گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چمن مصنوعی برای دیوار در عرض1متر 2متر و 4متر

چمن مصنوعی برای دیوار در عرض1متر 2متر و 4متر
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/11 0 نظر

چمن مصنوعی برای دیوار

چمن مصنوعی برای دیوار
 

هیچ کس دوست ندارد در یک چهار دیواری خالی و بی روح زندگی کند. اما شاید تنها ایده ای که به ذهن تان خطور کند این باشد که از تابلو یا قاب عکس یا مجسمه روی دیوار استفاده کنید، اما ایده های خلاقانه بیشتری در این زمینه وجود دارد که واقعا از شنیدن آن شگفت زده می شوید. خواهشا به این فکر نکنید که طراحی و تزیین دیوار و دکوراسیون داخلی به معنای هزینه های سنگین می باشد که نمی توانید از پس آن بر بیایید. 

چمن مصنوعی دیواری
دیوار یکی از بخش هایی است که روی جریان زندگی در خانه تاثیر می گذارد. در واقع دیوارها نشانگر سلیقه و انتخاب شما می باشند. با تزئین و طراحی دیوار می توانید به طور کلی خانه تان را به یک مکان جدید تبدیل کنید. مکانی که باید بیش از هر جای دیگر در دنیا، در آن جا احساس آرامش داشته باشید. 


حالا شاید با خود فکر کنید که بهترین تزئین و دکوراسیون برای دیوارهای منزل و حتی دیوارهای دفتر کار شما چیست؟ ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم: نصب چمن مصنوعی روی دیوار برای این که طبیعت را به منزل تان دعوت کنید. 

چمن مصنوعی دیوار
تاثیرات فضای سبز روی ذهن و جسم انسان ها
این که بیشتر اوقات خود را در یک فضای سرسبز بگذرانید و یا اینکه طبیعت را در هر روز از زندگی خود جای دهید، می تواند هم برای سلامت ذهن و جسم شما مفید باشد. به این ترتیب حال و هوا و خلق و خوی تان بهبود می یابد، میزان استرس و عصبانیت تان کاهش می یابد، باعث می شود تا اوقات خوشی داشته باشید و بیشتر احساس آرامش کنید و از همه مهم تر به سلامت جسمانی و فیزیکی بدن شما نیز کمک می کند.

تحقیقات نشان می دهد افرادی که بیشتر با فضای سرسبز و شاداب در ارتباط می باشند، سیستم عصبی بهتری دارند، وضعیت قلب شان متعادل می باشد و کمترین اختلالات روده را تجربه می کنند. از طرف دیگر محیط سرسبز می تواند مشکلات بینایی دوربینی و نزدیک بینی را بهبود ببخشد.

حتی محققان می گویند که میان فضای سبز با BMI پایین تر ارتباطی وجود دارد. واقعا جالب توجه است. این امر خبر خوشی برای افرادی می باشد که از چاقی مفرط یا شرایط مشابه رنج می برند. مزیت دیگر فضای سبز این است که در بدن پروتئین های ضد سرطانی تولید می شود که این امر به بیماران در مبارزه با بیماری ها بسیار کمک می کند. شاید صحبت از مزیت های فضای سبز روی ذهن و سلامت جسمی انسان ها بی نهایت باشد، اما چیزی که اهمیت دارد این است که تاثیرات آن مخصوصا بر روان و روحیه ما، انکار نشدنی است. 

چمن مصنوعی مخصوص دیوار
چرا چمن مصنوعی؟
چمن مصنوعی در انواع رنگ ها و بافت ها و شکل های مختلف گیاهان واقعی در دسترس می باشد که نما و ظاهر بسیار طبیعی دارند. از جایی که ماندگاری بالا و نیاز به نگهداری کمتری دارند، گزینه بهتری به جای استفاده از گیاهان واقعی به نظر می رسند. بی شک با دیدن چمن مصنوعی روی دیوار فکر می کنید که با یک طبیعت واقعی رو به رو هستید و از آن انرژی می گیرید.

در واقع با انتخاب و نصب چمن مصنوعی برای دیوارهای داخل و بیرون از منزل، بدون این که دردسرهای گیاهان طبیعی را به جان بخرید، یک باغچه و باغ زیبا را روی به روی خود می بینید که تشخیص آن از واقعیت بسیار سخت است. 


دیوار سبز در منزل
خوب هر کسی توانایی خرید ویلاهای بزرگ همراه با باغ های بی نظیر و سرسبز را ندارد و شاید هم نگهداری از چنین طبیعت سبز سبزی بسیار سخت و هزینه بردار باشد. از طرف دیگر این نگرانی وجود دارد که در برخی از فصل های سال، زیبایی و طراوت باغ و این طبیعت سبز از بین برود و جای خود را به یک محوطه خشک و خالی و کسل کننده بدهد. 


اما شما با چمن مصنوعی دیواری این شانس را دارید تا طبیعت را به منزل خود راه دهید و در تمام طول سال، از دیدن و احساس کردن آن در خانه خود غرق لذت شوید. شاید تا به حال دیوارهای پوشیده شده با چمن مصنوعی را در دیوارهای باغ همسایه ها دیده باشید که به صوت فنس می باشند.

در واقع به جای استفاده از فنس های سیمی و فلزی از فنس های چمن مصنوعی استفاده می کنند. اما این ها همه مربوط به استفاده از چمن مصنوعی بیرون از منزل می باشد، ما می خواهیم در این مقاله شما را با دیوار سرسبزی که می توانید در منزل خود داشته باشید، آشنا کنیم.


زمانی که از چمن مصنوعی تزئینی برای دیوارهای خانه خود استفاده نمودید، حالا می توانید بگویید که این جا واقعا جای زندگی کردن و نفس کشیدن است. اجازه دهید تا در ادامه به برخی از مزیت های چمن مصنوعی دیواری در برابر استفاده از گیاهان طبیعی در منزل اشاره کنیم تا راحت تر در این زمینه تصمیم بگیرید و تصور خوبی از دیوار سبز داشته باشید. 

دیوار چمن
هزینه رسیدگی بسیار پایین
چه از چمن مصنوعی برای تزیین دیوار در داخل یا خارج از منزل استفاده کنید، فرقی ندارد، در هر صورت هزینه های رسیدگی به چمن مصنوعی بسیار اندکی می باشد و واقعا بسیار کمتر از نگهداری و رسیدگی به یک باغ طبیعی می باشد. هم چنین لازم نیست درباره این که این سرسبزی و طبیعت را در معرض نور خورشید قرار دهید تا به خوبی رشد کنند و در تمام طول سال زیبا به نظر برسند، نگران باشید.
از جایی که چمن مصنوعی واقعی و طبیعی نیست، پس نیازی به آبیاری و بذر پاشی و مواردی از این دست ندارد. همین موضوع موجب صرفه جویی در هزینه های شما می شود و از همه مهم تر هیچ آبی روی کف خانه شما چکه نمی کند و بوی رطوبت و نمی احساس نمی گردد. 

راحت و ساده برای نصب روی دیوار داخل خانه یا بیرون از خانه
چمن مصنوعی دیواری نه تنها زمانی که با نمای بیرونی ساختمان تان همراه باشد بی نظیر دیده می شود، بلکه می تواند فضای داخل خانه تان را متحول کند. فکر کنید: دیوارهای پوشیده از گیاهان در اندازه و شکل های مختلف که همیشه آرزوی آن را داشتید. با استفاده از چمن مصنوعی می توانید همان فضایی را رو به روی چشمان تان به وجود بیاورید که همیشه در خیال و خواب خود به آن فکر می کردید. 
دیوار چمن
از طرف دیگر چمن مصنوعی را می توانید روی هر دیواری در منزل خود نصب کنید، هر جایی که احساس می کنید بیشتر می توانید از آن انرژی بگیرید، اتاق نشیمن اتاق خواب، اتاق پذیرایی، اتاق غذاخوری آشپزخانه حتی روبروی وان حمام تان و یا هر جای دیگر.

زمانی که به چمن مصنوعی برای دیوار فکر می کنید، واقعا هیچ عیب و اشکالی به آن ها وارد نیست، البته تا زمانی که توسط متخصصین و تکنسین مربوطه به خوبی نصب شده باشند. دیوار سبز و یا باغچه مصنوعی برای ایجاد کنتراست در منزل و برجسته کردن عوامل کلیدی در محیط داخلی خانه بسیار گزینه مناسبی می باشد، این در حالی است که فضا و اتمسفر آرامش بخشی را نیز به وجود می آورد. در واقع شما همان طبیعت واقعی را رو به روی خود می بینید که در باغ ها و جنگل های واقعی وجود دارد.
چمن مصنوعی دیواری
آیا می دانید که با استفاده از چمن مصنوعی برای دکوراسیون و تزئین دیوار می توانید دیوارهای سبز سبزی داشته باشید که تاریخ انقضاء ندارند؟ شاید نگهداری هر گیاهی در منزل امکان پذیر نباشد، اما این که برخی از دیوارهای خانه خود را سرسبز و پوشیده از گیاهان و چمن مصنوعی کنید، می تواند همه چیز را تغییر دهد. در حقیقت نیازی به هرس کردن و جدا کردن برگ ها و پسمانده های گیاهان نیست و این خبر خوشی برای کسانی است که بسیار پر مشغله می باشند و وقت رسیدگی به گیاهان را ندارند. 
دیوار سبز
تنها کاری که باید بکنید این است که دیوارهای ساده و بی روح خانه خود را به دیوارهای سرسبز و با طراوت تبدیل کنید که درست مانند باغ های واقعی به نظر می رسند. شرکت نیوساد چمن مصنوعی برای دیوار را در رنگ ها و اشکال مختلف خدمت تان ارائه می کند تا به وسیله آن ها از هر لحظه زندگی خود بیشتر لذت ببرید. 

کنترل روی صدا و اکو در محیط خانه
به عنوان مزیت دیگر چمن مصنوعی باید گفت که به طور چشمگیری اکو و سایر منابع صوتی در منزل را کاهش می دهد. نصب چمن مصنوعی تزیینی دیوار می تواند آکوستیک خانه شما را تغییر دهد تا باعث کاهش بازتاب صدا و اکو شود، این موضوع زمانی که در منزل سینمای خانواده یا سیستم های صوتی دیگر دارید، یا برخی اعضای خانواده با صدای بلند صحبت می کنند، اسباب و اثاثیه منزل را جا به جا می کنید و غیره، بسیار اهمیت دارد.
چمن دیوار
به این ترتیب کاهش میزان سر و صدا و شلوغی می تواند محیط دنج و آرامی را برای شما به وجود آورد. مطمئنا به این محیط سرسبز و شاداب با کمترین صدا و شلوغی ممکن بعد از یک روز کاری و پر مشغله، بیش از هر چیزی نیاز دارید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385