گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

خرید چمن مصنوعی تزئینی

خرید چمن مصنوعی تزئینی
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/01/30 7 نظر

خرید چمن مصنوعی تزئینی مستقیم از کارخانه با ضمانت قطعی کیفیت

​​​​​​چمن مصنوعی تزئینی

فهرست مطالب مقاله چمن مصنوعی تزئینی

1چمن مصنوعی تزئینی چیست
2 قیمت چمن مصنوعی تزئینی
3 بهترین برند چمن مصنوعی تزئینی
4 تفاوت چمن مصنوعی تزئینی و ورزشی
5 چمن مصنوعی تزیینی دست دوم
6 تفاوت چمن های مصنوعی تزئینی با یکدیگر
7 بهترین برند چمن مصنوعی تزیینی برای تراس
8 بهترین چمن مصنوعی تزئینی برای روف گاردن
9 بهترین چمن مصنوعی تزئینی برای باغ تالار
10 بهترین چمن مصنوعی برای بالکن
11 بهترین چمن مصنوعی تزئینی بین سنگی
12 چمن مصنوعی تزیینی برای دور استخر
13 چمن مصنوعی تزئینی برای ویلا
14 چمن مصنوعی تزئینی برای محوطه بازی کودکان
15 چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی
16 چمن مصنوعی تزیینی برای باشگاه بدنسازی

 

1-چمن مصنوعی تزئینی چیست
 چمن مصنوعی تزئینی دقیقا تصور بفرمایید که همان فرش که در منزل استفاده می کنید تقریباً با همان سیستم بافت بافته می شود اما به جای آن همه نخ های رنگی تنها یک یا چند رنگ سبز بافته می شود و این الیاف از الیاف پروپیلن و پلی اتیلن می باشد.
و با ترکیبات خاصی دیگر باعث می‌شود که این چمن های مصنوعی دوام و عمر بسیار خوبی داشته باشد که در مقاله عمر چمن مصنوعی این مورد را به طور کامل شرح داده ایم
البته یکی از مواردی که بسیار موثر در تولید چمن مصنوعی می باشد آن هم خصوصاً تزیینی آن که در اکثر مکان های خارجی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد ماده‌ای است که در این الیاف استفاده می شود که به نام آنتی یووی می باشد که همین امر باعث می شود در برابر نور خورشید دوام بسیار خوبی داشته باشد و تا سالیان سال می توانید از آن استفاده کنید.

چمن مصنوعی تزئینی
مورد دیگری که بسیار در چمن مصنوعی تزیینی مهم است درصد شبیه سازی این نوع محصول دقیقاً با چمن طبیعی است آن هم به این سبک که با استفاده از الیاف شبیه ساز مصنوعی مشابه چمن طبیعی شده است 
اینجا عکس الیاف دار و غیر الیاف دار را می توانید مشاهده کنید.

چمن مصنوعی تزئینی تک بافتچمن مصنوعی تزئینی سه بافت

پس تا اینجا متوجه شدیم که چمن مصنوعی تزئینی دقیقاً مشابه سیستم بافندگی فرش می باشد تنها با اندکی تفاوت در نوع نخ و همینطور نوع بافت تبدیل به محصولی بسیار پر ارزش شده است چه در ایران و چه در سراسر جهان یکی از پر استفاده ترین محصولات شناسایی شده است گرچه در این 20 سال شرکت نیوساد یا ایران چمن در برابر سختی های بسیار زیاد ایستادگی کرد تا این محصول را در ایران همراه با همکاران دیگر به خوبی معرفی و جا بیندازد.

2-قیمت چمن مصنوعی تزیینی
قیمت چمن مصنوعی تزئینی معمولاً بر اساس چند مولفه تغییر می کند و شما به عنوان خریدار بسیار مهم است که این موارد را به خوبی بلد باشید آن هم به این دلیل که کالاها بسیار مشابه یکدیگر می باشند و کپی های بسیار زیادی از اجناس اصلی در بازار عرضه شده است.
مولفه شماره 1
ارتفاع الیاف یا پایل چمن مصنوعی که این مولفه دقیقا همان ارتفاع نخ می باشد که با میلی متر مشخص می شود برای مثال اگر می گویند چمن مصنوعی یازده میل دقیقا یعنی ارتفاع این نخ یک سانت و یک میل میباشد.


نکته بسیار مهم در پایل ها دقیقا این است که معمولاً هر پنج میل افزایش پیدا می‌کند یعنی فرش ده میل یا 11 میلیمتری را داریم که بعد از آن فرش چمن مصنوعی تزیینی 15 میلیمتر می باشد و پس از آن 20 میلی متر و 25 میلیمتری و به همین ترتیب تا پایل 45 هم وجود دارد.


همین طور که در تصویر زیر مشاهده میکنید کاملا مشخص است که ارتفاع نخ چقدر می تواند در نرم تر بودن و همینطور زیبایی آن موثر باشد.

تا اینجا مولفه شماره یک را به خوبی متوجه شدیم

چمن مصنوعی برندچمن مصنوعی تزئینی موکتی

مولفه شماره 2 در خرید چمن مصنوعی تزیینی
تراکم چمن مصنوعی تراکم چمن مصنوعی بسیار مهم است برای مثال البته در بازار این گونه گفته می شود که مثلاً چمن مصنوعی آلفا دارای تراکم 20000 می باشد اما اینها اصلاً واقعی نیست چون تراکم دقیقاً مثل تراکم فرش هایی هست که در منزل داریم یعنی در یک اینچ چه مقدار وزن و چه تعداد الیاف بافته شده است.


و چند مورد دیگر را که حساب کنیم مثل وزن هر کدام از بخیه ها وزن هر عدد از الیاف این صورت متوجه میشویم که تراکم این چمن مصنوعی تزیینی چه میزان است.


مورد دیگری که باید مدنظر داشته باشیم این است که مصرف و استفاده ما از این چمن مصنوعی برای چه کاری است برای مثال اگر برای تراس یا بالکن استفاده کنیم قاعدتاً چمن مصنوعی برای تراس اصلاً نیاز به تراکم بسیار بالا نیست و با یک چمن تراکم معمولی کم می توانید آن محیط را سرسبز کنید.

چمن مصنوعی ورزشی راه راه
و حتی برای چمن مصنوعی ورزشی باید از تراکم های پایین تر استفاده بشود برای همین مورد معمولاً چمن مصنوعی که برای زمین فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از تراکم پایین برخوردار باشد البته در بعضی از پروژه‌ها از چمن های بسیار پر تراکم استفاده می کنیم که دلایل خاص خود را برای فدراسیون فوتبال و ورزش های توپی دارد.

چمن مصنوعی فوتبالی
پس از تراکم معمولاً به صورت اسمی نام برده می شود و هیچ وقت به طور اختصاصی و دقیق وجود ندارد مگر اینکه شرکت تولید کننده در برابر فرشی که ارائه می دهد یک برگه اطلاعات که به خود فرش ارسال شده است به شما ارائه دهد و آن یا با چاپ به کارخانه ای کاملاً مشخص خواهد شد البته در شرکت نیوساد یا ایران چمن تمامی موارد حفظ شده است و به خیال راحت می توانید فرش مناسب با تراکم مناسب را خریداری کنید

مولفه سوم برای خرید چمن مصنوعی تزئینی
نکته دیگری که بسیار مهم است لاتکس یا لایه تکمیلی چمن مصنوعی عنوان می‌شود این لایه یکی از مهمترین قسمت ها در تولید چمن مصنوعی می باشد اگر تک‌تک این موارد را بخواهیم بررسی بکنیم در تولید چمن مصنوعی متوجه خواهیم شد که در سیستم تولید مهمترین عنصر که مستقیماً به کیفیت محصول مربوط می‌شود همین لایه تکمیلی میباشد.

اگر تصور کنیم بر روی یک پارچه بخیه هایی را داشته باشیم و اگر همین فرش هایی که در منزل ما وجود دارد را بررسی کنیم در پشت همین فرش های خانگی لایه ای به نام آهار وجود دارد که تمامی این نخ ها را در کنار همدیگر می چسباند و با تمام شست و شو هایی که معمولاً در عید نوروز انجام میشود هیچ وقت این آهارها از بین نمی روند.


جالب تر اینجاست که دقیقاً در تولید چمن مصنوعی تزیینی همین مورد بسیار مهم است که البته برخی از تولیدکنندگان در جهان برای اینکه ارزانتر تولید را به انجام برسانند از رزین ها و مواد اپوکسی استفاده میکنند البته کیفیت پایین می آید و قیمت هم به همین مقدار کاهش پیدا می‌کند اما ضرر هایی که دارد دقیقاً این است که چمن مصنوعی بسیار حالت خشک به پیدا می کند.

چمن مصنوعی دست دوم
تقریبا اگر تجربه خرید لاستیک برای ماشین را داشته باشید میدانید که بعضی از لاستیک ها بسیار نرم هستند و بعضی از لاستیک ها بسیار خشک و سفت که به زیر و بند ماشین و به جلوبندی ماشین بسیار آسیب می رساند.


دقیقاً به علت استفاده کردن یا استفاده نکردن از لاتکس و رزین هم این مورد را در چمن مصنوعی به وجود می‌آورد و برای همین است که چمن های مصنوعی که در ایران چمن را در شرکت نیوساد فروخته می‌شود معمولاً 100 درصد آنها از لاتکس استفاده شده است یعنی زمانی که فرش کاملا بافته شد به صورت سیستمی بر پشت چمن مصنوعی لایه ای یا مایع لاتکس ریخته میشود و در کوره های مخصوص پخته میشود.


این نوع از سیستم یکی از گرانترین سیستم های لاتکس و پخت لاتکس در جهان می باشد در صورتی که بسیاری از شرکت‌ها و تولیدکنندگان از این نوع مخارج صرف نظر می کنند تا سود بیشتری بهره مند شوند.


و وقتی که این سیستم را حذف می‌کنند اگر چه سود بسیار زیادی می کنند معمولاً این اتفاق رخ می‌دهد که مشتریان پس از مدتی متوجه این موضوع می شوند با اینکه این کالا به طور تخصصی هنوز در ایران به دست مشتریان مورد بررسی قرار گرفته نشده است.


دقیقا وقتی که از این سیستم استفاده نمی شود به جای آن از رزین ها یا مواد چسبی استفاده می کنند حتی در مواردی مواد خاصی را مذاب می کنند و بر پشت این فرش ها میریزند و در نهایت باعث تکه تکه شدن فرش در فصول سرما خواهد شد.

مولفه چهارم درباره خرید چمن  مصنوعی تزئینی
در این مولفه به کشور تولید کننده متوسل می شویم ی که نگاه می‌کنیم اگر ما یک چمن مصنوعی را مثلاً یک متر مربع از هر کشور اروپایی یا حتی کشوری مانند امریکا وارد کنیم چون بخش اعظمی از مبلغی که پرداخت می کنیم.

برای گمرک و هزینه‌های مشابه گمرک و مجوزها وجود دارد در واقع برای آن یک متر مربع اگر 200 هزار تومان هزینه می‌کنیم در ایران برای مثال در تهران قاعدتاً حدود 50 هزار تومان هزینه اصلی آن فرش می باشد چون به عنوان یک کالای لوکس محسوب میشود و مبلغ زیادی را بابت هزینه های گمرکی و هزینه‌های کنار گمرکی پرداخت میکنیم.

اما اگر همین کالا مواد اصلی آن از خارج وارد بشود با هزینه گمرک یک درصد یا دو درصد در ایران با همان دستگاه های بافت تولید میشود و دقیقا با همان تکنولوژی و خط تولید چمن مصنوعی هیچ تفاوتی ندارد و اگر شما بابت هر متر مربع 200 هزار تومان هزینه می کنی در تهران بی شک هیچ تفاوتی با چمن مصنوعی که از همان اروپا یا امریکا وارد بشود نخواهد داشت لذا اینکه همان چمن مصنوعی 200 هزار تومانی در ایران با همین کیفیت و با همین میزان تراکم و با همین ارتفاع الیاف و مشخصات از کشورهای دیگر وارد بکنید حداقل هر متر مربع حدود 500 هزار تومان به بالا برای شما هزینه بر خواهد بود.

بکینگ چمن مصنوعی تزئینی
پس دقت کنیم که دقیقاً چه کالایی را خرید می کنم شاید برای شما الان این سوال پیش بیاید که بله یک خودروی داخلی یا یک کالای داخلی بسیار تفاوت دارد با یک خودرو تولید امریکا یا اروپا برای مثال مرسدس بنز یا یک کادیلاک یا یک شورلت و دقیقا هم درست فکر میکنید اما باید به این نکته اشاره کنیم که در سیستم بافت خصوصاً در تولید فرش فرش های ماشینی یا فرش های لوکس ای همانند چمن مصنوعی تزئینی ایران حرف برای گفتن دارد و تولیدات آن معمولاً جز بهترین ها در سطح جهان هستند.

 

در چهار مرحله فوق قیمت چمن مصنوعی را کاملاً توضیح دادیم که دقیقا مشخص می‌کند که قیمت چمن مصنوعی تزئینی بر چه اساسی تغییر می کند و شما به عنوان یک خریدار یا تولید کننده یا یک فروشنده یا انباردار یا بنکدار به راحتی میتوانید این مسائل را مورد بررسی قرار بدهید.

3-بهترین برند چمن مصنوعی تزئینی
بهترین برند چمن مصنوعی چمن مصنوعی ایران چمن 24 شناخته شده است چمن های مصنوعی که در این برند تولید و ارائه می شود معمولاً دارای الیاف پایدار و کاملاً فرمول شده می باشد که معمولاً همان فرمول را کشور آلمان آمریکا و هلند استفاده می کنند و تفاوت بسیار زیادی با چمن های متفرقه دارند.


برای مثال این چمن های مصنوعی در برابر آتش سوزی فقط ذوب می شوند به هیچ عنوان حالت شعله وری ندارد و همینطور در برابر برف سرما و یخ زدگی بسیار مقاوم هستند نکته دیگری که بسیار در این جمله ها بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است دوام و طول عمر خیلی بالای آن ها می باشد.

چسب چمن مصنوعی
ویژگی دیگری که این چمن مصنوعی تزیینی دارد این است که بسیار دارای نخ های طبیعی یا بهتر بگوییم حالت طبیعی دارند که همین شبیه سازی این چمن ها بسیار برای شرکت ها هزینه بر خواهد بود و نکته دیگری که این موضوع را جالب تر کرده است این است که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش همانند نصب و همینطور فروش و ارائه چسب چمن مصنوعی تزیینی به طور تخصصی می باشد چون نصب و استفاده از چسب های مخصوص بسیار می تواند در دوام چمن مصنوعی تاثیر گذار باشد.
بهترین برند چمن مصنوعی ایران چمن 24 یا همان شرکت نیوساد شناخته شده است.


4-تفاوت چمن مصنوعی ورزشی و چمن مصنوعی تزئینی چیست
 

چمن مصنوعی ورزشی معمولاً دارای تراکم کمتری می باشد چون باید بر روی این نوع از چمن های مصنوعی از شن سیلیس و گرانول چمن مصنوعی استفاده بشود این موضوع کاملاً به طور تخصصی و طبق تایید های فدراسیون‌های ورزش و ورزش‌های توپی میباشد و همین تراکم کم ممکن است در برخی از زمین های چمن مصنوعی دقیقاً بیشتر هم بشود چون امکان دارد که ساعت های بسیار زیادی را در این زمین افراد بازی کنند.
در مورد بسیار مهم دیگر در تفاوت چمن مصنوعی و ورزشی ارتفاع نخ می باشد برای مثال یک چمن مصنوعی تزیینی نیوساد 11 که برای بالکن تراس روف گاردن حیاط محوطه و بسیاری از محیط های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد تنها ارتفاع این فرش حدود یک سانت می باشد اما در سیستم ورزشی ارتفاع نخ 5 سانت است تفاوت بسیار زیادی در ارتفاع الیاف وجود دارد.

شن سیلیس چمن مصنوعی
اگر در چمن های مصنوعی تزئینی هم برای اینکه زیبایی بیشتری پدید آورند تا ارتفاع های چهار سانت 3 سانت و دو سانت هم بافته می شود اما ضخامت هر عدد نخ باز هم در این قسمت متفاوت است اگر بر اساس میکرون یا میلی متر محاسبه کنیم متوجه خواهیم شد که ضخامت الیاف چمن مصنوعی ورزشی شاید تا حدود یک سانت هم برسد که این ضخامت بسیار بالایی می باشد اما دقیقاً چمن مصنوعی تزئینی به هیچ عنوان تا یک میلیمتر هم ضخامت نخواهد داشت.

گرانول چمن مصنوعی ورزشی

5-چمن مصنوعی تزئینی دست دوم
در این مدل از چمن های مصنوعی باید به این نکته توجه داشت که اکثر این مدل از چمنهای مصنوعی از زمین های فوتبال و یا فوتسال جمع آوری میگردند که در مقاله چمن مصنوعی دست دوم به خوبی همه این موارد را کاملاً شرح داده ایم.

چمن مصنوعی دست دوم

6 - تفاوت چمن های مصنوعی تزئینی با یکدیگر در چه هستند
 

7 بهترین چمن مصنوعی برای تراس
چمن مصنوعی که برای تراس تولید و ساخته شده است دقیقا همان چمن های مصنوعی تزئینی هستند منتها با این تفاوت که نسبت به آفتاب و آب و هوای بیرون مقاوم است
و همینطور در برابر شست و شو ها که معمولاً در تراس انجام میشود کاملا مقاوم بوده و هیچ مسئله برای این نوع از آنها را نخواهد داد و طول عمر این نوع از فرش ها برای آب و هوای بیرون بیش از 5 سال می باشد که بعضاً 10 سال به بالا هم کارایی دارد.

چمن مصنوعی تزئینی تراس
بهترین چمن مصنوعی برای تراس چمن مصنوعی نیوساد 11 میلیمتری و همینطور آلفا 250 و نوبل 250 می باشد.

8 بهترین چمن مصنوعی برای روف گاردن
روف گاردن چون یکی از مهمترین بخش های ساختمان در امروزه روز محسوب میگردد سازندگان بسیار به این مورد توجه دارند و البته خریداران معمولا ساختمانی را انتخاب میکنند که دارای محیطی برای کباب کردن یا مقداری تفریح کردن باشد که معمولا در آپارتمان ها این مورد به خوبی در روفگاردن ها پایه گذاری شده است.

چمن مصنوعی تزئینی روف گاردن
اما بهترین چمن مصنوعی برای روف گاردن چمن های هستند که در برابر نور خورشید مقاوم باشند و همینطور در برابر باد باران و یخ زدگی ها مقاومت نشان بدهند  که معمولا تمامی چمن های مصنوعی ایران چمن 24 از این موارد کاملا برخوردار هستند و جای هیچ نگرانی نیست.


اما اگر میخواهید که فقط محیط پشت بام را سبز کنید از چمن مصنوعی نیوساد 8 استفاده کنید ولی اگر میخواهید که کمی شبیه به چمن طبیعی باشد باید از دسته چمنهای مصنوعی نوبل استفاده بفرمایید که کاملا سیستم آن به لحاظ دوام و زیبایی کاملا متفاوت است.

9 بهترین چمن مصنوعی برای باغ تالار
باغ تالار ها معمولا بهترین لوکیشن ها برای عکس برداری های عروس و داماد می باشند برای همین هم است که معمولا همه ذوق این را دارند که محیط عروسی آنها زیباترین باشد با شبیه به ساختمانها با تالار های اروپایی یا کلا خارجی 
از همین رو هم چمن مصنوعی برای باغ تالار داستان را کاملا عجیب و غریب کرده است چون جدا مشتریان یا عروس و داماد ها معمولا تالار عالی را انتخاب میکنند که چمن مصنوعی زیباتری داشته باشند.


در این مورد باید چند نکته را اشاره کنیم یک اینکه هرچقدر چمن مصنوعی زیباتری برای باغ تالار خریداری کنید مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد اما دقیقا برعکس کسانی که خرج نمی‌کنند و چمنهای فیک با چمنهای چینی بی کیفیت را خریداری میکنند که پس از مدتی رنگ به رخسار ندارند معمولا مشتری خود ما می‌شوند و سالیان سال از کیفیت محصولات ما لذت میبرند .


برای مثال چمن مصنوعی مخصوص باغ تالار نوبل 170 با چمن مصنوعی مخصوص آلفا 170 اینها همه جز برترین ها هستند و با قیمت های بسیار پایین و اقتصادی 

چمن مصنوعی نوبل 170چمن مصنوعی تک بافت تزئینی

10 بهترین چمن مصنوعی برای بالکن 

البته شاید برای شما سوال باشد که تفاوت بالکن و تراس در چیست و به لحاظ معماری و قوانین شهرداری چه تفاوت هایی در سراسر ایران و جهان وجود دارد.
در واقع بالکن به محیطی از ساختمان گفته میشود که دارای دید بیرون باشد و همچنین دارای سقف باشد که معمولا این نوع از بالکن ها در متراژ درج شده در سند محاسبه شده است یعنی اگر دارای یک منزل پانصد متری باشید. و یک بالکن ده متری دقیقا متراژ در سند. پانصد و ده متر مربع ذکر میگردد .

چمن تراس
ولی تراس چون دارای سقف نیست در متراژ ساختمان محاسبه نمی‌گردد گرچه که قانون. جالبی نیست برای مثال یک واحد پانصد متری اگر صد متر هم تراس داشته باشد و سقفی بالای آن نباشد در سند درج نشده و جز متراژ محاسبه نمی‌گردد.

چمن مصنوعی بالکن
نکته مهم :در برخی از موارد عکس این قانون یا خلاف آن را شاید مشاهده بفرمایید که البته با سقف های کاذب و مواردی خاص می‌توانند این قوانین را دور بزنند که به طراح و مهندس و همچنین نماینده اداره ثبت و بازدید کننده مربوط است.

چمن مصنوعی که میتوان برای تراس یا بالکن استفاده کرد دقیقا همان چند های مصنوعی است که در روفگاردن  مورد استفاده قرار می گیرد شاید با این تفاوت که در تراس و بالکن چون معمولا دیگر همگانی نیست و محیط کاملا خصوصی است می توان از چمن مصنوعی مرغوب تری استفاده کرد.


و دارای سقف بودن و نبودن آن اصلا دیگر مهم نیست چون همه چمنهای ایران چمن 24 دارای خاصیت ضد اشعه آفتاب است و همچنین در برابر باد و خاک و سرما و باران و برف کاملا مقاوم هستند. 

11 بهترین چمن مصنوعی تزیینی برای بین سنگ 
 

در این مورد از چمن مصنوعی تزیینی باید به نکات خاصی اشاره کنیم 
یکی اینکه عرض نوار ها بسیار مهم است و باید به این مهم توجه کرد که در محیط های بسیار بزرگ از نوار های متناسب استفاده کرد در برخی از موارد دیده شده که در محیطی کوچک پر از نوار های ریز و چند سانتی چمن استفاده شده است و محیط را بسیار شلوغ و زشت کرده است 
اما بهترین اندازه نوار چمن مصنوعی برای بین سنگ معمولا 10 سانت عرض بهترین حالت است حال دو سانت کمتر با بیشتر مهم نیست در برخی موارد برای پیاده رو ها 5 سانت هم بسیار عالی و متناسب می‌باشد اما کمتر از آن را به هبچ وجه توصیه نمی‌کنیم 

مورد دیگری که بسیار در زیبایی چمن مصنوعی بین سنگی موثر است ارتفاع نخ می‌باشد همیشه به این صورت بوده است که معمولا از بین سنگ ها چمن بیرون زده باشد و یک حالت نوستالژی و جالبی دارد.

 بین سنگی
برای همین مورد هم بسیار باید در این مورد دقت کرد و به بنا و کسی که طراح کار ما هست این مورد را اعلام کنیم که عمق کار را 1 سانت در نظر بگیرند و سفارش چمن مصنوعی ما باید مثلا دو نیم سانت ارتفاع نخ داشته باشد تا یک سانت با یک سانت نیم از الیاف چمن ما بیرون زده شده باشدو یک زیبایی خاصی را به محیط پیرامون ما داده باشد.

چمن مصنوعی بین موزائیک
مورد دیگر که بسیار مهم است استفاده از چسب چمن مصنوعی بین سنگی است که میتوانیم از دو مورد استفاده کنیم 
یکی از چسب های تینری یا همان چسب های زرد رنگ و دیگری چسب مخصوص چمن مصنوعی که دو جزئی هم به آنها گفته میشود که بسیار دوام عالی و خاصی دارند و کندن آنها معمولا غیر ممکن خواهد بود. 
برای این مدل کار ها معمولا چمن مصنوعی تزیینی نیوساد 11 و آلفا 250 را بسیار پیشنهاد میدهیم. که قطعا آلفا 250 گل سر سبد همه چمنهای تزیینی خواهد بود.

12 چمن مصنوعی تزیینی برای دور استخر
 

دقیقاً چمن مصنوعی برای دور استخر یکی از پر مصرفترین محصولات در باغ ها و ویلا ها شده است که جز مهمترین آنها چمن مصنوعی استخری نیوساد 11 هست البته این همان چمن معمولی هست که در برخی مواقع در صورت موجود بودن نخ های مخصوص که کاملا نرمتر از چمنهای دیگر هست بافت زده می شود. 
البته باید گفت که نرم بودن این چمن قیمت چمن مصنوعی را گرانتر میکند اما صرفا برای آفتاب گرفتن و دراز کشیدن بر روی این چمن ساخته و تولید میگردند.

چمن مصنوعی محوطه استخر

اما شما میتوانید هر چمن مصنوعی را برای دور استخر استفاده کنید. و برای آفتاب گرفتن بر روی چمن از حوله استفاده کنید البته صندلی های مخصوص آفتاب گرفتن هم هست که معمولا در فضا های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

چمن مصنوعی دور استخری

اما مهمترین نکته استفاده از چمن مصنوعی استخری این است که حتی در استخر های معروف دنیا و حتی ایران متاسفانه به دلیل استفاده از سنگ و با سرامیک با هر محصول اینچنینی معمولا بسیار لیز می باشد و برای همین هم که مشکلات بیمه ای پیدا نکنند و جان مردم به خطر نیوفتد از این کالا استفاده میکنند. که هیچ عیب و ایرادی ندارد و کاملا امن و غیر قابل سر خوردن است.

چمن مصنوعی برای اطراف استخرچمن مصنوعی استخری


13 چمن مصنوعی تزیینی برای ویلا 
 

در این موارد باید دقت کرد که معمولا ویلا ها را اجاره میدهند یا اینکه خود افراد در زمانهای خاصی از آن استفاده میکنند،اما در بسیاری از موارد همانند اوایل پاییز که هوا بسیار دل انگیز می باشد و با در زمان عید نوروز دقیقا زمانهای کود دهی می‌باشد و در بهترین زمان های استفاده بوی بسیار تا مطبوعی سراسر ویلا را میگیرد و مجبور به روشن کردن هیزم و دود برای از بین بردن موقتی دود میشوند.


اما در نهایت بهترین مورد استفاده از چمن مصنوعی برای ویلا میباشد و فقط برای درخت‌ها میتوان از کود های بی بو. یا کود های مایع استفاده کرد.


که مقدار آن بسیار کم است و هیچ مشکلی هم برای بو ندارند البته گرچه گران قیمت هستند اما  چون تنها برای بخش های از زمین استفاده میشوند بسیار کم هزینه خواهد شد.
در نهایت شما همیشه فضای سر سبزی را خواهید داشت و در زمانهای مختلف از ویلای خود لذت می‌برید 
مورد دیگری که بسیار جذاب است عکس های که در ویلای خود میگیرید آنچنان زیبا خواهد بود که هرگز فراموش نخواهید کرد و تا سالیان سال جز برترین عکسهای آرشیوی خود خواهد بود.


و نکته مهم دیگر شاید شما هر از گاهی به ویلای خود سر بزنید. و همیشه زمان برای آب و کود دهی و سم پاشی نداشته باشید و معمولا افرادی هم که این کارها را انجام می‌دهند یا مورد اعتماد نیستند یا در صورت امین بودن منطقه مبالغ بالایی را دریافت می‌کنند و در نهایت چمن مصنوعی همیشه و بدون هیچ هزینه نگهداری برای شما سر سبز و عالی خواهند ماند.

چمن مصنوعی برای ویلا
و جالبتر آنکه پس  از سالها استفاده آن را بعنوان چمن مصنوعی دست دوم میتوانید بفروشید و بازهم سود خواهید کرد و دقیقا در برخی موارد شخصی چمن را به ازای هر متر مربع 100 هزار تومان خریده است و پس از گذشت پنج سال همان چمن را متری 200 هزارتومان فروخته است و موارد بسیار زیاد دیگری که در این مطلب نمی‌گنجد

14 چمن مصنوعی تزئینی برای محوطه بازی کودکان
 

این نوع از چمن های مصنوعی تزئینی معمولا دارای مشخصات خاص و عجیب و غریبی نیستند و تنها چند مورد در آنها بسیار عالی عمل می کنند یکی اینکه کاملا همانند بقیه چمنها قابل شستشو هستند و همینطور میتوان بر روی آنها از جارو برقی هم استفاده کرد و نکته مهم دیگری که دارند و معمولا برای این دو مورد خریداری می‌شوند این است.

مدارس
یک اینکه محیطی به دور از خطر در شکستگی ها و همینطور در مورد ضربه های که کودکان در زمین خوردن می‌بینند بر روی این کالا معمولا پیش نمی آید چون معمولا دارای ضخامت های مناسب هستند.


مورد دیگری که بسیار مهم است این است که باید از ضخامت خاص و درخور سن کودکتان چمن را خریداری کنید. برای مثال اگر نوزاد هستند و برای راه رفتن با چهار دست و پا نیاز به این کار دارید حتما از چمنهای نرم استفاده کنید.

مهد کودک
و اگر هم که کودکان شما بزرگ هستند و مشکلی با زمین خوردن ها ندارند و خیلی حساس نیستند همین چمن مصنوعی ارزان قیمت هم دقیقا برای کار شما مناسب خواهد بود و نیازی به هزینه بیشتری نیست 
مورد. دیگر اینکه این چمنها چون استاندارد جهانی دارند و هیچگونه موردی کودکان ندارند و معمولا در سراسر دنیا چمن مصنوعی مورد استفاده قرار میگیرد.

15 چمن مصنوعی تزئینی برای حیوانات خانگی
 

معمولا چمن مصنوعی برای حیوانات در رده همان چمن تزئینی قرار می‌گیرد و تنها در نظافت و نحوه استفاده از این محصول خوده مصرف کننده باید رعایت های خاصی را انجام بدهد.

چمن مصنوعی برای حیوانات
مثلاً شستشو ابن نوع از چمن هر از چند گاهی قطعی و حتمی است و البته که جایگاه دستشویی این حیوانات مشخص شده است اما به هر حال برای پاکی و تمیزی بیشتر برای افراد باید از این مورد چشم پوشی نکرد.

چمن مصنوعی سگی
چند مدل چمن را میتوان استفاده کرد که هرکدام مزیت های خود را دارند برای مثال چمن نیوساد 11 چون کوتاه است بسیار راحت قابل شستشو و جابجایی است و مهمتر آنکه با چنگ زدن حیوان معمولا مشکلی پیش نمی آید.
چمن دیگری که میتواند زیبایی بیشتری هم داشته باشد چمن مصنوعی سه بافت می باشد که بسیار شبیه چمن طبیعی است.

16 چمن مصنوعی تزئینی برای باشگاه بدنسازی 

این نوع از چمن مصنوعی رقیب سر سخت کفپوشهای لاستیکی هستند در صورتی که. این نوع از کفپوشها به هیچ عنوان زیبایی و نشاطی را که چمن ایجاد میکند را ندارند و برای همین هم اکثر باشگاه های لوکس ایران و جهان بجای اینکه از کفپوش های لاستیکی و بد بو استفاده کنند  از چمن مصنوعی باشگاه بدنسازی @استفاده میکنند.


مزیت های بسیار زیادی این کالا دارد که یکی از مهمترین آنها در جذب مشتریان و ورزشکاران و بلاگر ها است. چون در بسیاری از موارد دیده شده که افراد باشگاه را برای زیبایی انتخاب میکنند و همینطور دوست دارند که در عکس ها و سلفی ها و لایو های خود بشدت زیبا تر بنظر برسند که در سراسر دنیا همین مورد صادق است و زیبایی یک مورد بسیار مهم می باشد.
مورد دیگر رنگ سبز و رنگ نشاط و به دور از غم و ناراحتی است که کفپوش های مشکی رنگ و با نهایتا رنگ های مصنوعی که به آنها زدند باعث می شود که جلوه بسیار بدی پیدا کنند. 


اما چمن آنقدر محیط را شاداب و زیبا میکند که میتوانید واقعا از دیدن آن هر لحظه لذت ببرید. 
 
نرمی و الیافی بودن آن هم بسیار مهم است که برای ورزشهای همانند ایروبیک و محیط های دنس و حتی ورزشهای که با کش انجام میشود همانند تیاریکس  بهترین فرش و کفپوش می باشد کفپوش چمن مصنوعی را میتوانید از همین سایت با قیمت کارخانه و مناسب خرید کنید. 

 

مزایای چمن مصنوعی تزیینی
جنس چمن های مصنوعی تزیینی از الیاف پلیمری با مقاومت و دوام بسیار بالا بوده و در برابر تابش مستقیم آفتاب، باران و برف و تغییرات دمایی و هوایی از استحکام و توان بسیار بالایی برخوردار اند. علاوه بر دوام و پایداری چمن های مصنوعی تزیینی می توان به مزایای دیگر آنها نظیر عدم نیازشان به آبیاری و چمن زنی، هزینه ی اندک جهت نگهداری آن اشاره کرد. چمن های مصنوعی دیگر در باران گل نمی شوند و زیبایی محیط را نیز بهم نمی زنند.
خرید و فروش چمن مصنوعی تزیینی با هزینه های متفاوتی اما در بازه ی مختصری انجام می گیرد. برای خرید چمن مصنویی تزیینی باید به مواردی مانند جنس الیافش، تراکم بافت و زیر ساختش توجه کرد. در حالت کلی شرکت های مربوط به خرید و فروش چمن مصنوعی تزیینی با توجه به متراژ (متر مربع) آن هزینه ی آن را فاکتور کرده و می فروشند. به طور کلی رنج قیمت هر متر مربع از چمن های مصنوعی تزیینی باکیفیت در بازه ای از 50 هزار تومان تا به 100 هزار تومان قرار گرفته است. که در کنار آن می بایست هزینه ی نصب آن را نیز در نظر گرفت.
             
خرید چمن مصنوعی تزیینی
به دو صورت حضوری از طریق شرکت های مرتبط با فروش چمن مصنوعی و به صورت اینترنتی از مراکز فروش اینترنتی چمن مصنوعی صورت می گیرد.
آیا با چمن مصنوعی تزئینی آشنایی کامل دارید؟ می‌دانید چمن مصنوعی تزئینی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ آیا می‌دانید خرید اینترنتی چمن مصنوعی به چه صورت انجام می‌پذیرد؟ با شرکت‌های فروش چمن مصنوعی آشنا هستید؟ برای کسب این اطلاعات مهم و همچنین کسب اطلاعات بیشتر این مطلب بسیار مهم را به هیچ وجه از دست ندهید، با ما باشید.
آشنایی با چمن مصنوعی تزئینی:
در این مطلب سعی داریم بیشتر در مورد جزییات چمن مصنوعی تزئینی، مواد تشکیل دهنده چمن مصنوعی، کاربردها و مزایای استفاده از چمن و همچنین لیست قیمت چمن مصنوعی و دیگر اطلاعات لازم و مفیدی که هر شخص قبل از خرید چمن مصنوعی به آن نیاز دارد را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم زیرا برای خرید چمن مصنوعی مناسب بایستی قبل از آن یکسری آگاهی های لازم را داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب چمن مصنوعی را انجام دهید، ابتدا بیایید در مورد چمن مصنوعی صحبت کنیم:

چمن مصنوعی چیست:
چمن مصنوعی نوعی پوشش و یا فرشی سیز مانند است که از یکسری الیاف ها یا نخ چمن مخصوص تشکیل شده است، الیاف یا نخ چمن مصنوعی از موادی همچون پلی اتیلن، پلی پروپین و پلی آمید تولید می شوند
انواع چمن منصوعی تزئینی
که بدلیل ماهیتی که دارند بسیار نرم و لطیف و در عین حال بسیار مقاوم و بادوام می باشند که می توانند در هر شرایطی بخوبی کارایی داشته باشند، اما در نظر داشته باشید کیفیت هر نخ چمن مصنوعی با یکدیگر متفاوت است و شما قبل از خرید چمن مصنوعی می بایست از شرکت های فروش چمن مصنوعی و یا مراکز فروش چمن از معتبر بودنشان اطمینان حاصل نموده تا خیال خود از خرید چمن مصنوعی با کیفیت بالا کاملا راحت باشد، در ادامه به معرفی شرکت های فروش چمن مصنوعی بسیار معتبر خواهیم پرداخت.
آیا با انواع چمن مصنوعی آشنایی دارید؟
 
چمن مصنوعی به دو گروه چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی تقسیم بندی می شوند، چمن مصنوعی ورزشی بدلیل نوع کاربری که دارند که همان استفاده ورزشی می باشد دارای بفتی متراکم تر و قوی تر است چون بطور مداوم در معرض شدیدترین و بالاترین فشارها، ضربه های ناشی از حرکات ورزشی است که ورزشکاران روی آن انجام می دهند، ما در خصوص جزییات چمن مصنوعی ورزشی و همچنین خرید چمن مصنوعی ورزشی و دیگر اطلاعات تکمیلی مربوط به آن را در یک مطلب و مقاله کاملا اختصاصی توضیح خواهیم داد
اما در خصوص چمن مصنوعی تزئینی باید بگویم که این نوع چمن دارای پوشش کاربری بسیار بسیار گسترده تری نسبت به چمن مصنوعی ورزشی است، اصولا چمن مصنوعی تزئینی را در هر جا و مکانی که اراده کنید می توانید از آن استفاده نمایید البته غیر از مصارف ورزشی، از کاربرد چمن مصنوعی تزئینی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
کاربردهای چمن مصنوعی تزئینی:
استفاده از چمن در کلیه مراکز آموزشی مانند: چمن مصنوعی مدارس، چمن مصنوعی مهد کودک، چمن مصنوعی مراکز آموزشی دانشگاهی و همچنین استفاده در سازمان ها، شرکت ها و حتی کارخانجات.
استفاده از چمن مصنوعی برای کلیه مراکز درمانی و بهداشتی مانند بیمارستان ها، کلینینک های مختلف، مراکز بهداشتی و درمانی مانند پوست مو زیبایی و حتی فیزیوتراپی ها، مراکز توانبخشی، روانپزشکی و مشاوره، چون در کل چمن بدلیل ماهیتی که دارد یک حس آرامش بخش، زیبا و یک حس لطیفی را القاء می کند که می تواند در روند بهبود و درمان هر چه بیشتر مراجعین بسیار زیاد مفید و موثر باشد.

استفاده از چمن مصنوعی در انواع باغ و تالارها و مکان های پذیرایی و توریست گردشگر پذیر و اماکن خاص مانند: چمن مصنوعی باغ تالار، سالن های تشریفاتی و مجالس، استفاده در هتل ها، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، سالن ها و رستوران های غذاخوری، کافی شاپ ها، کافی نت ها و هر کسب و کاری که به ذهنتان می آید می توان از چمن مصنوعی تزئینی بخوبی و براحتی استفاده کرد.

اگر دنبال چمن مصنوعی با رنگی خاص و ویژه هستید که هر کسی با دیدن آن واقعا نظرش جلب شود چمن مصنوعی رنگی یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود چمن مصنوعی رنگی، یکی دیگر از انواع چمن مصنوعی تزئینی است که بدلیل رنگ متفاوتی که دارند جلوه خاصی را ایجاد می کند مخصوصا اگر در کنار چمن مصنوعی تزئینی سبز نیز قرار بگیرد این دسته از چمن مصنوعی، چمن مصنوعی قرمز هستند.
استفاده از چمن مصنوعی برای مراکز تفریحی مانند زمین بازی کودکان، استفاده در پارک ها و مراکز بازی سرپوشیده و روباز، استفاده در کنار و دورچین استخر جکوزی و حتی سنگفرش ها.
استفاده در ساختمان ها مانند چمن مصنوعی تراس، چمن مصنوعی بالکن، چمن مصنوعی حیاط و از این قبیل موارد، که در آپارتمان ها، برج ها و مراکز تجاری از آن ها استفاده می شود.
استفاده از چمن مصنوعی در تزئینات حیاط، باغچه، طراحی پیاده روهای ورودی، دورچین کردن اطراف استخرها که یک منظره بسیار زیبارو ایجاد می کند و حتی جکوزی.
استفاده از چمن مصنوعی برای ایجاد محیطی امن و سبز برای حیوانات خانگی مانند سگ، گربه و غیره که بعلاوه بر فضایی امن، یک محیط جذاب و شاداب برای حیوانات خانگی شما را به همراه خواهد داشت.

آشنایی با شرکت های فروش معتبر چمن مصنوعی:
شرکت ها و مراکز بسیاری هم اکنون در سراسر کشور در صنعت چمن مصنوعی تولید ایران مشغول به فعالیت می باشند، اما همواره برای بهترین نتیجه از انتخاب چمن مصنوعی پس از نصب چمن مصنوعی، خرید چمن از شرکت های فروش چمن مصنوعی بسیار معتبر می باشد، از برترین شرکت های فروش چمن مصنوعی در ایران که محصولات خود را هم در ایران و هم در خارج از ایران عرضه می کند.

شرکت بازرگانی و بین المللی نیوساد می باشد که با تولید انواع چمن مصنوعی و پخش آن و همچنین نصب چمن مصنوعی به همراه دادن تسهیلات ویژه به مشتریان خود و ارائه ضمانت نامه های معتبر لازم و همچنین دادن مشاوره های کاملا تخصصی و کاربردی و دارا بودن یک تیم بسیار متعهد، حرفه ای در زمینه نصب چمن مصنوعی و راه اندازی آن می باشد، زیرا ما معتقدیم هر ایرانی شایسته بهترین ها می باشد، اعتماد شما افتخار ماست.

خرید اینترنتی چمن مصنوعی:
یکی از امن ترین و سریع ترین روش های خرید چمن مصنوعی، خرید اینترنتی می باشد، شما برای خرید اینترنتی چمن مصنوعی می توانید به همین وبسایت شرکت چمن مصنوعی نیوساد grassiran24.com مراجعه کرده و یا با شماره گیری مشاوران ما، شما را از لیست قیمت چمن مصنوعی و مشاوره های لازم در امر انتخاب چمن مصنوعی تزئینی و یا حتی انتخاب چمن ورزشی بخوبی یاری رساند، منتظر حضور سبزتان هستیم.

 

نظرات

shima
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
پاسخچمن مصنوعی تزئینی نیوساد بهترین مارک ایرانه بعد چند سال دوباره برای ویلا خرید کردیم آخ نگفت این فرش کیفیتشون عالیه
جوادیان
۱۴۰۱/۰۷/۲۲۰۰
پاسخقیمت هاشون خیلی مناسبه
توکلی سورچی
۱۴۰۰/۰۹/۰۸۰۰
پاسخعالی عالی عالی عالی بهترین هستینا
علوی منش
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰
پاسخجنساتون خیلی خوبن و خوشگل ما هم خریدیم و درجه یک بودین
admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

هانیه
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰
پاسخخیلی از خریدی که کردیم خوشحالیم کالا هاتون خیلی خوبن ممنونیم
admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385