گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چمن مصنوعی پشت بام

چمن مصنوعی پشت بام
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/15 0 نظر

چمن مصنوعی پشت بام

پشت بام بیش از بخش های داخلی منزل برای استفاده از چمن مصنوعی به چشم می آید. شاید به این دلیل که منظره زیبایی ایجاد می کند و یا شاید در شهرهای شلوغ تنها جایی باشد که می توان فضای سرسبزی ایجاد نمود.

roofgarden-artificialturf
اگر پشت بام تنها مکان باز منزل شما به شمار می رود، بسیار اهمیت دارد تا جایی که امکان پذیر است از این بخش استفاده کنید و لذت ببرید. اگر هم فضای باز دیگری در منزل خود دارید، شاید راحتی آرامش و حریم خصوص پشت بام باعث شود تا چمن مصنوعی برای پشت بام را بیشتر ترجیح بدهید.

استفاده از چمن مصنوعی در این بخش به شما اجازه می دهد تا از نمای طبیعی و حس فوق العاده ای که به شما می دهد، نهایت استفاده را ببرید، بدون این که نیاز به خاک و یا نگهداری های دیگری باشد و از طرف دیگر پشت بام تان را سنگین نمی کند. مورد دیگری که باعث می شود تا چمن مصنوعیرا نسبت به چمن طبیعی ترجیح بدهیم این است که نیاز به بذر و کود ندارد و خبری از حشرات و حیوانات موذی نیست. 

چمن مصنوعی پشت بام
دلایل نصب چمن مصنوعی پشت بام
●    ایجاد یک فضای سرسبز و جذاب و خوشایند
●    مهیا کردن فضای دنج و آرام با حریم خصوصی بیشتر
●    ایجاد فضای بازی برای کودکان و حیوانات خانگی تان
●    مکان عالی برای استراحت حیوانات خانگی
●    مهیا نمودن فضای سرسبز برای استراحت کارمندان در ساختمان های اداری
●    به وجود آوردن باغ زیبا و سرسبز روی پشت بام بدون دردسرهای چمن طبیعی

چمن مصنوعی پشت بام

مزیت های نصب چمن مصنوعی روی پشت بام چیست؟
1.چمن مصنوعی تقریبا روی هر سطح سخت و سفتی قابل نصب می باشد، مانند سطوح سیمانی یا آسفالت پشت بام ساختمان ها و یا حتی سطوح چوبی. 
2. چمن مصنوعی به اندازه چمن طبیعی سنگین نیست، چون نیاز به خاک ندارد. 
3. بخش های زشت و زننده پشت بام پوشانده می شود و تبدیل مکانی مفرح می گردد.
4. رنگ چمن مصنوعی محو نمی شود، از این رو همیشه پشت بام سرسبز و زیبایی را در تمام طول سال حتی زمانی که در معرض نور خورشید می باشد، تجربه می کنید.
5. چمن مصنوعی بهتر از چمن طبیعی موجب تخلیه آب می گردد.
6. از جایی که به سرعت آب را تخلیه می کند، باز هم بعد از باران می توانید از چمن مصنوعی خود نهایت استفاده را ببرید. 
7. چمن مصنوعی می تواند رفت و آمد های بسیار را تاب بیاورد و از این رو مکان عالی را برای تفریح و سرگرمی به وجود می آورد. 
8. چمن مصنوعی برای کودکان و حیوانات خانگی عالی می باشد، زیرا به راحتی می تواند در منزل به بازی بپردازند.
9. با نصب چمن مصنوعی پشت بام، محیط شاد و لذت بخشی را برای خود و اعضای خانواده تان ایجاد می کنید.
10. بسیار جذاب تر از سطوح سیمانی است.
11. لازم نیست نگران آبیاری و مطابق با آن نم دادن سقف خانه خود باشید، زیرا چمن مصنوعی نیاز به آبیاری ندارد و هنگام بارش باران نیز آب را به خوبی زهکشی می کند.
12. تمیز کردن آن بسیار ساده است و نیاز به نگهداری بسیار اندکی دارد.

روف گاردن
مواردی که باید قبل از نصب چمن مصنوعی روی پشت بام خانه خود به یاد داشته باشد
مزیت های استفاده چمن مصنوعی بسیار واضح و آشکار است و این موضوع باعث می شود تا از بعید ترین قسمت خانه خود به نحو احسنت استفاده کنید. در این قسمت، مهمانان، کودکان و حیوانات شما از بودن در خانه لذت می برند و شاید پشت بام را به داخل خانه نیز ترجیح بدهند. 

روفگاردن چمن
اما قبل از نصب چمن مصنوعی مواردی وجود دارد که باید مورد ملاحظه قرار دهید تا مطمئن شوید که این محصول بهترین انتخاب برای فضای روی پشت بام شما می باشد و در طول مدت می تواند رضایت شما را جلب نماید.


اولین و مهم ترین ملاحظه این است که بررسی کنید که آیا سقف خانه شما تحمل این کف پوش سبز را دارد یا خیر. البته این موضوع برای ساختمان های تازه ساخت و نو مشکلی ایجاد نمی کند، اما اگر در یک ساختمان قدیمی زندگی می کنید، ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد.

متخصصین شرکت نیوساد سازان به عنوان تولید کننده چمن های مصنوعی باکیفیت، آماده کمک و مشاوره به شما عزیزان می باشد تا بهترین تصمیم را بگیرید. تیم تخصصی ما سقف خانه شما را از هر نظری مورد بررسی قرار می دهد. 


به یاد داشته باشید که ممکن است علاوه بر چمن مصنوعی، از وسایل بازی کودکان مثل تاب و سرسره یا خانه سگ و گربه یا حتی مبلمان و نیمکت هایی روی فضای سرسبزی که روی پشت بام به وجود آورده اید، استفاده کنید. از این رو باید مطمئن شوید که سقف شما تحمل این سنگینی و بار را دارد یا خیر. 

مورد دیگر این است که توصیه نمی کنیم تا از باربکیو یا بساط کباب روی چمن مصنوعی استفاده کنید، زیرا چمن در معرض گرما و غبار داغ آسیب می بیند. به این ترتیب چمن مصنوعی پشت بام شما نیاز به تعمیر و ترمیم دارد. در هر صورت پیشگیری بهتر است درمان است. بهتر است از کباب و منقل در نزدیک به چمن مصنوعی استفاده نکنید. 


اگر سقف ساختمان شما چوبی است، قبل از نصب چمن مصنوعی باید از پوسیده نبودن چوب ها اطمینان حاصل کنید. به یاد داشته باشید که نصب چمن مصنوعی نیاز به زهکشی و تخلیه آب دارد، از این رو باید مطمئن شوید که چوب های زیر چمن مصنوعی در معرض پوسیدگی قرار ندارند. 

چمن مصنوعی
یکی از بهترین ایده های این است که سقف خانه شما مجهز به سیستم تخلیه آب مناسب باشد که در این صورت هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد. در این زمینه نیز می توانید از تیم متخصص شرکت معتبر نیوساد کمک بخواهید تا از تخلیه آب روی سقف پشت بام خانه شما اطمینان حاصل کنند. آن ها سطح پشت بام را مورد بررسی قرار می دهند که آیا از شیب مناسبی برخوردار است، آیا موانعی مانند دودکش یا هر چیز دیگر سد راه چمن مصنوعی قرار دارد یا خیر و خیلی از موارد دیگر.


به یاد داشته باشید که برای نصب چمن مصنوعی روی پشت بام از متخصصان و کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید و خودسرانه این کار را انجام ندهید. 


از جایی که پشت بام بخش اصلی هر خانه ای محسوب می شود، موارد و فاکتورهایی وجود دارد که هنگام نصب باید رعایت شود که این از عهده یک تیم متخصص تولید کننده چمن مصنوعی بر می آید. 
این متخصصان تمامی ملاحظات را نظر می گیرند تا چمن مصنوعی مطابق با نیازهای شما باشد و از طرف دیگر مشکلی را برای ساختمان به وجود نیاورد. 

به یاد داشته باشید که چمن مصنوعی پشت بام یکی از بخش هایی است که بیشتر در معرض وزش باد قرار دارد، بنابراین، لازم است تا میان الیاف چمن مصنوعی با موادی مانند شن و ماسه پر شود تا جا به جا نشوند. 


در نهایت 
چمن مصنوعی از جایی که دوام بالایی دارد، موجب ذخیره انرژی می شود چون به عنوان عایق عمل می کند، به راحتی تمیز می گردد، موجب استفاده از بخش های دور دست و غیر ممکن منزل می شود  و خیلی از مزایای دیگر، انتخاب مناسبی برای پشت بام و سقف خانه شما محسوب می گردد.

اگر در شهر بزرگی زندگی می کنید که فضای سرسبز جذاب و لذت بخشی در نزدیکی محل زندگی شما وجود ندارد، چرا چنینی فضایی را در منزل خود به وجود نمی آورید؟ همه چیز ساده است، کافی است به یک شرکت معتبر تولید کننده چمن مصنوعی مانند شرکت نیوساد سازان اعتماد کنید و سفارش محصول بدهید.

آن ها هم چنین در نصب و اجرای چمن مصنوعی پشت بام منزل شما کمک می کنند و تمام اصول فنی و تخصصی را در نظر می گیرند. از این روی بدون دردسر و دغدغه می توانید از پشت بام سبز خود لذت ببرید و ساعت خوشی را در کنار عزیزان تان بگذرانید. 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385