گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چمن مصنوعی برای رستوران 3 مدل مخصوص

چمن مصنوعی برای رستوران 3 مدل مخصوص
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/05/20 7 نظر

چمن مصنوعی رستوران یکی از ابزارهای جدید و جذابی است که اکنون بسیار از رستوران ها از آن استفاده می کنند. این محصولات طراحی خارق العاده ای دارند و به دلیل مقاومت بالا و راه اندازی ساده، می توانند در محیط ها و حالت های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

چمن مصنوعی رستوران و مزایای خرید آن 

چمن مصنوعی رستوران و مزایای خرید آن  وویژگی های چمن مصنوعی رستوران چیست؟

فهرست مطالب این مقاله

ظاهر و طراحی زیبا به نسبت هزینه واقعیت دارد؟

چمن مصنوعی رستوران نظافت آسان و ساده ای دارد؟

مقاومت بالا در زمان عبور و مرور چه اندازه است؟

در چه مکان هایی از رستوران می توان از چمن مصنوعی استفاده کرد؟

استفاده به عنوان ورودی امکان دارد؟

استفاده به عنوان زیرپایی در بخش میزها امکان دارد؟

استفاده از چمن مصنوعی در بین موزاییک ها امکان پذیر است؟

چمن مصنوعی بر روی دیوار رستوران امکان پذیر است؟

 فاکتورهای مهم در هنگام خرید چمن مصنوعی برای رستوران چیست؟

ابعاد رول چمن مصنوعی چقدر است؟

طراحی فضای داخلی و بیرونی یک رستوران کار بسیار مهم و پرهزینه ای است. استفاده از چمن مصنوعی رستوران است. این چمن ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در برابر هر نوع ضربه و فشاری مقاومت کنند و سبب افزایش زیبایی محیط رستوران شما نیز خواهند شد.

چمن مصنوعی برای رستوران

همچنین نگهداری و نظافت این بخش به صورت مستقیم بر روی عملکرد و ظاهر محیط شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. داشتن یک محیط زیبا و تمیز اولین ویژگی است که به چشم مشتریان شما دیده می شود و می تواند سبب انتخاب رستوران شما به عنوان یک مکان دائمی و جذاب برای مشتریان شود.

اما استفاده از مواد اولیه و استاندارد در طراحی محیط یک رستوران، مخصوصا در رستوران هایی که میزان فضای باز بیشتری دارند، کار بسیار مهمی است، زیرا می تواند رضایت مشتریان شما را چند برابر کند. یکی از راه های ساخت این مدل مکان ها که سبب شود تا مشتریان شما بتوانند بهتر با محیط رستوران شما ارتباط برقرار کنند. 
 

چمن مصنوعی رستوران و مزایای خرید آن  وویژگی های چمن مصنوعی رستوران چیست؟
استفاده از چمن مصنوعی رستوران اهمیت بسیاری دارد و می تواند علاوه بر جذاب تر شدن محیط رستوران شما، ویژگی های زیاد دیگری را نیز در اختیار شما قرار دهد؛ که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت.

چمن مصنوعی برای رستوران
ظاهر و طراحی زیبا به نسبت هزینه
اگر می خواهید محیطی خاص را برای مشتریان خود فراهم کنید که در کنار طراحی و صرفه اقتصادی، به یادماندنی نیز باشد، استفاده از چمن می تواند این حال و هوا را برای محیط شما به وجود آورد. استفاده از چمن مصنوعی رستوران به شما این امکان را می دهد تا محیط خود را با یک رنگ جذاب و یک دست و مناسب با دکور خود پرنمایید و زیبایی آن را چند برابر کنید. از طرفی این محصولات مقاومت بسیار بالایی دارند و نصب و راه اندازی ساده تری به نسبت هر نوع دکور دیگری مانند پارکت یا سرامیک را دارند، به همین دلیل می توانند در عین زیبایی، هزینه های طراحی محیط شما را نیز تا حدود زیادی کاهش دهند.


همچنین به دلیل نیازمند نبودن این محصولات به نور خورشید یا هر نوع ماده اولیه دیگری، می توانید از آنها در رستوران ها و مکان های سرپوشیده نیز استفاده کنید و لذت یک محیط طبیعی را برای مشتریان خود شبیه سازی کنید.
 
چمن مصنوعی رستوران و مزایای خرید آن
نظافت آسان و ساده
یکی از کاربردهای اصلی چمن مصنوعی که برای رستوران های بزرگ می تواند به عنوان یک نقطه مثبت در نظر گرفته شود، قابلیت شست و شو و استفاده ساده از آنها می باشد. به دلیل طراحی خاص و همچنین بدنه بسیار مقاوم این محصولات، شما می توانید آنها را بدون آسیب رسیدن به چمن در هر زمانی بشویید و با این روش نظافت محیط خود را ساده تر کنید. به دلیل طراحی خاص و یکپارچه این محصولات، شست و شوی آن با آب بسیار ساده است و می تواند نظافت محیط شما را چند برابر نماید که این موضوع می تواند علاوه بر هزینه ها وقت کارمندان شما را نیز کمتر به خود درگیر کند.

چمن برای رستوران
قیمت مناسب
یکی از فاکتورهای اصلی طراحی یک محیط زیبا، علاوه بر زیبایی قیمت تمام شده دکور می باشد. طراحی این محصولات به نسبت انواع موزاییک، سرامیک یا کاشی های تزئینی بسیار کم هزینه تر است و به دلیل نصب و راه اندازی ساده، امکان استفاده از آن در هر جایی وجود دارد. همچنین در هنگام راه اندازی سریع رستوران این نوع چمن ها می توانند استفاده بهتری داشته باشند و برای نصب آنها نیاز به کندن یا انجام کارهای ساختمان سازی و زمان بر وجود ندارد.


مقاومت بالا در زمان عبور و مرور
اگر رستوران شما مشتریان زیادی دارد و به صورت روزانه، افراد زیادی به آن مراجعه می کنند، استفاده از چمن مصنوعی رستوران می تواند مشکلاتی مانند کثیفی یا سیاه شدن محیط رستوران شما را کاهش دهد. این محصولات در برابر فشار بسیار مقاوم هستند و می توانند چند صد برابر وزن خود را به خوبی تحمل کنند، به همین دلیل و وجود قابلیت ارتجاعی در زمان ایجاد شدن فشار، به حالت اولیه خود باز می گردند و به هیچ عنوان در هنگام عبور و مرور شکل اولیه خود را از دست نخواهند داد.
 

چمن مصنوعی دستوران
در چه مکان هایی از رستوران می توان از چمن مصنوعی استفاده کرد؟
شیوه های استفاده از چمن مصنوعی در رستوران ها بسیار زیاد است و براساس نوع طراحی داخلی می توانید از آن استفاده کنید. برخی از چمن مصنوعی رستوران به عنوان یک ابزار تک کاربره و کامل استفاده می کنند که تمام سطح زمین را پوشش می دهد و برخی دیگر نیز در برخی از مکان ها، مانند کنار حوضچه ها و موارد دیگر از آن استفاده می کنند. به دلیل طراحی خاص و کاملا ضد ضربه و مقاوم، این محصول به شما این امکان را می دهد تا از آن بتوانید در حالت و کاربرد های مختلفی استفاده کنید.


استفاده به عنوان ورودی
یکی از کاربردهای اصلی چمن مصنوعی در رستوران ها به عنوان بخش ورودی رستوران می باشد. در محیط های رستورانی، مخصوصا محیط هایی با فضای باز، برای از بین بردن گرد و خاک های احتمالی یا گل، می توان از چمن مصنوعی به عنوان فرش عبوری استفاده کرد. به دلیل مقاومت بالای این محصولات در برابر فشار و قابلیت تمیز کردن آنها، استفاده برای این منظور بسیار محبوب است.
چمن مصنوعی رستورانی
استفاده به عنوان زیرپایی در بخش میزها
شما می توانید برای داشتن یک محیط جذاب، از این محصولات برای زیر میزهای خود استفاده کنید. این شیوه به شما کمک می کند تا در صورت کثیفی یا نشستن افراد در سر میز، حس بهتری را به آنان القاء کنید و مشتریان بیشتری را به سوی خود جذب کنید. به دلیل تمیز کردن ساده چمن مصنوعی، استفاده ازاین محصول در زیر میز ها بسیار رواج دارد.

استفاده از چمن مصنوعی در بین موزاییک ها
اگر به دنبال طراحی حرفه ای و محیطی طبیعی تر هستید، می توانید از چمن ها به عنوان محیط های دکوری استفاده کنید. با استفاده از چمن مصنوعی رستوران می توانید یک محیط بسیار زیبا را با تم طبیعت ایجاد کنید و در کنار آب نماها و همچنین راههای عبوری برای نشاط بیشتر مشتریان خود از آن استفاده کنید.
 
چمن مصنوعی رستوران و مزایای خرید آن
چمن مصنوعی رستورانی لاکچری
چمن مصنوعی بر روی دیوار 8
شاید این شیوه خیلی مرسوم نباشد، اما در بسیاری از کافه ها و رستوران ها برای ایجاد یک حس خوب و آرامش بخش برای مشتریان خود، می توانید از چمن مصنوعی رستوران بر روی دیوار نیز استفاده کنید. این محصولات رشد ندارند و به همین دلیل آسیبی به دیوار شما نمی زنند و می توانید برای دکوراسیون محیط داخلی رستوران از آنها استفاده کنید. گرین وال امروزه محبوبیت بسیاری دارد و این موضوع سبب می شود تا با خیال راحت بتوانید از آن در هر جایی استفاده کنید.
چمن مصنوعی دیواری
 فاکتورهای مهم در هنگام خرید چمن مصنوعی برای رستوران چیست؟
چمن مصنوعی رستورانی ابزاری بسیار کاربردی و چند منظوره است که امکان استفاده از آن در حالت های مختلفی وجود دارد. به دلیل وجود نقاط مثبت بسیار زیاد و امکان پیاده سازی این محصولات در حالت ها و محیط های مختلف، اکنون شرکت هایی که در این حوزه در حال فعالیت هستند، تلاش کرده اند تا تنوع محصولات این حوزه را با رنگ بندی و همچنین ضخامت و ابعاد آن گسترش دهند، به همین دلیل اکنون می توانید از بین محصولات بسیار زیادی که در بازار وجود دارد براساس بودجه و نیاز خود یک محصول مناسب و یک چمن کاملا ایده آل را خریداری کنید.

برای نصب و راه اندازی چمن مصنوعی رستوران، می توانید از ابزارهای مختلفی مانند چسب های مخصوص استفاده کنید و نوع اتصال به صورت مستقیم به روی قیمت تمام شده آن تاثیرگذار خواهد بود.
 
چمن مصنوعی رستوران
و مزایای خرید آن

تعداد لایه ها
یکی از فاکتورهای اصلی که در هنگام خرید چمن مصنوعی باید به آن توجه کنید، تعداد لایه های چمن می باشد. هرچه تعداد لایه ها بیشتر باشد، نرمی و ضخامت چمن افزایش پیدا می کند، اما هزینه نهایی آن نیز به نسبت افزایش پیدا می کند. در محیط هایی که رفت و آمد زیاد است و نیاز به شست و شوی مداوم نیز دارید، می توانید از سری های دولایه استفاده کنید.
چمن مصنوعی مخصوص رستوران
ابعاد رول چمن مصنوعی

 
عرض رول ها معمولا دو متری و چهار متری هستند  و طول آنها 25 و 50  رولها 25 متر مربعی و 100 متر مربعی هستند  نکته مهم : شما از 2 متر مربع به بالا هرچقدر بخواهید می توانید خرید کنید
چمن مصنوعی رستوران به صورت رول شده عرضه می شوند و براساس متراژ به فروش می رسد، قبل از خرید و استفاده از چمن مصنوعی بهتر است محیط خود را بررسی و اندازه گیری کنید، زیرا چمن ها در ابعاد و اندازه های مختلفی به فروش می رسند و در صورت خرید محصولات یکپارچه و با متراژ بلند، هزینه خرید و همچنین نصب محصولات بسیار ساده تر می شود.
چمن مصنوعی رستورانی
ارتفاع الیاف
یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در هنگام خرید چمن مصنوعی باید به آن توجه کنید، ارتفاع الیاف می باشد. در برخی محیط ها به دلیل طراحی خاص، امکان استفاده از چمن هایی با ارتفاع الیاف بالا وجود دارد که می تواند سبب جذابیت بیشتر و شبیه سازی بهتر یک محیط طبیعی شود، به همین منظور می توانید یک چمن مصنوعی رستورانی را براساس ارتفاع الیاف استفاده کنید. در محیط هایی مانند کناره فواره های آب، استفاده از چمن های مصنوعی با ارتفاع بالاتر می تواند سبب راحتی عبور و مرور افراد شود.

خاصیت ارتجاعی
الیاف به کار رفته در چمن های مصنوعی متفاوت است و برخی از آنها خاصیت برگشت پذیر بسیار بالایی دارند، به همین دلیل اگر در محیطی که به فکر استفاده از این محصولات هستید، عبور و مرور بسیار زیاد است باید حتما این ویژگی را در هنگام خرید در نظر داشته باشید.

نظرات

قنواتی
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخفروشنده هاتون خیلی خوش رفتار بودن و همه چیز به موقع انجام شد
باغ رستوران بزرگی
۱۴۰۰/۱۲/۰۷۰۰
پاسخخیلی خوب بودین وقت گذاشتن زمان بندی نصب و همه چیز عالی ما هم راضی بودیم
صفدریان شرکت برج سازی الموت
۱۴۰۰/۰۵/۲۰۰۰
پاسخواقعا رضایت داریم حقیقتا بهترین مدیریت را دارید عالی ترین هستید خداروشکر همه پنت های ما با شما انجام شد عالی عالی عالی
admin
۱۴۰۰/۰۵/۲۰۰۰

ممنون از اینکه ما را انتخاب کردید شما هم جز بهترین های ایران هستید

admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

غیوری نیا سازنده برج های کاملیا
۱۴۰۰/۰۵/۲۰۰۰
پاسخحقیقتا شما بهترین هستید ممنون از ارسال به موقع و چمن های جنس اصلی
admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385