چمن مصنوعی|گروه صنعتی تولید و پخش ایران چمن 24|فروش چمن مصنوعی با قیمت کارخانه

خرید اینتلیژانت با قیمت چمن مصنوعی جنس اصلی | با گارانتی معتبر ایران نصب

چمن مصنوعی برای حیاط و سیگنال افزایش قیمت خانه و مجتمع شما

چمن مصنوعی برای حیاط و سیگنال افزایش قیمت خانه و مجتمع شما
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/11/07 2 نظر

اکنون با چمن مصنوعی، حیاط خود را به آسانی زیبا کنید. مزایا و نحوه نصب در یک نگاه!

چمن مصنوعی برای حیاط

**چمن مصنوعی برای حیاط: راهنمای جامع برای انتخاب، نصب و نگهداری**

حفظ زیبایی و سبزی حیاط یکی از اولین نگرانی‌های هر فردی است که به دنبال فضایی دل‌نشین و مرتب برای خودشان هستند. در این زمینه، چمن مصنوعی به عنوان یک گزینه محبوب و عملی برای ایجاد یک حیاط دلپذیر و زیبا وارد عرصه گردیده است. این مقاله به شما راهنمایی جامعی ارائه می‌دهد تا با انتخاب، نصب، و نگهداری از چمن مصنوعی، به آرامش و لذت بیشتری از فضای سبز خود دست پیدا کنید.

**1. انتخاب چمن مصنوعی برای حیاط:**

اولین گام در ایجاد یک حیاط زیبا با چمن مصنوعی، انتخاب نوع مناسب آن است. مقاله ما به بررسی انواع چمن مصنوعی، از جمله مواد ساخت، طول و نرمی، می‌پردازد تا شما بتوانید چمنی را انتخاب کنید که با سلیقه شما و شرایط حیاطتان هماهنگ باشد.

**2. نصب چمن مصنوعی برای حیاط:**

مرحله بعدی، نصب چمن مصنوعی در حیاط شماست. مقاله ما با ارائه راهنمای گام به گام نصب، از تهیه زیرساخت مناسب تا نحوه قرارگیری و چسباندن چمن، به شما کمک می‌کند تا این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

**3. نگهداری و تعمیرات برای حیاط منزل شما:**

چمن مصنوعی، نیاز به تعمیرات و نگهداری منظم ندارد، اما با توجه به تردیداتی که ممکن است به وجود بیاید، در مقاله به راهنمایی در مورد نگهداری و تعمیرات احتمالی اشاره خواهیم کرد تا چمن شما همیشه در شرایط بهترین خود باشد.

**4. مزایای استفاده از چمن مصنوعی:**

در این بخش، مزایای مختلف استفاده از چمن مصنوعی را به دقت بررسی می‌کنیم. از صرفه‌جویی در آب تا کاهش هزینه‌های نگهداری، چمن مصنوعی به شما امکانات زیادی را ارائه می‌دهد که در مقاله به تفصیل به آن خواهیم پرداخت.

با مطالعه این مقاله، به راحتی می‌توانید از چمن مصنوعی در حیاط خود بهره‌مند شوید و از فضای سبزی زیبا و طبیعی بهره‌مند شوید که بدون نگهداری زیاد، همیشه برایتان آماده است.

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی در سراسر دنیا در بیشتر خانه ها دیده می شود. یکی از بهترین بخش های یک خانه برای استفاده از چمن مصنوعی، حیاط است. حیاط خانه جان می دهد تا ایده های خلاقانه ای را اجرا کنید. همیشه این بخش از خانه محلی برای استراحت و تفریح برای کودکان و حیوانات خانگی بوده است. 

اگر می خواهید چمن مصنوعی برای حیاط خود نصب کنید، باید بدانید که چه نیازهایی دارید و در نظر دارید به چه منظوری از آن استفاده کنید، مخصوصا زمانی که بحث طراحی می شود. شما می توانید چمن مصنوعی را به گونه ای استفاده کنید تا چشم اندازه های زیبایی در حیاط خود به وجود بیاورید. 
اجازه دهید ابتدا به این موضوع رسیدگی کنیم که چه فعالیت هایی در حیاط خانه می توانید انجام دهید. به این ترتیب با هدف بیشتری به سمت نصب
چمن مصنوعی برای حیاط خانه خود پیش می رویم.

چمن مصنوعی مخصوص حیات
 

کارهای جالبی که می توانید در حیاط انجام دهید

بازی کردن با سایر اعضای خانواده، از وسطی و والیبال گرفته تا هر چیزی که شما و خانواده تان از آن لذت می برید، اولین چیزی است که در ارتباط با حیاط خانه به ذهن هر کسی خطور می کند. کودکان عاشق بازی کردن همراه پدر و مادر و خواهر و برادر خود هستند. اگر فضای مناسبی در حیاط وجود داشته باشد، که چه بهتر. 

خرید چمن مصنوعی برای حیاط

تاب سواری و سایر وسایل بازی. یکی از هیجان انگیز ترین لذت ها، تاب سواری در محیط سرسبز و شاداب می باشد. شاید به دلیل که دیگر کودک نیستید، تا به حال جرات نکردید در شهربازی از این موضوع لذت ببرید. اما چرا چنین تجربه ای را در حیاط منزل خود مهیا نمی کنید؟ کافی است روی چمن مصنوعی در حیاط، تابی نصب کنید و خودتان و اعضای خانواده تان سرگرم شوید و کلی انرژی بگیرید. 

فضای مناسبی برای عصرانه و سایر وعده های غذایی در حیاط منزل خود فراهم کنید. یک روز تابستانی و بهاری با  هوای دلپذیر. واقعا جای چه چیزی خالی است؟ این که سفره را بردارید و بساط غذا را در حیاط پهن کنید. نصب چمن مصنوعی در حیاط موجب می شود تا همه چیز برای این دورهمی به یاد ماندنی آماده و مهیا باشد تا هیچ گونه ناراحتی احساس نکنید.شاید هم بخواهید میز و صندلی هایی در حیاط بچینید تا فضای رمانتیک و شیکی را به وجود بیاورید.

یکی از ایده های جالب دیگر، نصب تخته سیاه در حیاط خانه است. حالا بچه ها در یک محیط سرسبز می توانند هر آنچه که دوست دارند را روی تخته سیاه نقاشی کنند و البته درس های خود را مرور کنند. 

چادر زدن نیز یک ایده بسیار جالب و شگفت انگیز است که می توانید با اعضای خانواده خود تجربه کنید. نصب چمن مصنوعی برای حیاط موجب می شود تا به راحتی چادری در حیاط بر پا کنید و یک شب تا صبح را با عزیزان تان در محیطی سرسبز و شاداب بگذرانید. 

اگر در حیاط منزل خود، فنس سیمی یا حتی چوبی دارید، می توانید آن را با نصب چمن مصنوعی زیباتر و با طراوت تر کنید. حتی روی چمن مصنوعی نیز می توانید گلدان های زیبای خود را نصب کنید. چه چیزی شاعرانه تر از یک حیاط رویای که گاهی حتی از پارک های اطراف شهر نیز بیشتر به دل آدم می نشیند؟

آب بازی مخصوصا در فصل تابستان یکی از هیجان انگیز ترین کارهایی است که کودکان دوست دارند انجام دهند، حالا با شلنگ و یا تفنگ های آبی باشد. فرقی ندارد. اگر حیاط خانه تان سیمانی و یا خاکی باشد، خطر افتادن کودکان در حین بازی و آسیب دیدن آن ها زیاد است. از طرف دیگر در آخر کار، شما می مانید و یک حیاط کثیف و بر هم ریخته.

چمن مصنوعی حیاطی

اما با نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه هیچ یکی از این مشکلات را ندارید، زیرا الیاف چمن مصنوعی روی یک لایه قابل نفوذ قرار دارند که آب را تخلیه کرده و خشک باقی می مانند، هم چنین به این ترتیب از آسیب دیدن کودکان در حین بازی جلوگیری به عمل می آید.در ادامه شما را با ایده هایی برای استفاده از چمن مصنوعی و ایجاد منظره دلنشین در حیاط منزل تان آشنا می کنیم.

1.از آن برای پوشاندن سراسر حیاط خود به کار ببرید

طراحی حیاط منزل همیشه به این معنی نیست که همه چیز را تغییر دهید و دکوراسیون قبلی را بر هم بریزید. بلکه شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی در حیاط، هر چیز زیبایی که از قبل وجود داشته است را زیباتر و مشخص تر کنید. به طور مثال می توانید میان درختان حیاط از چمن مصنوعی استفاده کنید.

چمن برای حیاط

2. چمن مصنوعی همراه با گیاهان خیره کننده

حیاط خانه شما نباید بی روح و کسل کننده به نظر برسد. شما می توانید سطوح سیمانی حیاط را با چمن مصنوعی و البته همراه با گیاهان تزئینی و زیبا رونق ببخشید.

به این ترتیب کنتراستی میان قسمت های سیمانی و سرسبز حیات به وجود می آید که بی شک جذاب و بی نظیر است. وجود گل های رنگارنگ و زیبا در کنار رنگ سبز چمن مصنوعی هارمونی عالی ایجاد می کند. بهتر است از گیاهانی استفاده کنید که رنگ های روشنی دارند تا حس طراوت و شادابی حیاط چندین برابر شود. 

خرید چمن مصنوعی ارزان برای حیاط منزل

3. محاصره کردن چمن مصنوعی با گل های زیبا

برخی در حیاط خانه خود زمین بازی گلف، والیبال و یا محوطه ای برای بازی بچه ها دارند. خیلی ساده است که دور تا دور چمن مصنوعی را حاشیه بندی کنید و در اطراف آن از درخت ها و گل های زیبایی به کار ببرید. چه می شود؟ یک محیط شاد برای بازی به وجود می آید که واقعا به آدم انرژی و امید زندگی کردن می دهد. 

4. حیاط مرتب برای فصل زمستان و آب و هوای نامناسب

نصب چمن مصنوعی برای حیاط خانه موجب می شود تا نمای بسیار تر و تمیزی به وجود بیاید. به این ترتیب هزینه های نگهداری نیز به حداقل می رسد، زیرا نه نیاز به آبیاری و نه نیاز به هرس کردن آن ها دارید. هر زمان هم که باران ببارد، با ساده ترین اقدامات می توانید آن ها را تمیز کنید. این یکی از مزیت های چمن مصنوعی برای استفاده در فضاهایی سربازی مانند حیاط است.

5. از چمن مصنوعی برای تاکید روی برخی موارد در حیاط به کار ببرید
شما می توانید
چمن مصنوعی در حیاط را همراه با ایده های خلاقیت های خود به کار ببرید. به استفاده از سنگ و موزاییک های زیبا در حیاط فکر کنید که لا به لای آن ها چمن مصنوعی وجود دارد. به این ترتیب زیبایی و جذابیت سنگ ها و موزاییک های مدرن، بیشتر به چشم می آید. مقاله کامل : چمن مصنوعی بین سنگ چمن مصنوعی بین موزائیک

فروش چمن مصنوعی حیاطی

6. چمن مصنوعی و نورپردازی
با استفاده از چراغ های حبابی در حیاط خود می تواند جلوه چمن مصنوعی را در شب نیز مورد توجه قرار دهید. از این رو نه تنها روزها، بلکه شب ها نیز می توانید از این منظره دلنشین در حیاط خود نهایت استفاده را ببرید.

هم چنین می توانید با قرار دادن صندلی و میز روی چمن مصنوعی، محیطی را برای پذیرایی از مهمانان تان مهیا کنید. چه چیزی بهتر از صرف چای و قهوه در محیطی سرسبز و شاداب؟ به نظر می رسد که نه شما و نه مهمانان تان تمایلی برای نشستن روی مبل های داخل خانه و خیره شدن به صفحه تلویزیون ندارند. این طور نیست؟

چمن مصنوعی برای حیاط خانه

حیاط بخشی از خانه است که می توانید ایده های خلاقانه بسیاری در آن جا پیاده کنید. شما به این ترتیب مکان شادی و سرسبزی را برای خود و خانواده تان فراهم می کنید که نه تنها در اوقات فراغت می توانید در آن لذت ببرید، بلکه از داخل خانه با نگاه کردن به آن انرژی می گیرید. 

مزیت های دیگر نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه

اگر در خانه حیوانات خانگی مانند سگ و گربه دارید، با استفاده از چمن مصنوعی در حیاط می توانید همه چیز را برای آن ها نیز ساده بسازید. چمن مصنوعی به خوبی آب و مایعات را زهکشی می کند. بنابراین، این حیوانات دوست داشتنی شما هیچ کثیفی را در حیاط به وجود نمی آورند. 

هم چنین می توانید چمن مصنوعی را در اطراف استخر و حوضچه حیاط خود نصب کنید. به این ترتیب زیبای آن ها دو برابر شده و بیشتر جلب توجه می کنند. یک استخر آبی را با سبزه هایی در اطراف آن تصور کنید که چقدر زیبا و رویایی به نظر می رسد.

چمن مصنوعی در برابر هر آب و هوایی مقاوم است و شکل خود را حفظ می کند، از جمله باران و برف. دلیل آن هم زهکشی و تخلیه آب مناسب است، به این ترتیب می باشد که چمن مصنوعی سریع تر از چمن طبیعی خشک می شود.

چمن بین سنگ برای حیاط

برخی نیز از داغ شدن بیش از اندازه چمن مصنوعی در حیاط در برابر نور مستقیم خورشید شکایت دارند، اما این امر درست مانند شن های ساحل و کنار دریا می باشد. اگر احساس می می کنید که چمن مصنوعی شما داغ شده است، پس حتما زمان مناسبی برای وقت گذراندن در بیرون از منزل را انتخاب نکرده اید. همان طور که می دانید قرار گرفتن در معرض آفتاب وقتی اشعه های نور خورشید در قوی ترین حالت خود قرار دارند (10 صبح تا 4 بعد از ظهر)، برای سلامتی تان خطرناک است.

چمن مصنوعی ارزان قیمت برای حیاط

به صرفه بودن چمن مصنوعی به جای استفاده از چمن های طبیعی در حیاط موجب شده است تا انتخاب شماره یک برای تزیین حیاط خانه باشد. زیرا چمن طبیعی نیاز به نگهداری بسیار زیاد و صرف هزینه های مختلف دارد. اما شما یک بار چمن مصنوعی را در حیاط خود نصب می کنید و سال های سال از آن بهره مند می شوید. هر سال هم می توانید محیط اطراف آن را با گل ها مختلف، میز و صندلی های شیک و مدرن و یا هر چیز دیگر متنوع کرده و تغییر دهید. 

در نهایت
روش های بسیار زیادی برای نصب
چمن مصنوعی برای حیاط خانه وجود دارد تا بهترین چشم اندازه ها را ایجاد کنید. همه چیز به خلاقیت شما و تیم متخصص نصب کننده چمن مصنوعی باز می گردد. شرکت نیوساد علاوه بر ارائه چمن مصنوعی باکیفیت، به شما در اجرا و نصب آن به بهترین و زیباترین شکل ممکن نیز کمک می کند.

نظرات

فروزان قنبری ویلا کردان
۱۴۰۰/۰۹/۰۹۰۰
پاسخفروزان هستم برای حیاط ویلا خریدیم و جنستون خیلی خوب بود رفتار های پرسنل خیلی خوب بود آفرین بر شما
admin
۱۴۰۰/۰۹/۱۳۰۰

مرسی از شما مشتری عزیزمون

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

جدیدترین مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385