گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

شرکت فروش چمن مصنوعی معتبر

شرکت فروش چمن مصنوعی معتبر
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/23 4 نظر

برای اینکه از میان شرکت های فروش چمن مصنوعی بهترین را انتخاب کنید، مطمئنا سوالاتی دارید که باید ابتدا پاسخ آن ها را پیدا کنید. با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات تان را مشخص کنیم. 

بهترین شرکت فروش چمن مصنوعی

شرکت چمن مصنوعی ایران
تمایل درونی انسان ها به لذت بردن در فضای سبز و حس آرامش بخشی که از رنگ سبز این طبیعت می گیرند، باعث شده است تا همیشه به دنبال راهی برای رفع این نیاز درون خود باشند. 

برای خرید چمن مصنوعی تزئینی اینجا را لمس کنید
این روزها تولیدکنندگان چمن مصنوعی باعث شده اند تا شما راحت تر بتوانید به خواسته خود برسید. مخصوصا اگر می خواهید فضای سبزی داشته باشید که دردسرهای چمن طبیعی را به همراه نداشته باشد. ما درباره تکنولوژی جدید ساخت و تولید چمن مصنوعی صحبت می کنیم.


به یاد داشته باشید که بهترین شرکت فروش چمن مصنوعی، محصولی را تولید می کند که از فاصله دور قابل مقایسه با چمن طبیعی نیست.
برای اینکه بهترین شرکت را در این زمینه انتخاب کنید، مطمئنا سوالاتی دارید که باید ابتدا پاسخ آن ها را پیدا کنید. با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات تان را مشخص کنیم. 

چقدر باید بابت چمن مصنوعی باکیفیت بپردازیم؟
بیشتر شرکت های فروش چمن مصنوعی، این محصول را به صورت رولی می فروشند که 2 تا 4 متر عرض دارد. همه چیز بستگی به ابعاد و اندازه و موقعیت زمینی دارد که می خواهید چمن مصنوعی را در آن جا نصب کنید. شرکت نیوساد این امکان را برای مشتریان عزیز خود به وجود آورده است که با یک تماس تلفنی، مشاوره تخصصی را دریافت کنند تا بهترین تصمیم را بگیرند. 

شرکت گرس ایران یا چمن مصنوعی نیوساد
در هر صورت در نگاه اول، چمن مصنوعی در مقایسه با چمن طبیعی گران تر است، اما باید به مدت زمان استفاده آن توجه داشته باشید و این که موجب کاهش هزینه هایی می شود که باید همیشه در طول سال برای چمن های طبیعی پرداخت می کردید. به طور مثال خرید دستگاه چمن زنی، بذر پاشی کود دادن و غیره. از طرف دیگر، در وقت تان نیز صرفه جویی می شود و نیازی نیست تان خودتان را به زحمت بیاندازید.
شما هم چنین می توانید خودتان چمن مصنوعی را نصب کنید و یا از متخصصان شرکت فروش چمن مصنوعی نیوساد کمک بگیرید. از این رو هزینه نصب به هزینه خرید چمن مصنوعی نیز افزوده می شود. 


بهترین ویژگی های یک چمن مصنوعی باکیفیت چیست؟
در این جا به شما می گوییم که هنگام انتخاب میان شرکت های فروش چمن مصنوعی باید به چه مواردی توجه کنید. 

رنگ چمن مصنوعی
همه ما فکر می کنیم که چمن مصنوعی نیز به رنگ سبز تیره است، اما باید بدانید که تناژهای مختلفی از رنگ سبز وجود دارد. حتی ممکن است چمن مصنوعی به رنگ قهوه ای نیز در دسترس باشد. 
توصیه می شود ابتدا درباره رنگ و ظاهر نمونه های چمن مصنوعی از متخصصین توضیح بخواهید و با آن ها مشورت کنید و هم چنین از آن ها بخواهید تا مشخص کنند که از چه موادی در ساخت چمن مصنوعی که ارائه می کنند به کار رفته است، از این رو مطمئن می شوید که خرید شما دقیقا مطابق با نیازهای تان می باشد.


ظاهر چمن مصنوعی
چمن های مصنوعی همانند چمن های طبیعی دارای الیاف می باشند. این الیاف به صورت ایستاده روی یک بستر یا لایه زیرین قرار گرفته اند که در میان آن ها شن و ماسه قرار دارد تا الیاف به صورت ایستاده قرار بگیرند.

شن و ماسه چمن مصنوعی باید هر سال تمدید شود و هم چنین بهتر است هر از چند گاهی الیاف آن را شانه کنید. یک شرکت فروش چمن مصنوعی معتبر، محصولی را ارائه می کند که با چمن طبیعی مو نمی زند. از این رو، با این رسیدگی اندک نیز فضای سبز و طبیعی را در تمامی روزهای سال تجربه می کنید.

چمن مصنوعی سیتی سنتر اصفهان بشیری
آیا چمن مصنوعی در مکان های باز و برای آب و هوای بارانی قابل استفاده است؟
بله. صد در صد. از جایی که الیاف چمن مصنوعی روی بستر و یا لایه ای قرار دارند که آب را به خوبی زهکشی می کنند و سریعا خشک احساس می شوند، پس قابل استفاده حتی در هوای بارانی و مکان های روباز مانند استخر و پارکینگ می باشند، البته این موضوع به این که از کدام یک از شرکت های موجود در این زمینه خرید کنید نیز بستگی دارد. ی

ک چمن مصنوعی خوب و باکیفیت سیستم تخلیه آب بسیار قدرتمندی دارد و این موضوعی است که باید همیشه در انتخاب این محصول به یاد داشته باشید. 

برای خرید چمن مصنوعی با تخفیف شگفت انگیز اینجا کلیک کنید
چه کسانی باید از چمن مصنوعی استفاده کنند؟
خوب جواب این سوال ساده است، افرادی که احساس نیاز به محیط سبز و طبیعت در اطراف خود می کنند و می خواهند هر روز از زندگی خود را سبز کنند.
از جایی که شرکت های فروش چمن مصنوعی تنوع محصولات بالایی دارند، به این ترتیب قابل استفاده برای ورزش هایی مانند فوتبال، بیسبال، هاکی، راگبی و غیره می باشد. هم چنین می توانید چمن مصنوعی ار در بخش های داخلی و بیرونی خانه ها، محل کار، شهربازی ها و غیره مشاهده کنید. دوام بالای آن به این معنی است که می تواند حتی در مکان هایی مانند مدرسه ها نیز کاربردی باشد. 


در عصر و دوره ای که نگرانی بابت منابع طبیعی وجود دارد، چمن مصنوعی می تواند جایگزین مناسبی برای چمن های طبیعی باشد، زیرا دیگر خبری از آبیاری نیست و نگه داری و رسیدگی به آن بسیار ناچیز است. این موضوع خبر خوشی برای افرادی است که از کود دادن و بذر و پاشی خیلی از مشکلات دیگر چمن طبیعی خسته شده اند. 


آیا باید سیستم تخلیه آب مجزایی برای نصب چمن مصنوعی داشته باشم؟
بیشتر مردم در هنگام تصمیم گیری درباره چمن مصنوعی نگران تخلیه آب می باشند، مخصوصا اگر حیوانات خانگی در حیاط منزل خود داشته باشند و یا در مناطقی زندگی می کنند که مستعد بارندگی بسیار زیاد است. 


اما باید بدانید که چمن مصنوعی به خودی خود آب باران و هر مایعاتی را تخلیه و زهکشی می کند و سپس جذب زمین زیر آن می شود. اما در هر صورت داشتن سیستم تخلیه آب مناسب بسیار موثرتر و و نتیجه بخش تر می باشد. حتی می توانید این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید، یعنی قبل از نصب چمن مصنوعی، شیب زمین را به گونه ای تنظیم کنید که آب باران راه خروجی داشته باشد. 

شرکت چمن مصنوعی نیوساد
رسیدگی اندک چمن های مصنوعی یعنی چه؟
همان طور که گفتیم چمن مصنوعی نیاز به مسائلی که برای چمن طبیعی ضروری می باشد را کاهش می دهد، مانند آبیاری، بذر پاشی و هر چیز دیگر. اما این موضوع به این معنی نیست که چمن مصنوعی را به حال خود بگذارید. شانه زدن گاه به گاه موجب صاف و ایستاده قرار گرفتن الیاف چمن مصنوعی می شود. آبکشی هر چند وقت یکبار چمن مصنوعی موجب زدوده شدن گرد و غبار از روی آن می شود و به این ترتیب همیشه سرسبز و زیبا نمایان می شود. 


باید از چه نوع چمن مصنوعی استفاده کنم؟
این موضوع بسیار بسیار اهمیت دارد و تمام ماجرا را تحت تاثیر خود قرار می دهد. اگر می خواهید چمن مصنوعی را برای حیاط پشتی خانه خود تهیه کنید و کودکان و حیوانات بسیاری دارید،

باید الیاف های سفت و محکم تری را انتخاب کنید که به سرعت نیز آب را زهکشی و تخلیه می کنند. شرکت های فروش چمن مصنوعی، ممکن است کیفیت های مختلفی را به شما ارائه کنند و این شما هستید که باید نیازهای خود را بشناسید و خرید خود را مطابق با آن ها انجام دهید. اگر احساس می کنید که ترافیک و رفت و آمد روی چمن مصنوعی بسیار زیاد است، بی شک باید به سراغ الیاف ضخیم تر و محکم تری بروید.


برای حیاط جلویی خانه پیشنهاد می شود از الیاف باریک تر و بلندتر استفاده کنید تا چمن ها پر پشت و سرسبز به نظر برسند. برای پارکینگ نیز می توانید از چمن مصنوعی با الیاف قدرتمند ولی کوتاه تر استفاده کنید.


آیا باید چمن مصنوعی را تعویض کنم؟
اگر در انتخاب بهترین شرکت فروش چمن مصنوعی دقت کرده باشید و از طرف دیگر خرید خود را بر اساس نیازهای خود و مکانی که می خواهید آن را مورد استفاده قرار دهید انجام دهید، نیاز به تعویض چمن مصنوعی به تعویق می افتد، چیزی حدود 10، 15 و یا حتی 20 سال. البته شرط نگهداری و رسیدگی آن نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. چمن مصنوعی نیوساد

در چه بخش هایی از خانه می توانم از چمن مصنوعی استفاده کنم؟
این که چمن مصنوعی فضای سرسبزی را به وجود می آورد، به این معنا نیست که فقط منحصر به فضای روباز مانند استخر حیاط پشتی و جلویی و غیره می باشد. شما می توانید این فضای سرسبز را به داخل منزل خود نیز گسترش دهید. آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی، بالکن و تراس پشت بام و حتی دیوار خانه تان، بهترین مکان برای نصب و استفاده از چمن مصنوعی است.

شاید همین مزیت های چمن مصنوعی باعث شده است تا بیشتر در محیط های داخلی مناسب در نظر گرفته شود. شاید اندکی غیر منتظره به نظر برسد، اما با استفاده از چمن مصنوعی در داخل خانه خود می توانید حس نابی داشته باشید که هرگز نمی توانستید در منزل خود تجربه کنید.

فقط کافی است فکر کنید که هر روز صبح در یک فضای سبز و زیبا و با حس و انرژی مثبت از خواب بر می خیزید و شب ها بعد از یک روز کاری و کسل کننده، در خانه سبز خود احساس آرامش و امنیت دارید. واقعا به این ترتیب طبیعت را به خانه خود می آورید و از لحظه لحظه زندگی تان لذت خواهید برد. 

نظرات

نوبنیاد شرکت
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخخیلی خوب بود فرش و بافت و دوخت کیفیت بالایی داشت
مهسان فروقی
۱۴۰۰/۰۲/۱۸۰۰
پاسخهم واسه مدرسه هم واسه تراس خرید کردیم واقعا عالی بودین
کالا عالی
کیفیت عالی
برخورد و قیمت عالی
Kkhodayari sistani
۱۴۰۰/۰۲/۱۸۰۰
پاسخجنساشون عالیه
سرعین دکور
۱۴۰۰/۰۲/۱۷۰۰
پاسخهمهع خرید ها رو 7 سال تمام از شما انجام دادیم و حتی یک مورد اشتباه هم نداشتیم و امروز پر فروشترین هستیم متشکریم از شرکت نیوساد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385