گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

خرید چمن مصنوعی برای تراس

خرید چمن مصنوعی برای تراس
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/14 3 نظر

خرید چمن مصنوعی برای تراس

خرید چمن مصنوعی برای تراس

 

شاید چمن مصنوعی در بیشتر مکان ها وجود داشته باشد، اما از آن جایی که مفهوم و تکنولوژی جدیدی به شمار می رود، هنوز افراد بسیاری در نگهداری و حفاظت از آن دچار مشکل می شوند. چمن مصنوعی در تراس و بالکن یکی از اولین مکان هایی است که می توانید از این تکنولوژی در منزل استفاده کنید. 
در این جا می خواهیم 5 اشتباهی که در ارتباط با آن ها مرتکب می شوید و راه حل های موجود را با شما در میان بگذاریم. 

چمن مصنوعی برای تراس و بالکن
چمن مصنوعی نیاز به رسیدگی اندکی دارد
این موضوع به این معنی نیست که چمن مصنوعی را به امان خدا رها کنید، حداقل باید نگهداری های اندکی از آن به عمل بیاورید. از این رو کارهای مشخص وجود دارد که باید همین حالا و همیشه انجام دهید تا چمن مصنوعی در تراس خانه شما، سرحال و شاداب و مقاوم باقی بماند. 
اول از همه، باید هر آشغال و زباله ای را روی چمن مصنوعی جمع کنید، مانند برگ های درختان، کاغذ و یا هر چیزی که ممکن است در تراس و بالکن خانه شما وجود داشته باشد. دوم این که هر از چند گاهی چمن مصنوعی را شانه کنید تا الیاف آن شکسته نشوند و حالت ایستاده خود را حفظ کنند. این موضوع مخصوصا بعد از این که مدت ها از چمن مصنوعی در تراس بالکن خود استفاده می کنید، اهمیت می باد.


استفاده از مواد شیمیایی
بارها این موضوع را گفته ایم: برخی از افراد می خواهند بیش از اندازه از چمن مصنوعی خود مراقبت کنند. اما باور کنید که پاک کردن و تمیز نمودن آن اصلا آن گونه که تصور می شود، سخت نیست. از این رو نیازی ندارید تا چمن مصنوعی در تراس و بالکن خود را با مواد شیمیایی بشویید و بسابید تا به نظر خوب برسند. مطمئن باشید که به این ترتیب بیشتر به آن ها آسیب وارد می کنید. برای این که مطمئن شوید چمن مصنوعی شما تمیز و شاداب می باشد، هرگونه آشغال و زباله را روی آن بردارید و به سادگی با آب بشویید. 

چمن مصنوعی برای تراس و بالکن
جاروبرقی زدن چمن مصنوعی در تراس و بالکن
اگر خیلی مشتاق به تمیز کردن چمن مصنوعی هستید، رایج ترین کار ممکن این است که روی آن را جاروبرقی بکشید تا تمیز و مرتب باقی بمانند. اما دقت داشته باشید چمن مصنوعی با یک لایه شن و ماسه داخل آن پر شده است که به الیاف آن کمک می نماید تا ایستاده قرار بگیرند و خم نشوند. اما جارو برقی کشیدن به مرور زمان موجب آسیب به این لایه و شکل و ظاهر کلی چمن مصنوعی می شود. 

نادیده گرفتن شن داخل چمن مصنوعی
به مرور زمان ممکن است سطح شن و ماسه داخل چمن مصنوعی تراس و بالکن شما دچار تغییر شود، حال توسط پنجه های سگ و گربه خانگی تان باشد یا به وسیله پاشنه کفش های تان و غیره، فرقی ندارد. به این دلیل بسیار اهمیت دارد که همیشه سطح شن و ماسه داخل چمن مصنوعی را بررسی کنید و از تهیه کننده مورد نظر خود بخواهید هر از گاهی در صورت لزوم آن را پر کند.

چمن مصنوعی برای تراس و بالکن
از آن برای ورزش استفاده می کنید
شاید به نظر عجیب و غریب بیاید، اما اشتباه دیگری که در ارتباط با چمن مصنوعی مرتکب می شوید این است که برای هدف های غیر متعارفی از آن به کار می برید. درست است که چمن مصنوعی برای فعالیت های ورزشی نیز مناسب می باشد، اما به این معنی نیست که چمن مصنوعی در تراس و بالکن شما مناسب این مورد می باشد. در هر صورت اگر می خواهید از چمن مصنوعی به منظور بازی و ورزش و تمرین کردن استفاده کنید، باید با شرکت و مورد نظر مشورت کنید و چمن مصنوعی ورزشی را سفارش دهید. 

اگر درباره این که چگونه از چمن مصنوعی خود مراقبت کنید، هنوز هم شک دارید و یا می خواهید بهترین و مرغوب ترین چمن مصنوعی را خریداری کنید، مشاوران و متخصصان شرکت نیوساد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. 

چگونه چمن مصنوعی خود را تمیز کنیم؟
حالا که چمن مصنوعی را در تراس و بالکن خانه خود نصب کرده اید، باید اندکی از آن نگهداری و مراقبت کنید. فرقی ندارد که روی کف تراس نصب شده باشد یا روی دیوار. در مقایسه با چمن طبیعی، شما نیازی به آبیاری، هرس کردن یا کود دادن چمن مصنوعی ندارید. تنها باید چند کار ساده انجام دهید تا چمن مصنوعی در تراس و بالکن شما بدرخشد و همیشه زیبا به نظر برسد. 

چمن مصنوعی برای تراس و بالکن
تمیز کردن چمن مصنوعی در اثر اتفاقات غیر منتظره
چمن مصنوعی برای تراس بالکن همیشه برای سرگرمی و تفریح، جذاب و ایده آل می باشد. اما چه می شود اگر یکی از مهمانان شما بر حسب تصادف مقدار از چای یا قهوه و یا نوشیدنی خود را روی چمن مصنوعی بریزد؟ چه می شود اگر حیوان خانگی مورد علاقه تان روی آن خرابکاری کند؟ این به معنای پایان استفاده از چمن مصنوعی است؟
نگران نباشید، اگر چمن مصنوعی شما با کیفیت بوده و به خوب و به طور مناسبی نصب شده باشد، تمام کاری که نیاز دارید انجام دهید، استفاده از مقداری آب است. سپس بعد از آن مقداری محلول صابونی ملایم اسپری کنید و یا از ترکیب آب و سرکه به نسبت مساوی استفاده کنید و سپس آن ناحیه را دوباره با آب بشویید. در کمتر از چند دقیقه چمن مصنوعی شما تمیز و شاداب به نظر می رسد. 

روتین همیشگی تمیز کردن چمن مصنوعی
چمن مصنوعی در تراس و بالکن شما مانند هر کفپوش دیگری به سادگی تمیز می شود. ممکن است روی چمن مصنوعی شما آشغالی ها و یا زباله هایی مانند برگ و کاغذ و دیگر موارد وجود داشته باشد. بهتر است آن ها را با دست جمع کنید و یا از یک خاک انداز برای جمع آوری آن ها کمک بگیرید. 
از طرف دیگر می توانید از جاروبرقی نیز استفاده کنید تا آشغال ها را روی چمن مصنوعی جمع آوری نمایید، اما دقت داشته باشید که شن و ماسه داخل الیاف آن را با جارو برقی جدا نکنید. 
چمن مصنوعی برای تراس و بالکن
تمیز کردن گاه به گاه چمن مصنوعی
اگر به طور مداوم چمن مصنوعی را تمیز کنید موجب می شود تا برخی از قسمت های آن، ظاهر طبیعی و زیبای خود را از دست بدهند. از این رو بهتر است این تمیز و نگهداری را گاه به گاه انجام دهید. برای این کار از یک براش یا شانه استفاده کنید تا به خوبی الیاف آن را شانه بزنید. سپس از یک اسپری محلول صابون ملایم استفاده کنید (یا محلول سرکه و آب به نسبت یک به یک) و بخش های که لکه شده است را تمیز کنید و سپس آبکشی کنید. 

نگهداری سالیانه
بهتر است هر سال یک بار از متخصصین شرکت چمن مصنوعی که از آن ها خرید کرده اید، برای بررسی و ارزیابی چمن مصنوعی در تراس و بالکن خود کمک بخواهید. آن ها بررسی کنند که آیا فضای خالی میان چمن مصنوعی وجود دارد یا خیر، در این صورت، چمن مصنوعی بیشتری نصب می کنند تا دیگر فضای خالی وجود نداشته باشد. هم چنین حاشیه های  آن را بررسی می کنند تا به خوبی به کف تراس چسبیده باشند. ممکن آن ها این چمن مصنوعی را با محلول مشخصی ضدعفونی و تمیز نمایند. هم چنین به گونه ی آن را شانه می زنند که مانند روز اول به نظر می رسد. حتی ممکن است لازم باشد تا شن و ماسه داخل الیاف چمن مصنوعی شما را نیز شارژ کنند. به این ترتیب برای مدت زمان طولانی تری می توانید از این کف پوش سرسبز در تراس و بالکن خانه خود استفاده کنید.
چمن مصنوعی برای تراس و بالکن
نتیجه گیری
درست است که چمن مصنوعی یک نوع وسیله مصنوعی و غیر طبیعی است، اما به این معنی نیست که باید آن را به حال خود رها کنید. برای زیبا و جذاب نگه داشتن محیط سرسبزی که در تراس و بالکن خود به وجود آوردید، باید مراقبت های گاه به گاهی از آن به عمل بیاورید تا از ظاهر و نمای زیبا آن برای سال های بیشتری لذت ببرید.

نظرات

قروه ای
۱۴۰۰/۰۵/۲۷۰۰
پاسخما هم خرید کردیم عالی بودن عالییی
admin
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

بسیار ممنونیم از توجه و لطف شما بزرگواران شرکت نیوساد خادم مشتریانش هست ،بهترین ها لایق شماست

حاجی محمدی
۱۳۹۹/۰۷/۲۶۰۰
پاسخقیمتهاتون عالی نحوه برخورد و همه چیزتون عالی بود مرسی از اینهمه خوبی با امریکا هیچ فرقی نمیکرد کارکردن شما این رو به دکترجان عزیزم هم گفتم

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385