گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چمن مصنوعی ورزشی ام 500 دو رنگ

چمن مصنوعی ورزشی ام 500 دو رنگ

مشخصات کلی

بهترین چمن مصنوعی برای فوتبال و فوتسال ام 500 دو رنگ یا آرژانتینی(برای اطلاعات بیشتر به پائین صفحه مراجعه نمائید)

310,000 تومان
258,000 تومان
قیمت طول (متر) عرض (متر) مساحت متراژ قابل خرید
258,000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 258,000 تومان
امتیاز 4.67 از 3 رای
مقالات مرتبط

چمن مصنوعی برای فوتبال و چمن مصنوعی برای فوتسال دورنگ یا آرژانتینی ام 500

این چمن مصنوعی ورزشی 90 درصد مواقع برای زمین فوتبال و فوتسال استفاده می‌شود و معمولاً مصرف دیگری ندارد در برخی از موارد هم برای زمین چمن مصنوعی تنیس مورد استفاده قرار می گیرد.

چمن مصنوعی دو رنگ
در کل این چمن مصنوعی به این دلیل که می تواند 4 متر عرض رنگ روشن و 4 متر عرض رنگ تیره باشد بیشتر برای زمین های فوتسال و یا زمین های فوتبال مد نظر قرار گرفته شده است البته باید به این نکته اشاره کنیم که در برخی از موارد دو متر به صورت عرضی تیره و دو متر به صورت عرضی روشن بافته می‌شود و همین مورد باعث میشود که چمن مصنوعی در فیلمبرداری ها در عکاسی ها بسیار زیبا تر جلوه کند.
این چمن های مصنوعی را به عنوان چمن مصنوعی راه راه یا چمن مصنوعی آرژانتینی می‌شناسند که بیشتر فدراسیون‌ها چه در خارج چه در داخل از همین چمن مصنوعی استفاده می کند.

چمن مصنوعی آرژانتینی

ارتفاع الیاف این چمن مصنوعی 5 سانت است و معمولاً دارای بکینگ سه لایه می باشد که دوام و قدرت بسیار بالایی دارند نکته دیگری که در این چمن بسیار حائز اهمیت است این است که در پشت این چمن مصنوعی از لاتکس استفاده شده است دوام این چمن مصنوعی را بیش از پیش بالا برده است و برای همین است که چمن مصنوعی ورزشی ایران چمن جز پرفروش ترین ها در این ده سال اخیر میباشد.
مقایسه الیاف این چمن مصنوعی با چمن های مدل ‌ فیبر لیت کاملاً در تصاویر زیر مشهود است این چمن زیبایی بسیار زیادی دارد اما چمن دیگر که به نام f500 شناخته می شود دعوام عجیب و غریبی دارد اما متاسفانه زیبایی ندارد.
این چمن مصنوعی ورزشی اصطلاح آرژانتینی در عرض‌های 2 متر و در عرض های 4 متر معمولاً تولید میگردد و باید دقت کنیم در متراژ زمین که تعداد رول ها به اصطلاح پرتی نداشته باشد.

چمن مصنوعی هیبریدی

یکی از مزیت‌های بسیار جالب این چمن مصنوعی برای مدارس فوتبال این است که به طرز عجیب و غریبی افراد برای ثبت نام به این مدارس را جمع می‌کنند دقیق مدارسی که از چمن مصنوعی فوتبالی آرژانتینی استفاده کردند.

بر روی این چمن مصنوعی در هر متر مربع تقریباً حدود 27 الی 30 کیلو شن سیلیس استفاده می گردد و بر روی هر متر مربع مجدد بین 3 تا 7 کیلو گرانول لاستیک استفاده می شود.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله چمن مصنوعی ورزشی مراجعه بفرمائید.
نصب چمن مصنوعی ورزشی را می توانید بر روی همین لینک کاملاً مشاهده بفرمایید.
اما دوام این چمن مصنوعی در زمین‌هایی که اجاره داده می‌شوند که به عنوان مدرسه فوتبال یا زمینهای اجاره ای جهت بازی های فوتبال و فوتسال تقریباً حدود 7 سال میباشد
اما این هفت سال دارای شرایط درست نگهداری در غیر این صورت شاید در حد سه سال و چهار سال هم برای شما کارایی نداشته باشد
پس نحوه نگهداری و توصیه های نفرات فنی گروه صنعتی نیوساد بسیار مهم است.

چمن مصنوعی راه راه

موارد همانند آب دادن به چمن مصنوعی برای از بین بردن گرد های گرانول و ته نشین کردن گرد های شن سیلیس
شانه کشی یا برس کشی زمین چمن مصنوعی هر چند ماه که تقریباً سه ماه بهترین زمان می باشد.

شارژ گرانول یک نکته بسیار مهم است تصور کنید یک خودرو صفر کیلومتر خریداری کرده‌اید آیا انتظار را میتوان داشت که فیلترهای آن را تعویض نکرد یا که تا چندین سال از همان لاستیک استفاده کرد امکان ندارد چمن مصنوعی هم باید گرانول به آن اضافه بشود و سپس برس کشی انجام بشود تا عمر این چمن مصنوعی افزایش پیدا کند.
چمن مصنوعی راه راه فوتبال
مسئله بسیار ساده است در محوطه جریمه جلوی دروازه معمولاً گرانول ها با شوت ها و تکل پا به سمت وسط زمین پرتاب می شود آیا در بارندگی های شدید در صورتی که شیب زمین درست نباشد گرانول ها جابجا می شوند و فرصت بسیار خوبی است که در قسمت هایی که گرانول کمتری دارند با فشار پا و شوت زدن ها کاملاً فرش خراب شود.
پس از اضافه کردن گرانول و شانه کشی و یک دست کردن مواد گرانول بسیار می تواند در عمر چمن مصنوعی موثر باشد.
قیمت این چمن مصنوعی ورزشی دورنگ معمولا کمی گران تر از بقیه چمن ها می باشد آن هم به این دلیل که بافته شدن آن و نصب کردن آن از بقیه چمن های فوتبالی و فوتسالی است.

چمن مصنوعی راه راه فوتبالی

چمن مصنوعی ام 500 دو رنگ از زیباترین کارهای چمن مصنوعی ورزشی در رسته فوتبالی و فوتسالی میباشد این نوع چمن در دو نوع با نصب و بدونه نصب قیمت داده میشود که میتوانید به پکیج های نصبی ما مراجعه نمائید. استفاده این چمن در زمین های ورزشی بیشتر به چمن مصنوعی راه راه یا چمن مصنوعی آرژانتینی شناخته شده است که چمن مصنوعی آرژانتینی را میتوان از این شرکت خریداری کرد نکته این است که اصالت کالا هلندی میباشد و این فقط یک اصطلاح میباشد.
موارد استفاده در زمین چمن مصنوعی فوتبال زمین چمن مصنوعی فوتسال چمن مصنوعی راگبی چمن مصنوعی پینت بال حرفه ای چمن مصنوعی زمین های بزرگ فوتبال استاندارد برای استادیوم

معایب

معایب کالای مربوطه

نوع نخ

نوع نخ تولید شده سوپر ترف

کاربرد اصلی و فرعی

کاربرد اصلی و فرعی فرش چمن ورزشی
فوتبالی
استادیوم
چند منطوره ورزشی
ارتفاع نخ چمن مصنوعی 50 میلی متری

تا ارتفاع 60 میلیمتری هم قابل سفارش میباشد

ویژگی خاص

ویژگی های خاص فرش چمن مصنوعی خود اطفاء
ضد اشعه آفتاب
ضد شکنندگی در برف و سرما
نرم بودن لایه های زیرین در زمستان
دارای لاتکس خالص برای دوام بیشتر کف چمن
دارای گارانتی ویژه شرکت
استانداردهای لازم و مربوطه
خدمات پس از فروش
نخ های مهندسی شده
واردات مواد و متریال اورجینال
رنگ ثابت با استاندارد کشور آلمان

همه ی ویژگی ها را دارد

تعداد نخ بافت شده

نخ پریمیری و سکندری (تعداد بافت) تک بافت

دارای رنگ بندی عرضی فرش - دو متر چمن تیره و دو متر روشن یا 4 متر تیره 4 متر روشن

تراکم

تراکم فرش چمن مصنوعی 16000

مونتاژکننده

مونتاژ کننده یا کشور بافنده فرش ایران

بعضا در ترکیه هم مونتاژمیگردد

کشور تولید کننده نخ

کشور تولید کننده نخ چمن مصنوعی هلند

رنگ

رنگ کلی فرش چمن مصنوعی سبز آفریقایی و هلندی تلفیقی

زیباترین رنگ بندی در عرض چمن

بکینگ

تعداد لایه های زیری چمن سه لایه

دارای لایه های بسیار مقاوم

نظرات

کیانرثی
۱۳۹۸/۱۰/۰۳۰۰
پاسخkheyliiiiiiiiiii kheyliiiiii mamnunim az inhame mohabat va lotf sherkat motabar shoma vaghean shoma be ma komak kardid va tonstim ke behtarin chaman masnoi ro ba gheymat aliii az shoma khrid konim
مردانی
۱۳۹۸/۱۰/۰۳۰۰

ما هم ممنونیم از نظر و اعتماد شما مشتری و همراه گرامی

چمن مصنوعی چمن مصنوعی تولید ایران چمن مصنوعی هلندی چمن مصنوعی ورزشی چمن مصنوعی فوتسال چمن مصنوعی فوتبال چمن مصنوعی استادیوم چمن مصنوعی استاندارد چمن مصنوعی فیفا چمن مصنوعی فدراسیون خرید چمن مصنوعی ورزشی خرید چمن مصنوعی فوتبال خرید چمن مصنوعی فوتسال خرید چمن مصنوعی در تهران خرید چمن مصنوعی در شیراز خرید چمن مصنوعی در اصفهان خرید چمن مصنوعی ارزان خرید چمن مصنوعی تولید ایران چمن مصنوعی تولید داخل چمن مصنوعی مینی فوتبال چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی چمن مصنوعی ورزشی دو رنگ قیمت چمن مصنوعی فوتبالی قیمت چمن مصنوعی فوتسال قیمت نصب چمن مصنوعی قیمت چمن مصنوعی فوتسالی قیمت چمن مصنوعی ورزشی قیمت چمن مصنوعی آسیا چمن چمن مصنوعی آرژانتینی چمن مصنوعی راه راه چمن مصنوعی دو رنگ چمن مصنوعی برای فوتسال خرید چمن مصنوعی فوتسالی خرید چمن مصنوعی برای فوتسال خرید چمن مصنوعی فوتبالی خرید چمن مصنوعی آرژانتینی خرید چمن مصنوعی مخصوص زمین فوتسال خرید چمن مصنوعی فوتسالی در اصفهان فروش چمن مصنوعی فوتسال فروش چمن مصنوعی فوتبال قیمت چمن مصنوعی فوتبال دو رنگ

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385