گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

خرید چمن مصنوعی ورزشی بهمن 401

خرید چمن مصنوعی ورزشی بهمن 401
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/02/02 3 نظر

خرید چمن مصنوعی ورزشی 09198000567 استعلام قیمت از 8 صبح تا 9 شب

خرید چمن مصنوعی ورزشی

قیمت چمن مصنوعی ورزشی
بهترین برند چمن مصنوعی ورزشی
انواع چمن مصنوعی ورزشی
روش نصب چمن مصنوعی ورزشی

زیرسازی چمن مصنوعی ورزشی
چمن مصنوعی ورزشی ایرانی
چمن مصنوعی ورزشی چینی
چمن مصنوعی ورزشی هلندی
چمن مصنوعی ورزشی دست دوم
تفاوت چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی
چمن مصنوعی ورزشی طرح آرژانتینی
بهترین چمن مصنوعی ورزشی برای فوتبال
بهترین چمن مصنوعی ورزشی برای فوتسال
چمن مصنوعی ورزشی برای گلف

 

 

قیمت چمن مصنوعی ورزشی
قیمت چمن مصنوعی ورزشی معمولاً بر اساس تراکم و همینطور ارتفاع الیاف مشخص میشود اما جالب اینجاست که قیمتش تنها بر همین اساس مشخص نمی‌شود بلکه کشور سازنده نخ و کشور بافنده بسیار می تواند در قیمت موثر باشد.
برای مثال قیمت چمن مصنوعی که از چین وارد میشود یا چمن مصنوعی که از آلمان یا هلند وارد می شود تفاوت بسیار زیادی دارد همانطور که به لحاظ کیفیت هم کاملاً متفاوت است.

چمن مصنوعی ورزشی دو رنگ
اما چمن مصنوعی ایرانی چمن مصنوعی که ما در مجموعه ایران چمن به فروش می رسانیم تفاوت بسیار زیادی با مجموعه‌های خارجی دارد آنهم به این سبک که چمن مصنوعی که در ایران به اسم چمن مصنوعی تولید داخل عرضه می شود معمولاً نخ های آن ها از کشور هلند وارد میشود در برخی از موارد بر اساس همان تکنولوژی در ایران همین علی‌اف دقیقا با همان کیفیت تولید و بافته می‌شود و کیفیت بسیار بالایی دارد.


اما قیمت چمن مصنوعی ورزشی دقیقاً در همین موارد فوق تغییر می کند برای مثال اگر شما مواد اولیه را از هر کشوری وارد کنید با هزینه های گمرک پایین تری مواجه می شوید برای مثال حتی یک درصد اما اگر همان فرش چمن مصنوعی را حالا به عنوان چمن مصنوعی ورزشی یا چمن مصنوعی تزئینی وارد کشور کنید به عنوان کالای لوکس محسوب می شود و به همین ترتیب درصد گمرک آن با خودروهای لوکس برابری می کند از شما اینجا معمولاً پول کیفیت را پرداخت نمی کنید بلکه درصد گمرک بالایی را پرداخت کرده اید.


جالب اینجاست که اگر تولید خودرو با تولید فرش را بررسی کنید متوجه خواهید شد که در تولید فرش که چمن مصنوعی باشد یا فرش ماشینی ایران جزو چند کشور برتر جهان می باشد

چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی
پس به این نکته توجه کنیم که تولیدات ایران دقیقا هم کیفیت بالا محصولات برتر جهان می باشد دقیقاً در اخبار چمن مصنوعی وارداتی از هلند که در همین سایت اخبار آن درج شده است خواهید دید که آقای حمیدرضا بشیری با آقای مارتیجاین در کشور هلند در نهایت در تهران در گرند هتل جلسه‌ای داشتند و کیفیت این چمن های مصنوعی شخص تولید کننده را که یکی از برترین تولیدکنندگان جهان میباشد را شگفت زده کرد.


پس به لحاظ کیفیت چمن مصنوعی دغدغه ای نخواهیم داشت و قیمت چمن مصنوعی ورزشی تنها بر اساس ارتفاع الیاف و همینطور تراکم می تواند تغییر کند البته تراکم های ورزشی خصوصاً چمن مصنوعی برای فوتبال یا چمن مصنوعی برای فوتسال معمولاً دارای ارتفاع الیاف 5 سانتی متر یا به اصطلاح پایل 50 میباشند.

چمن ورزشی
نکته اینجاست که چون در در زمینه ورزشی آنهم فوتبال یا فوتسال از شن سیلیس و گرانول لاستیک استفاده می شود خیلی به تراکم زیادی نیاز نداریم.


بست در زمان خرید چمن مصنوعی ورزشی بسیار دقت کنید که تراکم و ارتفاع الیاف مناسب را انتخاب کنید البته در برخی از پروژه ها برای ما از پیش تعریف شده هستند برای مثال پیمانکار چمن مصنوعی آن هم برای فوتبال ارتفاع الیاف 6 سانتی متر را درخواست داد که این موضوع در بین پیمانکاران آن فرد را برنده و برتر اعلام کرد چون یک سانت خیلی تفاوت آنچنانی ندارد

چمن مصنوعی پایل 50

بهترین برند چمن مصنوعی ورزشی چیست
بهترین برند چمن مصنوعی ورزشی در حال حاضر چمن مصنوعی چمن مصنوعی ایران می باشد ایران چمن یکی از قوی ترین ها و بهترین ها در کشور فعالیت می‌کند و همینطور صادرات خود را به کشورهای عراق و افغانستان  پاکستان  به صورت مرتب دارد تولید کنندگان کشور ترکیه با بررسی و پیگیری مداوم این بازارها در برابر کیفیت این چمن های مصنوعی غافلگیر شده اند دیدن تمامی خریداران در این کشورها در این بیست سال متوجه شدند که چمن های مصنوعی ایران چمن جز بهترین ها می باشد.

خط سفید چمن مصنوعی فوتبال
اما موضوع برند چمن مصنوعی کاملاً این موضوع را متفاوت کرده است آن هم به این درجه برندسازی در این حوزه خیلی اهمیت ندارد چون ورزشی باید دارای خدمات پس از فروش باشد و معمولاً کشورهای همانند هلند یا چین یا هر کشور دیگری به این موضوع بر می خورند که نیروی برای خدمات ندارد حتی کشورهایی که نمایندگی های به ایران داده اند با این مسئله مواجه شدند که معمولاً در مواد و موارد مصرفی برای خدمات پس از فروش باید از محصولات ایرانی استفاده کنند چون هزینه های آنها بسیار سنگین میشود.

 

نکته دیگری که در برند چمن مصنوعی می تواند مشخص کننده باشد تنها کیفیت خدمات پس از فروش مشخص کننده این مورد می باشد چون چمن مصنوعی تنها یک کالا نیست و فروش این محصول دقیقاً به خدمات پس از فروش چمن مصنوعی مربوط می باشد.


برندهای مختلفی در ایران در این زمینه فعالیت می کند اما معمولاً برند هایی در این زمینه ماندگار می مانند که به طور تخصصی در این رشته فعالیت می کند برای مثال وب سایت های فروش چمن مصنوعی یا وب سایت هایی که معمولاً همه اقلام را همانند یخچال تلویزیون کمد کتاب و حتی لباس را می فروشند این محصول را هم در سبد خود قرار دادند اما وبسایت های همانند وبسایت ایران چمن 24 که به طور تخصصی سالیان سال است که فعالیت می کند برند خود را در این زمینه به طور تخصصی مشخص کرده است و هیچ گونه محصول دیگری در سبد کالای خود ندارد و این مورد باعث می شود که هر روز تخصصی تر به این موضوع نگاه بشود.

 

برند چمن مصنوعی ایران چمن به خوبی می‌توانند در این زمینه به شما کمک کند چون تنها تخصصی که ما داریم در زمینه چمن مصنوعی ورزشی و همینطور چمن مصنوعی تزیینی می باشد.

زمین چمن مصنوعی ورزشی

انواع چمن مصنوعی ورزشی
چمن مصنوعی ورزشی معمولا به دو دسته تقسیم می شود یکی چمن های مصنوعی ورزشی با توپ سرکار دارند و چمن های مصنوعی ورزشی که بدون توپ هستند.

 

چمن های مصنوعی ورزشی که از توپ استفاده می کنند معمولاً باید دارای مشخصات خاصی باشد و نوع نصب آنها کاملاً متفاوت است برای مثال چمن معصومی ورزشی فوتبال و فوتسال که معمولاً هم این دو با هم تفاوت ندارند دارای ارتفاع نخ 4 سانت 5 سانت می باشد و با یک تراکم بسیار معمولی اما جالب تر اینجاست که همین چمن مصنوعی اگر در زمین های ورزشی غیر توپی برای مثال همانند پینت بال یا چمن مصنوعی برای گلف و دیگر ورزش ها که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد شاید یک ارتفاع نخ 2 سانت هم کاری  پیش ببرد.


لیست چمن های مصنوعی ورزشی به شرح زیر می باشد:

چمن مصنوعی فوتبالی
چمن مصنوعی فوتسالی
چمن مصنوعی برای راگبی
چمن مصنوعی برای گلف
چمن مصنوعی برای پینت بال
چمن مصنوعی برای بسکتبال
چمن مصنوعی برای تنیس
چمن مصنوعی برای هندبال
چمن مصنوعی برای پیست دو میدانی
چمن مصنوعی برای گل کوچک
چمن مصنوعی برای پیست اسب سواری

همینطور که در لیست بالا مشاهده می فرمایید تنها تعدادی از مصارف این محصول بیان شده است که هر کدام برای خود تفاوت خاصی دارد برای مثال چمن مصنوعی که برای هندبال و بسکتبال استفاده می شود باید کاملاً حالت برگشت توپ را از روی زمین حفظ کند برای همین معمولاً از مواد خاصی بر روی این فرش استفاده می شود.

توپ فوتبال چمن مصنوعی
البته مصارف دیگری برای ورزش بر روی این محصول تعریف شده است ولی در ایران خیلی از آن استفاده نمی شود برای مثال زمین های مینی فوتبال شیبدار یا زمینهای بازی که در آن افراد وارد یک توپ پلاستیک بسیار بزرگ می شوند و شروع به بازی می کند که در ایران فعلا خیلی مورد استقبال قرار نگرفته است اما یقیناً در سالهای آینده جز مفرح ترین ورزش ها خواهد بود.

 

روش نصب چمن مصنوعی ورزشی
نصب چمن مصنوعی ورزشی تفاوت بسیار زیادی با چمن مصنوعی تزئینی دارد آن هم به این دلیل که نصب چمن ورزشی دارای زیرسازی و همینطور روسازی متفاوتی می باشد برای مثال برای چمن مصنوعی فوتبال باید از اقلامی همانند شن سیلیس و گرانول استفاده کرد.

نصب چمن مصنوعی ورزشی
روش نصب چمن مصنوعی ورزشی به شرح زیر می باشد
اول زیر سازی که به صورت بتن یا مواد مخلوط زهکش هستند را اجرا می کنیم که معمولاً در هر 1000 متر مربع حدود یک هفته زمان میبرد و پس از آن بر روی آن زیر سازی لایه ای به نام ژئوتکستایل نصب می گردد و پس از آن چمن مصنوعی بر روی آن پهن می شوند و در بین لایه ها و در بین بند ها از نوار اتصال استفاده می کنیم که بر روی نوار اتصال چسب را ریخته معمولاً چسب چمن مصنوعی دارای چند مدل می باشد.


که به عنوان چسب چمن مصنوعی دو جزئی و چسب چمن مصنوعی تینری یا هوا خشک نامیده می شود که معمولاً از چسب های دو جزئی برای چمن مصنوعی فوتبال و فوتسال و دیگر ورزش ها استفاده می شود.

چسب چمن مصنوعی
پس از آن فرش ها را که در عرض های 4 متر هستند به یکدیگر متصل می کنیم و پس از خشک شدن کامل بر روی کل چمن مصنوعی از شن سیلیس استفاده می کنیم.


و پس از مدتی حدود چند ساعت که به خوبی با برس چمن مصنوعی به خوبی همه شن سیلیس به این الیاف چمن مصنوعی پخش شد بر روی شن سیلیس در هر متر مربع حدود 30 کیلوگرم پخش شده است حدود 3 تا 5 کیلوگرم گرانول لاستیک استفاده می کنیم که این امر موجب ارتجاعی شدن میشود که با برخورد توپ تکل رفتن بازیکن ها حالت نرم‌تر و حالت ارتجاعی حفظ شده باشد.


البته در این مورد که کاملاً یک مواد مصرفی است باید هر 6 ماه یکبار کل زمین برس کشی شود و همینطور گرانول ها مجدد شارژ بشود.


نکته بسیار مهم در شستشوی این نوع چمن ها


برای شستشوی چمن مصنوعی خصوصاً در زمین های بازی فوتبال و فوتسال باید به این نکته اشاره کنیم که هر هفته یا هر چند روز به صورت بارانی بر روی چمن مصنوعی آب پاشیده شود آن هم به این دلیل که گرد های گرانول ته نشین بشوند تا لباس بازیکنان سیاه نشود و همینطور باعث تمیزی و سرسبزی چمن مصنوعی بشود.

 

زیرسازی چمن مصنوعی ورزشی
در این نوع زیرسازی که در مقاله زیر سازی کاملاً همه اینها را توضیح داده ایم مجدد در این بخش به آن اشاره می کنیم آن هم به این صورت است که بر روی خاک های سفت یا کوبیده شده می توان از قیر های ‏ان سی تو استفاده کرد و آن را تبدیل به یک زیرسازی بسیار سریع و اقتصادی تبدیل کرد البته بیشتر برای زمین هایی در مناطق که تقریباً بارش آنها صفر یا کم است مناسب است.

زیرسازی زمین چمن مصنوعی فوتبال
زیرسازی دیگری که بسیار در ایران هم به دلیل ارزان بودن استفاده می شود آسفالت می باشد البته این روش خیلی مورد توجه شرکت ما و مجموعه چمن مصنوعی نیوساد نیست آن هم به این دلیل که بسیار در فصل های گرما مشکل ساز میشود و معمولاً نسبت به غیر و شن استفاده شده معمولا رعایت نمی شود.

زیرسازی زمین چمن مصنوعی
نوع دیگری از زیر سازی استفاده از بتن غیر مسلح می باشد به این نوع از زیرسازی ها معمولاً در بسیاری از شهرداری ها و زمین های خصوصی مرسوم می باشد جالب اینجاست که بسیار می تواند این مورد به کل کار کمک شایانی کند آن هم به این دلیل که زیرسازی آنقدر محکم و قوی است در سالیان سال یا ده ها سال کاملا پابرجا و آماده برای بازی یا هر گونه ترمیم می باشد.


نکته دیگری که بسیار مهم است در زیرسازی نسل دیگر استفاده از مواد مخلوط از شن های ریز و درشت یا به اصطلاح مواد و مصالح زهکش می باشد.

جدول کشی زمین چمن مصنوعی
اما در این نوع زیرسازی معمولاً پس از مدتی دارای مسائل و مشکلات زیادی می گردد برای مثال چون انسجام کامل و دقیقی ندارد آن هم با هرچقدر غلطک خوردن و تراکم گرفتن باز هم پس از مدتی در بخش‌های از زمین گود میشود و معمولاً شن ها جابجا می شوند و همین مورد باعث می شود که در همان نقاط چمن مصنوعی پاره بشود.

زیر سازی زمین چمن مصنوعی فوتسال آسفالتی
و جالب تر اینجاست که حتی در ترمیم این بخش ها متاسفانه افراد نصاب چمن مصنوعی دچار مشکل میشوند.

زیرسازی زمین فوتبال

چمن مصنوعی ورزشی ایرانی
ایران در 20 سال اخیر جز یکی از بهترین تولید کنندگان چمن مصنوعی بوده است البته در اوایل از دستگاههای تافتینگ و دستگاه های فرش بافی استفاده می شد و پس از مدتی واردات دستگاههای مخصوص بافت چمن مصنوعی از کشور هلند که تولیدکننده برتر جهانی می باشد توانست جایگاه بسیار عالی در منطقه خاورمیانه به دست آورد.

و کم‌کم با تولید الیاف چمن مصنوعی و همینطور لایه های زیرین یا همان چتایی توانست بهترین الیاف را تولید کند با همین سیستم آرام آرام جای چمن های هلندی را در سراسر کشور و کشورهای منطقه گرفت و همین امر باعث شد که بسیاری از کشورها همانند عراق افغانستان ارمنستان پاکستان ترکیه و بسیاری از کشورهای دیگر از این نوع چمن مصنوعی که تولید داخل می باشد استفاده کنند.
 تقاضا در این مورد بسیار زیاد شد تا حدی که در حال حاضر ایران دارای چند کارخانه تولید چمن مصنوعی می باشد اما با تولید سه شیفت بازهم برای فروش چمن مصنوعی مشکل شده اند آن هم به این دلیل که تقاضا بسیار زیاد است و این چند کارخانه توانایی تولید این همه از تقاضا درخواست چمن مصنوعی را ندارند.
البته اخیراً دستگاه های بسیار زیادی وارد شده است و پیش بینی می شود تا سالهای 402 و 405 دیگر مشکل عرضه و تقاضا در این حوزه وجود نداشته باشد.
چمن مصنوعی ورزشی
شاید این فکر به ذهن شما خطور کند که چون این کشور و کشورهای اطراف دارای منابع آبی کمی هستند تقاضای محصول بسیار زیاد می باشد اما مذاکرات و رفت و آمد های مدیرعامل ایران چمن به ارمنستان آن هم با بزرگترین دریاچه آب شیرین متوجه این موضوع شدیم که حتی کشورهای همانند انگلیس و امریکا بالاترین درخواست را در چمن مصنوعی دارند حتی با میزان بارش غیر قابل مقایسه با ایران چون هزینه های نگهداری چمن طبیعی با چمن مصنوعی به شدت متفاوت است و همین مورد باعث می شود که معمولاً چمن طبیعی را در زمین‌های ورزشی حذف کنند.

حتی در خانه های ویلایی یا در آپارتمان ها که از چمن مصنوعی برای روف گاردن استفاده می کنند برای آنها بسیار مربوط به صرفه است که از چمن مصنوعی استفاده کنند.در بسیاری از موارد حتی برای چمن مصنوعی تراس تولیدات مخصوصی انجام شده است در همین وب سایت می توانید از آنها بهره ببرید.
 
چمن مصنوعی ورزشی چینی
این نوع چمن های مصنوعی معمولاً دارای چند کیفیت می باشد برخی از این نوع از فرش ها دارای بدترین کیفیت هستند که با تولیدات درجه های پایین برای سود زیاد به ایران وارد می شود در برخی از موارد به صورت قاچاق این کار انجام میشود و در برخی دیگر از موارد به صورت واردات رسمی انجام می پذیرد اما در کل وقتی که قیمت هر متر مربع آن را با ارز های مختلف را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم که به هیچ عنوان آن چمن مصنوعی که وب سایت نشان داده اند یا در نمایشگاه به نمایش گذاشته اند دقیقاً همان مدل نیست.

چمن مصنوعی چینی


چمن مصنوعی هلندی
در این مورد هم باید کاملاً شفاف سازی بشود اگر شخصی و شرکتی این ادعا را داشته که چمن مصنوعی را از هلند وارد کرده است باید تمام موارد گمرکی را اعلام کند این فرش چه زمانی خریداری و چطور بارگیری و چه زمانی به ایران رسیده است همان زمان ترخیص میباشد وقتی که همه این موارد را از شرکت یا شخص وارد کننده بخواهید که نمی توانند که چمن های مصنوعی که از چین وارد کردند و تنها با چسباندن برچسب بر روی رول های چمن این مورد را اعلام کنند که چمن مصنوعی از هلند یا امریکا یا آلمان وارد شده است در صورتی که به هیچ عنوان حداقل در این ده سال اخیر چمن مصنوعی از کشورهای اروپایی وارد نشده یا اگر هم وارد شده بسیار مقدار آن کم بوده است آن هم به دلیل قیمت بسیار بالا معمولاً فروش آن بسیار سخت می باشد آن هم به این دلیل که چمن هایی که آنها تولید می کنند نسبت به نوع اقتصادی که آن کشورها دارند توانایی خرید آن ها کاملاً متفاوت است ولی در ایران نسبت به اقتصاد و نوع خرید مردم و توانایی خرید آن ها چه در قشر ضعیف و قوی معمولاً سعی می کنند که اقتصادی ترین و کم قیمت ترین کالا را خریداری کنند.

البته مشتریانی هم هستند که حتی به شرکت ما چمن مصنوعی را سفارش می‌دهند که با کیفیت و تراکم و ارتفاع الیاف خاص و مخصوصی برای آنها به روش اختصاصی بافته بشود که معمولاً در متراژ های بالای 500 متر مربع این مورد کاملاً انجام شدنی است ولی در متراژهای کم امکان چنین موضوع وجود ندارد.
 
چمن مصنوعی ورزشی دست دوم
حدود 10 سال است که چمن مصنوعی دست دوم در بازار ایران پرفروش شده است البته در دیگر کشورها هم از این کالا استفاده می کنند این چمن های مصنوعی که معمولاً در ورزشگاه های بسیار بزرگ در زمین های فوتبال 8 هزار متری و ده هزار متر مربعی پس از گذشت حدود 5 سال یا حتی بیشتر به مزایده گذاشته می شود یا حتی در مواردی پیمانکاری که قرار است چمن مصنوعی جدید را نصب کند آن را برداشته و به افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند می فروشند و دست سوم در واقع آن چمن های مصنوعی دست دوم که در ورزشگاه ها جمع آوری شده است.
چمن مصنوعی دست دوم
برای راه پله بالکن و زمین های پینت بال و همینطور زمین های مینی فوتبال ارائه می دهند البته در این مورد باید اشاره کرد که چمن مصنوعی دست دوم بیشتر به لحاظ اقتصادی برای خریداران قابل توجه است.
 چمن دست دوم
این نوع چمن های مصنوعی اگر که کاملاً تمیز و شستشو بشوند بسیار برای چمن های مصنوعی تزیینی کاربردی می باشد و دوام بسیار عالی دارد و اگر همین چمن مصنوعی را در زمین های فوتبال یا دیگر ورزش ها استفاده کرد معمولاً این 3 سال دوام نخواهد آورد.

پر استفاده ترین چمن مصنوعی دست دوم در مدارس و مهدکودک ها می باشد چون به لحاظ اقتصادی بسیار مناسب است و دارای تراکم و ارتفاع مناسبی می باشد چون متراژ این مدارس و مهدکودک ها معمولاً بالا می باشد معمولاً قیمت های چمن مصنوعی  نو برای آنها به صرفه نیست برای همین تقاضا برای چمن مصنوعی مدارس بسیار زیاد است.
 
تفاوت چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی
تفاوت بسیار زیادی وجود دارد یکی از تفاوت ها در ارتفاع نخ و دیگری در تراکم می باشد برای مثال چمن های مصنوعی ورزشی دارای ارتفاع الیاف بیشتر و تراکم کمتری هستند و دقیقاً در چمن مصنوعی تزیینی تراکم بالا و ارتفاع الیاف پایین تر می باشد.

تفاورت چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی


اگر چمن مصنوعی تزیینی را برای ورزشی استفاده کنیم ضرر خواهیم کرد همیشه مثال میزنیم شما نمی توانید با یک مرسدس بنز کوپه به کوه و دشت و بیابان بروید؟!؟!؟!؟
چمن های مصنوعی تزئینی در نگاهم به همین صورت می باشد.
اما چمن مصنوعی ورزشی را به عنوان تزیینی میتوانید استفاده کنید همینطور کیفیت آن می‌تواند بهره بیشتری به شما بدهد 
در موردی چمن مصنوعی چند منظوره بیان شده است این نوع از چمن ها معمولاً همان چمن های ورزشی می باشد که استفاده از آن‌ها می‌توان کرد البته در برخی از موارد همانند چمن های مصنوعی سه بافت که دارای تراکم و ارتفاع الیاف بالاتری هستند برای زمین بازی در باغ و ویلا مورد استفاده قرار می گیرد.
چمن مصنوعی چند منظوره
تفاوت دیگر این فرشها در این است که معمولاً  در فرش های ورزشی از مواد پرکننده همانند شن سیلیس و گرانول استفاده می‌شود که با آنها مواد پرکننده اطلاق می شود.
 
چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی
این نوع از چمن های مصنوعی هیچ تفاوتی با دیگر چمن های مصنوعی برای ورزش ندارد صرفاً چون حالت سایه روشن دارد و حالت راه راه می باشد به آن آرژانتینی گفته می‌شود البته به این نکته اشاره کنیم که در آرژانتین چمن های مصنوعی و چمن های طبیعی را معمولاً به این سبک بسیار می پسندند در بسیاری از زمین‌های فوتبال خصوصاً در تلویزیون این نوع زمین های فوتبال بسیار دیده می شود و جالب تر اینجاست که ایرانی ها هم بسیار این نوع محصول را دوست دارند.
چمن مصنوعی ورزشی دو رنگ
اما چگونه به صورت راه راه می باشد در چمن های مصنوعی در دستگاه های بافت معمولاً کامپیوتر به طور اتوماتیک در عرض 2 متر از دوک های نخ تیره استفاده می کند و دو متر دیگر را از دوک های نخ روشن تر استفاده می کنند
به این ترتیب یک چمن مصنوعی به عرض 4 متر داریم که دو متر آن روشن و دو متر آن تیره می باشد.
چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی
نوع دیگری از این محصول می تواند یک رول کامل در عرض 4 متر تیره و یک زن کامل در عرض چهار متر روشن باشد به این ترتیب ما شاهد چمن مصنوعی دو رنگ یا همان آرژانتینی میباشیم
از لحاظ دوام این چمن های مصنوعی و دیگر چمن های مصنوعی خیلی تفاوتی ندارند و تنها زیبایی آنها و چشم‌نوازی آنها برای بازیکن ها و همچنین برای تماشاگران بسیار قابل تحسین است.
چمن مصنوعی ورزشی طرح آرژانتینی
نکته دیگری که بسیار مهم است این است که دقیقاً پرفروش ترین چمن مصنوعی ورزشی همین نوع چمن ها می باشد البته در گالری چمن مصنوعی ورزشی می توانید تصاویر این محصول را مشاهده بفرمایید.
چمن مصنوعی ورزشی ایرانی دو رنگ
بهترین چمن مصنوعی ورزشی برای فوتبال
اگر بهترین را بخواهیم در نظر بگیریم می‌توانیم به چمن مصنوعی اف 500 که نوع چمن مصنوعی آن فیبرلیت می باشد اشاره کنیم البته این نوع از چمن مصنوعی به دلیل آن که الیاف آن ضخیم است دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و نکته جالب تر اینجاست که این چمن مصنوعی دوام بسیار بالایی نسبت به همه چمن های مصنوعی دارد اما متاسفانه اصلا چهره بازارپسندی ندارد و معمولاً مشتریان چمن مصنوعی ورزشی از این محصول خیلی استقبال نمی‌کند اما افراد حرفه ای و کسانی که در حوزه ورزش فعالیت می کنند یا افرادی که در تعمیر و نگهداری چمن های مصنوعی فعالیت دارند می دانند که این نوع چمن مصنوعی معمولاً خرابی بسیار پایینی دارد و در برخی از موارد از گارانتی هم استفاده نمی کند و دقیقاً تا زمان خرابی کامل و از بین رفتن کامل این چمن مصنوعی کارایی دارد که معمولاً بیش از 7 سال می باشد.

بهترین چمن مصنوعی برای فوتسال
دقیقاً در پاراگراف بالا بهترین چمن مصنوعی ورزشی برای فوتسال و فوتبال را معرفی کردیم و تنها در موارد دیگر انواع چمن های سفارشی می باشد.
چمن مصنوعی ورزشی فیبریلیت
نکته بسیار مهم چمن مصنوعی فوتسال و فوتبال با هم دیگر هیچ تفاوتی ندارد تنها در چمن مصنوعی فوتبال چون مربوط به فدراسیون و استانداردهای خاص می باشد و قرار بر این است که بازی های سنگین و مسابقات استانی و کشوری و بین المللی در آن اجرا شود معمولاً استانداردهای از سوی کارفرما اعلام می گردد که در این موارد معمولا ما همه استانداردها را داریم در برخی از سفارشات حتی با واریزه مبالغی به فدراسیون جهانی فیفا افرادی از اروپا و یا کشورهای دیگر به ایران آمده و چند تست بر روی زمین اجرا شده انجام می دهند و پس از بررسی‌ها زمین چمن مصنوعی آن گواهینامه ها تعلق می گیرد اگر نه در غیر اینصورت نمونه های چمن مصنوعی با آن کشور ارسال می‌شود و استاندارد مربوطه را خود فرش دریافت میکند که معمولاً همه این استانداردها در آلمان و هلند و همینطور در ایران پیگیری و انجام شده است. 

چمن مصنوعی ورزشی برای گلف
ورزش گلف یکی از ورزش های بسیار خاص محسوب می‌شود که در تهران معمولاً قدیمی ترین و بهترین و آن در ورزشگاه انقلاب بیش از 40 سال است که فعالیت می‌کند ورزش گلف چون یک ورزش توپی محسوب می شود معمولاً باید دارای تراکم خاص و ویژه ای باشد که همین مورد کمی کار را سخت می کند البته به این نکته اشاره کنیم که چون در آن فشار سنگین وارد نمی شود همانند ورزش و فوتبال و فوتسال معمولاً آنقدر هم نیازی به قوی بودن آن فرش نیست
و تنها قرار گرفتن توپ و سر نخوردن کفایت می‌کند که می‌تواند چمن مصنوعی ورزشی گلف چمن مصنوعی نیوساد 11 استفاده کرد.
چمن مصنوعی گلف
در برخی از موارد می تواند چمن های مصنوعی دیگر هم استفاده کرد و خیلی از این بودن و ورزشی بودن این مورد مهم نیست

چمن مصنوعی برای گلف

شاید شما نیز، جزءِ کسانی باشید که خرید چمن مصنوعی به صورت اینترنتی را، غیر ممکن دانسته، و برای خرید انواع مختلف آن در ابعاد و اندازه های مورد نظر، متحمل هزینه و زحمات بسیار می شوید. این در صورتی است که خرید و فروش انواع چمن مصنوعی، همچون چمن مصنوعی ورزشی، چمن مصنوعی فوتبال،چمن مصنوعی فوتسال، چمن مصنوعی گلف و محصولات مرتبط با آن ها، به راحتی و تنها با یک کلیک امکان پذیر است. یکی از مهم ترین مصارف چمن مصنوعی ها، استفاده از آن ها در زمین های ورزشی می باشد، و خرید چمن مصنوعی ورزشی که از کیفیت ایده آل بهره مند باشد، یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد در این عرصه، به شمار می آید.
 
فروش انواع چمن مصنوعی ورزشی در سایت گِرَس ایران
سایت گِرَس ایران، این امکان را برای افراد فراهم آورده است، تا با مراجعه به بخش های در نظر گرفته شده برای فروش چمن مصنوعی ورزشی، و دیگر انواع چمن مصنوعی ها، به مشاهده و بررسی دقیق این محصولات بپردازند، و با مشخص نمودن ابعاد و اندازه ی مورد نظر، موفق به خرید گزینه ی ایده آل برای خود شوند. از مهم ترین مزایای خرید چمن مصنوعی ورزشی  و چمن مصنوعی فوتبال در این سایت می توان، به صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه ها اشاره کرد که همگی از مولفه های اصلی یک خرید موفق به شمار می آیند. چمن مصنوعی ورزشی موجود در این سایت، محصول بهترین و باکیفیت ترین برندها و تولیدی ها بوده، و با استفاده از متریال مرغوب و با دوام، ساخته شده است. چمن مصنوعی های ورزشی، که در سایت گِرَس ایران به فروش می رسند، محصول برند نیوساد و ایرانچمن می باشند که از نخ بسیار محکمی در ساخت محصولات خود بهره می برند،. همین مساله باعث شده است تا این چمن مصنوعی ها، در بسیاری از ورزشگاه های ایران و حتی ورزشگاه های بین المللی واقع در خارج از ایران نیز مورد استفاده قرار گیرند و بالاترین سطح از کیفیت را، برای ورزشگاه ها و زمین های ورزشی خصوصا زمین فوتسال و زمین فوتبال، به ارمغان آورند.
خرید چمن مصنوعی خرید چمن مصنوعی ورزشی خرید چمن مصنوعی فوتبال خرید چمن مصنوعی فوتسال فروش چمن مصنوعی فوتبال چمن مصنوعی فوتبال چمن مصنوعی ورزشی قیمت چمن مصنوعی فوتسال قیمت چمن مصنوعی فوتبالی قیمت چمن مصنوعی ورزشی خرید چمن خرید چمن مصنوعی در تهران خرید اینترنتی چمن مصنوعی خرید چمن مصنوعی ارزان تولید کننده چمن مصنوعی خرید چمن برای ورزش قیمت خرید چمن مصنوعی ورزشی نصب چمن مصنوعی ورزشی شرکت چمن مصنوعی ورزشی پیمانکار چمن مصنوعی ورزشی خرید چمن مصنوعی فوتبالی خرید چمن مصنوعی برای فوتبال چمن مصنوعی برای ورزش چمن مصنوعی برای گلف خرید چمن مصنوعی برای گلف چمن مصنوعی برای پینتبال چمن مصنوعی آرژانتینی خرید چمن مصنوعی آرژانتینی چمن مصنوعی ورزشی چیست چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی چمن مصنوعی ورزشی دو رنگ چمن مصنوعی ورزشی چینی چمن مصنوعی ورزشی هلندی چمن مصنوعی ورزشی تولید داخل چمن مصنوعی تولید داخلی چمن مصنوعی ورزشی دست وم چمن مصنوعی ورزشی وارداتی بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال چمن مصنوعی ورزشی ایرانی زیرسازی چمن مصنوعی زیرسازی زمین چمن مصنوعی ورزشی قیمت چمن مصنوعی انواع چمن مصنوعی ورزشی روش نصب چمن مصنوعی ورزشی بهترین برند چمن مصنوعی ورزشی کارخانه چمن مصنوعی ورزشی داخلی ورزش چمن ورزشی چمن مصنوعی ورزشی ارزان چمن فوتبالی چمن فوتسالی چمن گلف چمن تنیس چمن فوتبال انواع چمن ورزشی خرید چمن ورزشی فروش چمن مصنوعی ورزشی وارد کننده چمن مصنوعی ورزشی فروشنده چمن مصنوعی ورزشی تولیدات چمن مصنوعی ورزشی ایرانی چمن مصنوعی ورزشی قیمت بهترنی چمن مصنوعی ورزشی کارخانه چمن مصنوعی ورزشی خرید چمن مصنوعی ورزشی در تهران خرید چمن مصنوعی ورزشی در شیراز خرید چمن مصنوعی ورزشی در افغانستان

نظرات

صدرانیا
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
پاسخواقعا خوبن
حقیقی راد
۱۴۰۱/۰۸/۰۲۰۰
پاسخیکی از بهترین شرکت های ایران و پاکستان
بارانی
۱۴۰۱/۰۷/۱۱۰۰
پاسخخیلی عالی بود

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385