گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

بهترین برند چمن مصنوعی

بهترین برند چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/30 3 نظر

بهترین برند چمن مصنوعی کدام چمن مصنوعی در جهان و ایران است ؟

بهترین برند چمن مصنوعی

برند چمن مصنوعیفکر می کنید که چه چیزی چمن مصنوعی را به یکی از بهترین محصولات در چند دهه اخیر تبدیل کرده است؟

آیا به آن ها اعتقاد دارید؟ مطمئنا شما هم درباره چمن مصنوعی خرافاتی را شنیده اید؟

اما آیا می دانید که حقیقت دارند یا خیر؟ در این مقاله می خواهیم شما را با حقیقت هایی آشنا کنیم شاید تاکنون برعکس و یا خلاف آن را شنیده باشید. به این ترتیب می توانید با خیال راحت بهترین برند چمن مصنوعی در بازار را پیدا کرده و با اعتماد به نفس و آگاهی کامل خرید کنید.


 

لیست بهترین قیمت چمن مصنوعی

چمن مصنوعی خیلی گران قیمت است؟!
اصلا این طور نیست. اساسا همیشه سرمایه گذاری اولیه واقعا ارزشمند است، زیرا هزینه های نگه داری شما به شدت کاهش پیدا کرده و دیگر نیاز به آفت کش ها و علف کش ها ندارید.

از طرف دیگر نیازی به دستگاه چمن زنی و تامین سوخت و برق آن ندارید. اگر بخواهیم خیال تان راحت کنیم، به طور کلی دردسرهای چمن طبیعی دیگر در ارتباط با چمن مصنوعی صدق نمی کند. از این رو با انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی، یک بار هزینه می کنید و برای سال های سال از آن استفاده می نمایید. پس نتیجه می گیریم که بسیار به صرفه و منطقی است و از آن به بعد در هزینه های تان صرفه جویی خواهد شد.


برند چمن مصنوعی ایران

چمن مصنوعی برای کودکان و حیوانات خانگی خطرناک است؟!
خیر. در حقیقت چمن مصنوعی جایگزین خوبی برای چمن طبیعی می باشد، زیرا امکان بروز واکنش های آلرژیک را کاهش می دهد و این به معنی است که اگر فرزند یا سایر اعضای بزرگسال خانواده تان به آلرژی مبتلا هستند، دیگر نیاز نیست از پشت پنجره به فضای سبز خیره شوند، حتی در ماه های بهار و تابستان نیز از شر آلرژی خلاص می گردند و می توانند از بودن در این محیط شاد لذت ببرند.

حیوانات خانگی نیز مطمئنا عاشق چمن مصنوعی خواهند شد، دیگر نیاز نیست این کوچولو های نازنین را در خانه حبس کنید، مخصوصا زمانی که از مواد شیمیایی مانند علف کش ها و آفت کش ها استفاده می کنید. با خرید و انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی نیز می توانید خیال خود را بابت مواد تشکیل دهنده ای که در ساخت الیاف آن به کار رفته است راحت کنید. 

برند چمن مصنوعی ایران

چمن مصنوعی واقعا مصنوعی به نظر می رسد و به زیبایی چمن طبیعی نیست؟!
شاید اسم آن چمن مصنوعی باشد، اما واقعا این گونه به نظر نمی رسد. زمانی که چمن مصنوعی را روی سطح مورد نظر نصب کردید، در تمام طول سال سرسبز و پرپشت دیده می شود.

این روزها شاهد افزایش بهترین برندهای چمن مصنوعی در بازار می باشیم که با ساخت محصولات نوین خود موجب شده اند تا تشخیص آن ها از چمن واقعی و طبیعی سخت باشد. دلیل این امر هم به تکنولوژی که در ساخت چمن مصنوعی به کار می رود مربوط می شود که کاملا متفاوت با پروسه های ساخت قدیمی و سنتی چمن مصنوعی می باشد.

برند چمن مصنوعی ایران

برای خرید چمن مصنوعی در تهران روی همین لینک کلیک بفرمائید

شما نمی توانید از چمن مصنوعی برای زمین های ورزشی استفاده کنید؟!
خیر این گونه نیست. چمن مصنوعی به قدری طبیعی و به نظر می رسد که حتی برای استفاده در زمین های ورزشی نیز گزینه مناسبی در نظر گرفته می شود. بسیاری از باشگاه ها از چمن مصنوعی برای زمین های فوتبال یا زمین های گلف استفاده می کنند، زیرا همیشه سبز و یکنواخت به نظر می رسد و مانند چمن طبیعی ممکن نیست بخشی هایی از آن دچار ساییدگی شود.

هم چنین دیگر نیاز نیست نگران آب و هوای نامناسب باشید، زیرا چمن مصنوعی در فصل پاییز و زمستان، به همان تازگی و طراوتی که در تابستان و بهار نمایان می شود، به نظر می رسد و تغییر نمی کند. از این رو نیاز به کنسل کردن و به تعویق انداختن بازی ها و مسابقات نیست. 


برند چمن مصنوعی ایران

نگهداری از چمن مصنوعی سخت و دشوار است و ماندگاری زیادی ندارد؟!
یک تصور غلط و اشتباه دیگری درباره چمن مصنوعی این است که خیلی ماندگاری ندارد و نگهداری از آن کار هر کسی نیست. همان طور که در بالا بیان کردیم، شما نیازی به استفاده از مواد شیمیایی مانند علف کش، آفت کش و غیره ندارید و هم چنین نیاز نیست تا روش های شستشوی تخصصی را یاد بگیرید تا از آن محافظت کنید.

یک شانه می تواند همیشه از ایستاده قرار گرفتن الیاف چمن مصنوعی اطمینان حاصل کند و هم چنین اگر برگ و خاشاک و یا آشغالی روی آن قرار گرفته باشد، به سادگی می توانید آن ها را با جارو جمع آوری کنید. اگر هم چمن مصنوعی شما دچار لک شد، به راحتی آن را با یک شوینده ملایم و آب بشویید و تمیز کنید. به همین سادگی. در کوتاه ترین زمان و با ساده ترین امکانات می توانید از تمیز بودن چمن مصنوعی خود مطمئن باشید. 


از طرف دیگر با انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی می توانید از ماندگاری آن برای سال های سال اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، دوام ماندگاری چمن مصنوعی به عوامل دیگری مانند این که در چه محلی مورد استفاده قرار می گیرد و آیا تصادفا دچار آسیب و صدمه می شود یا خیر نیز بستگی دارد، اما اگر از آن با دقت مراقبت کنید، می تواند سال های سال برای تان ماندگاری داشته باشد.

به یاد داشته باشد که چمن مصنوعی در تمام طول سال بسیار عالی دیده می شود، در همه فصل ها. این موضوع به این معنی است که فرقی ندارد باران یا برف ببارد، چمن مصنوعی شما درست مانند روزی به نظر می رسد که نصب کرده بودید. یعنی خبری از بخش های خالی میان چمن مصنوعی و آبگرفتگی نیز نیست. 

برند چمن مصنوعی ایران

آیا چمن مصنوعی سرمایه گذاری خوبی است؟
این یک سوال رایجی است که همیشه از ما می پرسند. اما اگر به شرکت نیوساد به عنوانی یکی از بهترین برندهای چمن مصنوعی اعتماد دارید، باید بگوییم که بله سرمایه گذاری مناسبی و ارزشمندی به نظر می رسد. می پرسید چرا؟

خوب به این دلیل که در دراز مدت در هزینه های تان صرفه جویی می شود و هم چنین دیگر نیاز به زمان و انرژی زیادی برای تمیز کردن و مراقبت روزانه و هفتگی آن ندارید. با این حال فضای سرسبزی در اختیار دارید که در تمام طول سال به یک شکل است و هیچ عوامل خارجی مانند آب و هوا روی آن تاثیر نمی گذارد. 


شاید فکر کنید که در ابتدا مبلغ تقریبا بالایی برای خرید و نصب چمن مصنوعی می پردازید (یا شاید هم این گونه به نظر برسد)، اما به یاد داشته باشید که شما یک بار برای همیشه این کار را می کنید و دیگر از شر هزینه های اضافه ای که برای چمن طبیعی می پرداختید، خلاص می شوید. 


شاید فکر کنید که چمن مصنوعی برای هر کسی مناسب نیست، اما اگر به دنبال فضای سرسبز و چمن بی دردسری در حیاط، تراس و بالکن، پشت بام و سایر بخش های خانه خود می باشید، مزیت های چمن مصنوعی باعث می شود انتخاب شماره یک در این زمینه باشد. اگر به هر دلیلی از باغبانی و هرس کردن چمن ها خسته شده اید و یا به قدری سرتان شلوغ است که وقت رسیدگی به آن ها را ندارید و یا از بیماری جسمی رنج می برید، یا به طور کلی باغبانی و کار کردن با گیاهان را دوست ندارید، باید بگوییم انتخاب بهترین برند چمن مصنوعی باعث می شود تا دیگر این مشکلات را نداشته باشید. 

برند چمن مصنوعی ایران

شرکت نیوساد یکی از بهترین برندهای چمن مصنوعی می باشد که حسن نیست خود را به مشتریان اثبات کرده است. اگر نیاز به کمک و شماره دارید و یا می خواهید در انتخاب و نوع چمن مصنوعی مشورت بگیرید، بدون شک با ما تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که چمن مصنوعی این روزها همانند چمن هایی که سال قبل مشاهده می کردید نیست، زیرا تکنولوژی در ساخت این محصولات بسیار پیشرفت کرده است و ما نیز بهترین کیفیت را برای تان فراهم می آوریم. 

نظرات

نریمانی
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخ800 متری که خرید کردیم حتی یک ذره زدگی نداشت و جنسشون تولید امسال بود و عالی بود بوی نویی میداد 20 20
0912476
۱۴۰۰/۰۲/۰۹۰۰
پاسخواقعی ترین شرکت چمن ایران و خصوصا مدیر عامل خوبشون واقعا و بچه های فنی دفتر زعفرانیه
شهروز پایدار
۱۳۹۹/۰۷/۲۸۰۰
پاسخپروژه ما بیش از 740 متر مربع را انجام دادید واقعا راضی هستیم از شما قیمت عالی کیفیت خوب واقعا رضایت داریم از شما و مدیریت شما جناب دکتر عزیز

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385