گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چمن مصنوعی برای تراس

چمن مصنوعی برای تراس
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/15 2 نظر

خرید چمن مصنوعی برای تراس 

 

چمن مصنوعی برای تراس چه ویژگی‌هایی دارد؟

نصب چمن مصنوعی برای تراس چگونه است؟

می‌خواهید با نکات مهم در نصب چمن مصنوعی برای تراس آشنا شوید؟

پس این مطلب بسیار ارزشمند را به هیچ وجه از دست ندهید، با ما همراه شوید.

چمن مصنوعی برای تراس

چمن مصنوعی برای تراس:

چمن مصنوعی برای تراس از نوع چمن مصنوعی تزئینی می باشد، با استفاده از چمن مصنوعی تراس توانید به راحتی یک فضای سبز بسیار دنج و زیبا را در اختیار داشته باشید. خرید چمن مصنوعی و استفاده از آن امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید یک محوطه سازی سبز بسیار شیک در خانه و حتی محل کارتان ایجاد کنید.

چمن مصنوعی برای تراس ایرانچمن مصنوعی برای تراس ارزان

امروزه با افزایش جمعیت شهر، رشد روز افزون آپارتمان و برج های مسکونی را شاهد هستیم و در این بین شاید دسترسی مستقیم به فضای سبز کمی دشوار باشد، اما چمن مصنوعی این مشکل را بخوبی برطرف کرده است، زیرا چمن مصنوعی همانند فرشی سبز و حتی در رنگ های دیگر نیز موجود می باشد می تواند براحتی این نیاز طبیعی را برطرف سازد، علاوه به غیر آپارتمان ها حتی در منازل ویلایی و ویلاها نیز که دارای تراس نیز هستند با استفاده از چمن مصنوعی می توانند یک فضای بسیار دلنشینی را ایجاد کنند که واقعا کاربردی است.

چمن مصنوعی برای تراس

نصب چمن مصنوعی برای تراس چگونه است؟

نصب چمن مصنوعی برای تراس همانند نصب چمن مصنوعی برای بالکن و حیاط و دیگر مکان ها است و تفاوتی چندانی ندارد، اما یکسری نکاتی دارد که می بایست قبل از آن رعایت کنید که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم.

فروش چمن مصنوعی ارزان برای تراسچمن مصنوعی تراسی

نکات مهم در نصب چمن مصنوعی برای تراس :

 1. اگر می خواهید در تراس با کفش یا دمپایی رفت و آمد داشته باشید حداقل امکان بهتر است از چمن مصنوعی با الیاف بلند استفاده نمایید، چمن مصنوعی الیاف بلند برای این نوع استفاده کاربری بین 10 الی 40 میلیمتر برای استفاده کفش و دمپایی بسیار مناسب خواهد بود و در نتیجه بهترین کارایی را برای شما خواهد داشت.

 2. چمن تراسچمن برای تراس
 3. اما اگر بخواهید بدون کفش و دمپایی بصورت پا برهنه بر روی چمن مصنوعی تراس قدم بزنید بهتر است از چمن مصنوعی الیاف کوتاه تر استفاده کنید، پیشنهاد ما چمن مصنوعی با الیاف کوتاه بین 10 الی 25 میلیمتر خواهد بود زیرا بواسطه آن شستشوی چمن مصنوعی و کار تمیز کردن، بسیار راحت تر و آسان خواهد شد.

 4. چمن مصنوعی دیگری که مناسب برای استفاده در تراس است، چمن مصنوعی تک بافت می باشد، سعی کنید برای تراس و بالکن خود علاوه بر استفاده از چمن مصنوعی الیاف کوتاه از چمن مصنوعی تک بافت بهره ببرید و از چمن مصنوعی دوبافت استفاده نکنید، زیرا چمن مصنوعی تک بافت بدلیل نوع بافتی که دارد شستشو و مخصوصا تمیز کردن آن با جارو برقی بسیار راحت و آسان خواهد بود

 5. چمن مصنوعی برای تراس تک بافتچمن مصنوعب برای تراس چند بافت

 6. از نکاتی دیگر در هنگام خرید چمن مصنوعی برای تراس خود که باید رعایت کنید، خرید چمن مصنوعی با الیاف نرم است، مخصوصا اگر بخواهید پا برهنه بر روی چمن مصنوعی تردد نمایید، اگر برای شما عزیزان تجربه و داشتن حس نرمی و لطافت بسیار مورد توجه است سعی کنید از چمن مصنوعی استفاده کنید که دارای الیاف چمن بین 15 الی 25 میلیمتر باشد تا بهترین حس نرمی و لطافت و در عین حال زیبایی را برای تراس شما بهمراه داشته باشد.

چمن مصنوعی برای تراس

تفاوت چمن مصنوعی تک بافت با چمن مصنوعی دو بافت چیست؟

 1. چمن مصنوعی تک بافت به دلیل ماهیت بافت و ساختاری که بواسطه آن تولید شده است بیشتر مناسب تراس است.

 2. شستشوی چمن مصنوعی تک بافت و نظافت آن بخصوص هنگام جارو برقی کشیدن بسیار راحت تر از چمن مصنوعی دوبافت است، زیرا چمن مصنوعی دوبافت به دلیل بافت دوم آن یا فیلر، آشغال ها را بیشتر بخود می گیرد و در نتیجه نظافت آن سخت تر خواهد بود.

‌می دانید چرا بهتر است از چمن مصنوعی برای تراس استفاده کنیم؟

 1. چمن مصنوعی بطرز شگفت انگیزی تراس شما را زیبا می کند.

 2. شستشوی چمن مصنوعی و نظافت آن کار بسیار راحت و آسانی است.

 3. به ایجاد تجربه داشتن یک طبیعت زیبا که نیازی به آبیاری، کود دهی، کاشتن بذر چمن، هرس کردن و غیره نخواهید داشت، کمک بسیاری می کند.

 4. چمن مصنوعی همواره بعنوان یک مکمل بسیار عالی برای چیدمان تراس محسوب می شود و جلوه خاصی را به طراحی و نمای تراس شما می بخشد.

 5. نصب چمن مصنوعی و راه اندازی چمن مصنوعی بسیار آسان است مخصوصا اگر چمن مصنوعی برای تراس استفاده شود که دیگر نیازی به استفاده از چسب چمن مصنوعی نیست و براحتی قابل استفاده خواهد بود.

انواع چمن مصنوعی چیست؟

چمن مصنوعی بر اساس دو نوع مختلف، گروه بندی شده اند، گروه اول چمن مصنوعی ورزشی و گروه دوم چمن مصنوعی تزئینی که در ادامه به معرفی کاربدهای آنها در زمینه های مختلف می پردازیم:

چمن مصنوعی برای تراس

انواع چمن مصنوعی ورزشی و نوع کاربری آنها:
 1. چمن مصنوعی فوتبال، چمن مصنوعی فوتسال، چمن مصنوعی مینی فوتبال، چمن مصنوعی پینت بال، چمن مصنوعی بیس بال.
 2. چمن مصنوعی تنیس، چمن مصنوعی گلف، چمن مصنوعی راگبی، چمن مصنوعی دو میدانی، چمن مصنوعی چوگان و سالن های ورزشی از این قبیل رشته های ورزشی.
انواع چمن مصنوعی تزئینی و نوع کاربری آنها:
 1. چمن مصنوعی باغ تالار
 2. چمن مصنوعی تراس
 3. چمن مصنوعی بالکن
 4. چمن مصنوعی حیاط
 5. چمن مصنوعی مهد کودک
 6. چمن مصنوعی مدارس
 7. چمن مصنوعی مراکز آموزشی
 8. چمن مصنوعی پارک و مراکز تفریحی و فضاهای باز
 9. چمن مصنوعی نما
 10. چمن مصنوعی باغچه و روف گاردن
 11. چمن مصنوعی رنگی مانند چمن مصنوعی قرمز که رنگ و جلوه خاصی به فضا می دهد.
 12. چمن مصنوعی کافی شاپ، چمن مصنوعی هتل و سالن های تشریفات و پذیرایی.
چمن مصنوعی برای تراس
چمن مصنوعی برای تراس را از کجا بخریم؟
خرید چمن مصنوعی تراس را می توانید از شرکت های فروش چمن مصنوعی معتبر ویا وب سایت چمن مصنوعی رسمی در ایران خریداری نمایید تا علاوه بر اطمینان از خرید چمن مصنوعی با کیفیت بالا از سایر تسهیلات ویژه نیز بهره مند شوید، از بهترین شرکت فروش چمن مصنوعی و تولید چمن مصنوعی در ایران و خاورمیانه که جزء بزرگترین تولید کننده چمن مصنوعی نیز محسوب می شود.

چمن مصنوعی مخصوص تراسچمن مصنوعی برای دیزاین تراس بزرگ

شرکت بین المللی چمن مصنوعی نیوساد است که با داشتن سالها تجربه موفق و درخشان در صنعت چمن مصنوعی موفق به کسب جوایز متعدد داخلی و بین المللی شده است، شما عزیزان برای خرید اینترنتی چمن مصنوعی شرکت نیوساد می توانید از طریق همین وب سایت grassiran24.com که وب سایت چمن مصنوعی رسمی نیوساد است اقدام به خرید چمن مصنوعی نمایید و یا با بصورت حضوری، شرکت چمن مصنوعی نیوساد با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ساخت چمن مصنوعی و تیم متخصص و آموزش دیده همواره آماده ارائه پشتیبانی از تمامی محصولات و خدمات برای شما همراهان عزیز خواهد بود.

نظرات

سیستانی
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
پاسختراس ما با کار شما اصلا یه چیز دیگه شد هر شب دعاتون میکنیم اینقدر خوب و خوشگللههه
حدادی
۱۴۰۱/۰۸/۱۲۰۰
پاسخنمرشون 20 20 20 خیلی محترم هستن

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385