گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چسب چمن مصنوعی

چسب چمن مصنوعی

مشخصات کلی

چسب چمن  مصنوعی دو جزئی آلفا کیفیت درجه A مخصوص چسباندن چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی (برای اطلاعات دقیق تر و نحوه استفاده به پائین صفحه مراجعه فرمائید)

65,000 تومان
950,000 تومان
قیمت طول (متر) عرض (متر) مساحت متراژ قابل خرید
950,000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 950,000 تومان
امتیاز 5 از 1 رای
مقالات مرتبط

چسب چمن مصنوعی نیوساد

1-تفاوت چسب چمن مصنوعی با دیگر چسب ها چیست؟
2-چسب چمن مصنوعی دو جزئی چیست؟
3-چسب چمن مصنوعی تینری چیست؟
4-راهنمای استفاده از چسب چمن مصنوعی برای پروژه های ورزشی:
5-راهنمای استفاده از چسب چمن مصنوعی برای پروژه های تزیینی:
6-نحوه جداسازی چسب چمن مصنوعی چگونه است؟
7-تفاوت و قیمت چسب های چمن مصنوعی چگونه است؟


1-تفاوت چسب چمن مصنوعی با دیگر چسب ها چیست؟
چمن مصنوعی کالای است که معمولاً در بیرون از منازل و کلاً در محوطه های خارجی نصب و استفاده می گردد و از همین رو بسیار مهم است که چطور و چگونه نصب میشود.
تفاوت چسب چمن مصنوعی با دیگر چسب بسیار زیاد است چون باید کاملاً در برابر آب و همچنین باران برف و یخ زدگی و آفتاب شدید و گرما مقاوم باشد و دقیقاً تمامی موارد در چسب چمن مصنوعی رعایت شده است.

چسب چمن مصنوعی
چسب چمن مصنوعی معمولاً به دو صورت میباشد یکی چسبهای تینری یا هوا خشک و چسب دیگر دو جزئی نامیده می شود دقیقاً به این معنا است که چسب های تینری یا همان چسب های زرد رنگ که معمولاً کفاش ها و همینطور برای نصب موکت مورد استفاده قرار می گیرد کلاس جز چسب های صنعتی نامیده می‌شود از این منظور به آنها هواخشک گفته می‌شود که دقیقاً همانند چسب هایی که در منازل و برای کاردستی ها هم استفاده میکنیم باید به آن زمان بدهیم تا از طریق هوا خشک بشود و دو قطعه یا دو وسیله را به همدیگر بچسباند.

اما چسب های دو جزئی دقیقاً به این صورت است که برای مثال 10 کیلوگرم ماده اصلی داریم که باید در کلان 10 کیلوگرم که یک سطل می باشد حدوداً 4 کیلو یا تقریبا 4 لیتر به آن رزین اضافه کرد،در این زمان شما حدود 2 ساعت فرصت دارید که چسب را استفاده کنید چون دقیقا سیستم آنها همانند چسب های دوقلو که معمولاً همه ما با آن کار کرده ایم فعالیت شیمیایی خود را آغاز و در زمان مشخص شده به پایان می‌رساند و کاملاً آن دو قطعه یا وسیله را به یکدیگر می چسباند.

چسب چمن مصنوعی دو جزئی
چسب اصلی چمن مصنوعی دقیقا همین چسب دو جزئی می باشد ولی چون قیمت گرانی دارند برای مثال یک سطل 10 کیلویی آن حدودا اگر جنس خوب و مرغوبی داشته باشد تا 3 میلیون تومان هم قیمت دارد اما چسبی است که ما برای تست سرامیک را هم با آن چسبانده ایم و تقریباً بیش از 10 سال است که هیچ اتفاقی برای آن نیفتاده است.

2-چسب چمن مصنوعی دو جزئی چیست؟
چسب چمن مصنوعی دو جزئی دقیقاً همانند همان چسب های دوقلو می باشد اما تصور بفرمایید که بسیار مهندسی تر شده است و کاملاً دارای زمان بندی می باشد چون یک چسب دوقلو نهایتاً دو تا شیع کوچک را به یکدیگر می چسبند اما این نوع چسب ها خصوصاً چون با بازیکن های بسیار گران قیمت در جهان هم سر و کار دارند آن هم در زمین های فوتبال و فوتسال داستان کمی متفاوت میباشد و باید دارای استاندارد ها و خصوصیات خاصی باشند.


معمولاً این چسب ها دارای یک سطل 10 کیلویی یا 8 کیلویی می باشند که در کنار آن 4 لیتر رزین وجود دارد و تنها با مخلوط کردن این دو با یکدیگر یک چسب چمن مصنوعی بسیار قوی خواهیم داشت که حتی در زمان جدا کردن آن چسب خصوصاً در زمین‌های فوتبال و فوتسال از سنگ فرز استفاده می کنند.
و در صورتی که بر روی لباس و جاهای مختلف فروخته شود معمولاً پاک شدن در آن نقطه اتفاق نخواهد افتاد برای همین تمامی نصاب های چمن مصنوعی بسیار مراقب این موضوع هستند.
اینگونه چسب ها باید کاملاً به صورت سبز رنگ تقریبا تلفیق سبز و آبی باشند البته چسب های چمن مصنوعی ایران چمن 24 همگی ویژگی‌های خاص خود را دارند.
نکته بسیار مهم این است که زمانی که این دو با یکدیگر مخلوط شدند حتی اگر درب سطل بسته شده باشد 100 درصد امکان خشک شدن وجود دارد. از بسیار در این مورد مراقب باشید.

3-چسب چمن مصنوعی تینری چیست؟
چسب چمن مصنوعی تینری که چسبی بسیار ارزانتر است نسبت به چسب دو جزئی دقیقاً با هوا خشک میشود و نیازی به رزین نیست البته در پاراگراف های بالاتر کاملاً توضیح داده ایم و تا این حد چسب تینری را توضیح خواهیم داد که کاملاً همان چسب موکت و چسب های صنعتی این چنین می باشد که در همه ابزار فروشی ها و رنگ فروشی ها در سراسر ایران وجود دارد اگر هم چسب با تایید شرکت و وبسایت ایران چمن 24 نیاز داشته باشید می توانید با مجموعه تماس بگیرید و آن را تهیه بفرمایید.
اگر قیمت چسب چمن مصنوعی برای شما مهم است باید برای شما مثال بزنیم که چسب تینری تقریباً یک چهارم قیمت چسب چمن مصنوعی دو جزئی را دارد.
برای مثال ده کیلو چسب چمن مصنوعی دو جزئی حدود 3 میلیون تومان است ولی همان 10 کیلو چسب چمن مصنوعی زرد رنگ یا همان تینری حدوداً یک میلیون تومان

4-راهنمای استفاده از چسب چمن مصنوعی برای پروژه های ورزشی:
چسب چمن مصنوعی که برای زمین های ورزشی و کلان برای چمن های مصنوعی ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد همان چسب های دو جزیی هستند و دوام بسیار بالایی دارند آن هم از این رو که تصور کنید بازیکن های کاملاً حرفه ای بر روی این چمن ها بازی می کنند و تنها کوچکترین خطا در نصب و خصوصاً استفاده از چسب چمن مصنوعی باعث شکستن پا و دیگر اعضای بدن می‌شود و این تنها یکی از مواردی بود که باید بسیار در این نوع چسب دقت کنیم.

نصب چمن مصنوعی روی آسفالت
همین طور که در تصویر زیر مشاهده می فرماییدقیقاً دو رول چمن مصنوعی وقتی کنار یکدیگر قرار می گیرند باید به یکدیگر دوخته بشوند اما دوختن اورلب کردن چمن مصنوعی ورزشی با نوار اتصال اتفاق می‌افتد و نوار اتصال تنها با همین چسب های آبی رنگ و یا سبز رنگ انجام می‌شود و بسیار باید دقت کنیم که این دو دقیقاً به یکدیگر وصل شده باشند تا بازیکن با تکل زدن خدایی نکرده بین بند ها گیر نکند و باعث شکستگی و پارگی استخوان ها و عضلات بازیکن بشود.

چسباندن چمن مصنوعی
ژل تایم این چسب چمن مصنوعی یعنی اینکه در هنگام مخلوط کردن چسب و روغن یا همان رزین حدود 2 ساعت زمان دارید تا کل چسب را استفاده کنید در غیر این صورت در سطل خشک شده و یا حالت لخته پیدا می کند که دیگر از حالت استاندارد خارج می شود و به هیچ عنوان قابل استفاده نیست و اگر کارشناس یا ناظر شرکت در آنجا حضور داشته باشند کلان چسب مخلوط شده را معدوم میکند.

5-راهنمای استفاده از چسب چمن مصنوعی برای پروژه های تزیینی:
برای کارهای ورزشی و تزئینی از چسب چمن مصنوعی دو جزئی استفاده میشود اگر برای کارهای تزیینی همانند باغ تراس ویلا و دیگر موارد از همان چسب های حرفه ای استفاده شود بهتر است چون دوام بسیار بالایی دارند.
و دقیقاً به همین صورت است که در پاراگراف های پیش توضیح دادیم آن دو چسب را با یکدیگر مخلوط می کنیم و منتظر میمانیم آن هم حدود 5 دقیقه شروع میکنیم به چسب زدن بر روی سطح و پهن کردن چمن بر روی آن قسمت.
بسیار توجه کنید بارها و بارها این نکته را در ویدیو ها در پادکست های چمن مصنوعی و حتی در مقالات توضیح داده ایم که اصلاً نباید همه چمن مصنوعی را چسباند این موضوع اصلا ربطی به هزینه کردن ندارد.
نماد شهری با چمن مصنوعی
البته که در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود اما برخی افراد فکر میکنند یا حتی نصاب های تازه کار که می خواهند چسب بیشتری بفروشند همه سطح را چسب می زنند در صورتی که اگر پس از ده سال یا هر مدتی بخواهیم آن چمن را جابجا کنیم یا حتی تعویض کنیم به شدت کار سختی می باشد و در هیچ جایی از جهان چنین چیزی تعریف نشده است.
در این باب فقط توضیح داده ایم که ده سانت از اطراف چمن باید چسب کاری بشود و در بین فرش چمن مصنوعی آن هم برای وصل کردن دو رول به یکدیگر اتفاق می‌افتد و دیگر هیچ جایی از چمن مصنوعی نیاز به چسب ندارد.

6-نحوه جداسازی چسب چمن مصنوعی چگونه است؟
در بسیاری از پروژه ها برای ترمیم یا برای تعویض یا جابجایی چمن مصنوعی درخواست های زیادی به صورت مکتوب یا تلفنی انجام می شود اما افرادی که تازه کار هستند یا علم و تجربه این بابت ندارند همه چمن مصنوعی را چسباند یعنی اگر 10 متر مربع را تصور کنیم کل 10 متر مربع به زمین چسبیده شده است در صورتی که این کار بسیار اشتباهی است.
چسب چمن مصنوعی بین سنگی
اما در پروژه‌هایی که به طور اصولی کار انجام شده است تنها 10 سانتی متر از اطراف چمن مصنوعی چسبیده شده است که اگر با چسب های اصلی این کار انجام شده باشد که تنها 10 سانت از دور چمن مصنوعی که آغشته به چسب است را برش میدهیم و فرش اصلی را برمی داریم و آنها را هم به عنوان ضایعات دور میریزیم این بهترین و سالم ترین راه جداسازی و جابجایی چمن مصنوعی است.
همیشه به این نکته اشاره کرده ایم که به هیچ عنوان سعی نکنید اگر 10 متر مربع یا ده هزار متر مربع چمن مصنوعی چسبیده شده است دقیقاً به همان ابعاد هم برداشت کنید باید از بخشی از چمن مصنوعی که همان اطراف چمن هست صرف نظر کرد منتها متاسفانه افرادی که چمن مصنوعی را جمع‌آوری می‌کنند از خیر آن 10 سانت و یا چند سانت اطراف چمن هم نمی گذرند این مورد بسیار مهم و حائز اهمیت است.
7-تفاوت و قیمت چسب های چمن مصنوعی چگونه است؟
تفاوت قیمت چسب چمن مصنوعی در دو نوع بیشتر نیست برای مثال یک چسب چمن مصنوعی که به صورت دو جزئی می باشد یک سطل 10 کیلویی آن همراه با 4 لیتر رزین حدود 3 میلیون تومان قیمت دارد و بسته به نوع کیفیت تا 6 میلیون تومان هم قیمت دارد در صورتی که چسب های زرد رنگ و با قیمتی حدود یک میلیون تومان هم این کار را انجام می دهد اما نکته بسیار مهم این است که پروژه شما چند متر است و چه کاربری و چه کاربردی دارد.
چسب چمن مصنوعی برای تراس
معمولاً ما پیشنهاد می دهیم که برای چمن های مصنوعی تزئینی و ورزشی از چسب های چمن مصنوعی دو جزئی استفاده کنید اما خود کاملاً هم منطقی است که یک تراس یا کلاً پروژه های زیر 100 متر را 200 متر اصلا نیازی به چنین هزینه کردنی ندارند.
کاملاً منطقی است که برای چنین متراژ هایی همان چسب های زرد رنگ در رنگ فروشی ها و ابزار فروشی ها وجود دارد استفاده کنید البته ما آنها را هم در شرکت موجود می باشد و می توانید با شماره گیری تلفن از ساعت 7صبح الی 1شب خرید و سفارش خود را همه روزه انجام بدهید.
چسب چمن مصنوعی نیوساد یکی از بهترین چسب های چمن مصنوعی دنیا به شمار می آید این نوع چسب رقیب سرسخت چسب های اروپایی میباشد که در بین نصاب ها و گروه های فنی در ایران و منطقه مورد توجه بسیار قرار گرفته است
باتشکر تیم فنی و مجموعه ایران نصب وابسته به شرکت نیوساد و ایران چمن 24

معایب

معایب کالای مربوطه

مونتاژکننده

مونتاژ کننده یا کشور بافنده فرش

نظرات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385