این سایت دارای بالاترین رتبه نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور میباشد در انتهای سایت لوگو درج شده است

گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)

آسیا چمن یا ایران چمن 24؟

آسیا چمن یا ایران چمن 24؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/29 3 نظر

مزیت های استفاده از چمن مصنوعی چیست؟ و باید در خرید آن به چه نکات و ویژگی هایی توجه کنیم؟

آسیا چمن ؟

آسیا چمن یا ایران چمن 24

این روزها مشاهده می کنیم که انسان ها در ساخت چیزهایی که واقعی نیستند، تجربه و تخصص بیشتری کسب نموده اند. چمن مصنوعی نیز به عنوان جایگزین چمن طبیعی در همین دسته و گروه قرار می گیرد و به مرور زمان بسیار بهبود یافته است. چمن های مصنوعی آن چنان پیشرفته شده اند که اصلا به انواع قدیمی و ابتدایی خود شباهت ندارند. به نظر می رسد که چمن مصنوعی آماده است تا همیشه باقی بماند و یک مد گذرا محسوب نمی شود و برای ساکنین شهر و حتی روستا ها تبدیل به یک گزینه ساده و راحت شده است.
اگر می خواهید حیاط خانه و تراس و بالکن منزل خود را نونوار کنید، اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، اگر امنیت بیشتری برای کودکان و فرزندان خود می خواهید، اگر نیاز به زمین ورزشی مناسبی برای بازیکنان خود دارید و غیره.، همه این ها مستلزم یک انتخاب آگاهانه است: آسیا چمن تولید کننده چمن مصنوعی با کیفیت این افتخار را دارد که با تولیدات مرغوب خود می تواند شما را به تصورات تان نزدیک و نزدیک تر کند. 


اما واقعا چمن مصنوعی چیست؟
چمن مصنوعی الیاف پلی پروپیلن می باشد که روی یک بستر موکت مانندی متصل شده اند. پلی پروپیلن یک نوع پلاستیکی است که به طور رایج در بسته بندی های که هر روز از آن استفاده می کنیم، یافت می شود، مانند بطری قرص ها و یا ظرف ماست. این موضوع به این معنا می باشد که هیچ خطری برای سلامتی شما و عزیزان تان ندارد.
کارخانه آسیا چمن نیز از الیاف مرغوب پلی پروپیلن روی بستر باکفیتی به کار می برد تا محصول را به مشتریان خود ارائه نماید که از هر نظر ارزشمند بوده و ماندگاری بالایی دارد. بعد از تمام شدن پروسه تولید، این چمن های مصنوعی رول شده و به آدرس سفارش دهنده ارسال می شد. زمانی که هم که به دست مشتری می رسد، به سادگی رول باز شده و روی سطح مورد نظر چسب کاری و یا محکم کار می شود. 
مرحله بعدی اضافه کردن شن و ماسه یا مواد درون الیاف است. این دو مورد بدون همدیگر فایده ای ندارند. علت وجود این شن و ماسه که این روزها بیشتر از سلیکا استفاده می شود این است که مانع جا به جایی چمن مصنوعی می شود. 

ایران چمن آسیا چمنایران چمن آسیا چمنایران چمن آسیا چمنایران چمن آسیا چمن
چه کسانی باید از چمن مصنوعی استفاده کنند؟
آسیا چمن برای هر زمینه ورزشی اعم از فوتبال، بیس بال، سافت بال، هاکی و غیره، چمن مصنوعی مرغوبی را ارائه می کند. شما هم چنین می توانید این چمن های مصنوعی را در فضاهای بیرونی و داخلی نیز مشاهده کنید. ماندگاری آن به این معنی است حتی می تواند برای چندین ورزش قابل استفاده باشد، مانند زمین ورزشی مدارس که ممکن است در آن جا فوتبال، والیبال، بسکتبال و غیره انجام شود.
در عصری که انسان ها نگران تمام شدن منابع طبیعی می باشند، کارخانه های تولید چمن مصنوعی، محصولات مناسبی را به افرادی ارائه می کنند که می خواهند فضای سرسبزی در اطراف خود داشته باشند که برای مدت زمان طولانی ماندگاری دارد و آسیبی به محیط زیست و منابع طبیعی وارد نمی کند. دلیل این امر هم بسیار ساده است، زیرا نیاز به آبیاری ندارد و نگهداری از آن بسیار ساده می باشد و این موضوع شما را از کودها و مواد شیمیایی بی نیاز می سازد. کاربردهای استفاده از چمن مصنوعی نیز بسیار زیاد است و شما می توانید از چمن مصنوعی در بخش های مختلفی از منزل، محل کار، باشگاه، کافی شاپ و غیره استفاده کنید. 

مزیت های چمن مصنوعی چیست
 آسیا چمن، چمن های مصنوعی را تولید می کند که مزیت های بسیار زیادی دارد- دوام و پایداری آن بیش از هر چیزی جلب توجه می کند. این تولید کننده همیشه سعی در ساخت چمن مصنوعی خلاقانه و نوآورانه ای دارد تا بیش از رقیبان نظر مشتریان را جلب کرده و موجب رضایتمندی آن ها شود.
اگر نگران مصنوعی بودن این محصول هستید باید بگوییم طی مطالعات بسیاری که در این زمینه صورت گرفته است، هیچ تفاوتی در ریسک جراحت توسط چمن طبیعی و مصنوعی دیده نشده است. حتی محققان متوجه شده اند که چمن مصنوعی حتی امن تر می باشد، زیرا دارای بستر یا موکتی در زیر خود می باشد که به جلوگیری از آسیب کمک می نماید. 
اگر شنیده اید که چمن مصنوعی گرمای خورشید را جذب کرده و در روزهای سوزان بسیار داغ احساس می شود، باید بگوییم چنین چیزی در ارتباط با چمن مصنوعی آسیا چمن صدق نمی کند، زیرا از یک لایه جاذب گرما در زیر الیاف استفاده می کند و به این ترتیب همیشه خنک احساس می گردد.
برخی نیز نگران مضر بودن یا شیمیایی بودن مواد موجود در میان الیاف چمن مصنوعی می باشند، اما یک چمن مصنوعی با کیفیت، خطری برای سلامت انسان ها ندارد و از هر نظر امن می باشد.
مطالعات انجام شده هیچ ارتباطی بین لایه پلاستیکی و مواد موجود میان الیاف چمن مصنوعی با سرطان یا سایر بیماری های انسانی مشخص نکرده اند.
نظر و دیدگاه ها درباره چمن مصنوعی بسیار متفاوت است، اما در هر صورت تنوع تولیدات آسیا چمن بسیار زیاد می باشد، هم چنین این چمن های مصنوعی نیاز به رسیدگی کمتری دارند، قابل استفاده برای مکان های مختلفی می باشند و به ساده ترین شکل ممکن نصب می گردند.
اما یک نکته بسیار حائز اهمیت در این میان وجود دارد: باید چمن مصنوعی را مطابق با نیاز و محلی که نصب می شود خریداری نمایید، چمن مصنوعی مدارس با چمن مصنوعی ورزشی متفاوت است. 
بدون شک مزیت دیگر چمن مصنوعی این است که در کوتاه مدت و بلند مدت در هزینه های شما صرفه جویی می کند. شما هرگز از انتخاب آن به جای چمن طبیعی پشیمان نمی شوید. شما دیگر مجبور نیستید تا به اصلاح و بذر پاشی چمن مصنوعی بپردازید، از این رو هر سال در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کنید. شاید چمن مصنوعی نیاز به آبیاری نداشته باشد، اما رسیدگی به آن شامل شانه زدن و تمدید مواد سیلیکونی یا شن و ماسه داخل الیاف آن هر 6 ماه یا سالی یک بار می باشد تا همیشه طبیعی و سرسبز و زیبا به نظر برسد. 
از طرف دیگر چمن مصنوعی به شما راحتی و آرامش می دهد. این محصول به گونه ای سرسبز و طبیعی دیده می شود که هدف شما را برای داشتن فضای سبز در اطراف خود به واقعیت تبدیل می کند. به گونه ای که به ندرت هر کسی متوجه فرق آن با چمن طبیعی می شود. 
یکی از بهترین مزیت های چمن مصنوعی این است که در هر شهر و کشوری با هر آب و هوایی قابل استفاده است. از این رو هیچ محدودیت در انتخاب و استفاده از تنوع چمن مصنوعی وجود ندارد. کافی است هدف و نیاز خود را مشخص کنید و باقی را به ما بسپارید. 
در آخر باید بگویم که عمر چمن طبیعی بسیار کوتاه است، اگر وقت مراقبت از آن را نداشته باشید، این عمر کوتاه نیز کوتاه تر می شود. اما شما این مشکلات را با چمن مصنوعی نخواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از تولید کننده معتبری مانند آسیا چمن خرید خود را انجام دهید و خیال خود را بابت کیفیت و ماندگاری آن راحت نمایید.


چرا باید آسیا چمن را انتخاب کنید؟
شاید تولید چمن مصنوعی در سراسر دنیا گسترش پیدا کرده باشد و انواع رنگ و سبک های مختلفی از این محصول به چشم بخورد. اما موضوع مهم این است که در صنعت چمن مصنوعی مانند هر صنعت دیگری، محصول خوب و بد وجود دارد.
آسیا چمن تولید کننده چمن مصنوعی مرغوب و باکیفیت می تواند یک انتخاب مطمئن باشد. می پرسید چرا؟ به این دلیلی که در انتخاب مواد اولیه الیاف چمن مصنوعی و حتی بستر پلاستیکی زیرین آن بسیار هوشمندانه عمل می کند و تمام سعی خود را دارد تا هیچ بخشی از پروسه تولید چمن مصنوعی برای سلامتی مشتریان خطرناک و مضر نباشد. 
انتخاب چمن مصنوعی مرغوب و با کیفیت موجب می شود تا پول خود را دور نریزید و از تصمیم خود پشیمان نشوید. چمن مصنوعی یکی از آن دسته محصولاتی است که باید ماندگاری بالایی داشته باشد و این ماندگاری بالا مستلزم کیفیت بالا می باشد. این کیفیت را از ما بخواهید تا ما نیز شما را به آرزوهای تان برسانیم. دنیا اطراف خود را با ما سبز کنید تا این سبزی و طراوت را برای مدت ها و سال های سال احساس کنید.  که البته ایران چمن آسیا را همانند دوست و کمپانی برادر خود میداند و هیچگاه از رقابت سالم دست نخواهد برداشت 

این است مرام واقعی بازار قدیم ایران تا به امروز 

نظرات

عربی نیا
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخعالی بود
ناطق
۱۴۰۰/۰۲/۰۹۰۰
پاسخدرود بر شما که بازار را همیشه حفظ کرده اید و هستید
رژین کردیچالی
۱۳۹۹/۰۷/۲۸۰۰
پاسخخیلی وقت بود ندیده بودم شرکتی از شرکت دیگر حرف بزنه و اون هم حرف خوب دمتون گرم بخدا

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385