گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

گالری ها

چمن مصنوعی محوطه

چمن مصنوعی محوطه

یکی از جایگزین های چمن طبیعی که بسیار به صرفه می باشد و نیاز به رسیدگی زیادی ندارد، چمن مصنوعی محوطه و حیاط است. اگر شما همانند بسیاری از صاحبخانه ها، عاشق چشم انداز سبز چمن ها می باشید، اما از این که از پس هزینه های نگهداری آن بر نیایید و یا زمان کافی برای آن در اختیار ندارید، نگران هستید، راه حلی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، چمن مصنوعی است. 

2 دیدگاه مشاهده گالری
چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

یکی از رایج ترین روش های لذت بردن از فضای سبز در محل زندگی خود، استفاده از چمن مصنوعی حیاط می باشد. بیشتر صاحب خانه ها می خواهند به این وسیله نمای ظاهری منزل خود را سبز و چشمگیر نمایند، به گونه ای که نگاه هر بیننده ای را به سمت خود جلب نماید. 

2 دیدگاه مشاهده گالری
چمن مصنوعی برای مدرسه-چمن مصنوعی مخصوص مدارس

چمن مصنوعی برای مدرسه-چمن مصنوعی مخصوص مدارس

مسئولان و مدیران مدارس می توانند با استفاده از چمن مصنوعی برای زمین بازی و ورزشی حیاط مدرسه، در هزینه های خود صرفه جویی کنند و هم چنین به این ترتیب می توانند دانش آموزان را به انجام فعالیت های فیزیکی و بدنی ترغیب نمایند که مطمئنا روی روند یادگیری آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. 

7 دیدگاه مشاهده گالری
گالری تصاویر چمن مصنوعی بین سنگ

گالری تصاویر چمن مصنوعی بین سنگ

با استفاده از چمن مصنوعی بین سنگ می توانید روح زندگی را در حیاط یا هر مکان سرباز دیگری به جریان بیاندازید. شما می توانید به روش های مختلفی از چمن مصنوعی لا به لای سنگفرش ها و یا موزائیک ها به کار ببرید و از منظره زیبایی که به وجود می آورد، لذت ببرید.

1 دیدگاه مشاهده گالری

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385