجفی حسن
۱۳۹۹/۰۸/۲۴۰۰
پاسخواقعا کار شما خیلی خوب بود همه چیز به موقع سر زمان و قیمت بسیار خوب و درست خدا خیر بهتون بده
admin
۱۴۰۰/۰۱/۳۱۰۰

مرسی از شما مشتری خوبمون 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385