چمن مصنوعی-خرید چمن مصنوعی-فروش چمن مصنوعی-قیمت چمن مصنوعی-نیوساد

فروشگاه آنلاین انواع چمن مصنوعی تزئین و ورزشی

02128423567
09198000567

راهنمایی خرید چمن مصنوعی

راهنمایی خرید چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/02/02 0 نظر

راهنمای خرید چمن مصنوعی

انتخاب و خرید چمن مصنوعی مناسب برای زمین شما، به مانند انتخاب هر محصول دیگری نیاز به آشنایی اولیه و بررسی محصول دارد. ابتدا نیاز دارید تا بدانید که انواع مختلف این محصول چه تفاوت‌هایی با یک دیگر دارند و بر پایه‌ی آن است که می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین نوع چمن منصوعی را برای خود انتخاب کنید. در این جا قصد داریم تا با برشمردن ویژگی‌های مهم یک چمن مصنوعی و در واقع معیارهای یک چمن مصنوعی، شما را در این کار راهنمایی کنیم.

ارتفاع چمن:

ارتفاع چمن مصنوعی  یا همان پایل چمن مصنوعی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که شما در هنگام خریداری باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. به عقیده‌ی کارشناسان، ارتفاع مناسب برای یک چمن مصنوعی بین 11تا 25میلی‌متر می‌باشد. چمن بلندتر یا کوتاه تر از این بازه‌ی یاد شده، کارایی یک چمن خوب را نخواهد داشت و مشکلات فراوانی را برای شما رقم خواهد زد. اگر کوتاه‌تر باشد زمین شما صاف به نظر می‌رسد و اگر بلندتر از این اندازه باشد، ممکن است در دویدن و یا برای کفش های پاشنه بلند خانمها مشکلاتی ایجاد نماید.

تراکم :

شاید از این نکته تعجب کنید، اما چگالی و وزن چمن مصنوعی یکی از مهم‌ترین عواملی است که حتما باید آن را در خرید چمن مصنوعی در نظر بگیرید. وزن نرمال هر متر مربع از چمن مصنوعی باید چیزی در حدود 3 کیلوگرم باشد.

رنگ:

چمن‌های مصنوعی در مسئله‌ی رنگ تنوع گسترده‌ای دارند و می‌توان گفت که در این زمینه فقط یک نوع «سبز» وجود ندارد. خیلی مهم و ضروری است که برای آن که چمن نمای طبیعی‌تری داشته باشد، حتماً در انتخاب رنگ آن دقت کنید. این مسئله به میزان زیادی به نحوه‌ی نورپردازی زمین شما نیز بستگی دارد و باید این نکته را در نظر بگیرید که چمن در زمین شما چه نوری خواهد گرفت و در آن نور چطور دیده می‌شود.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

فروش اینترنتی چمن مصنوعی انواع تزئینی و ورزشی شخص حقیقی آقای حمیدرضا بشیری