گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

چمن مصنوعی نیوساد(برترین صنعتگر)

چمن مصنوعی نیوساد(برترین صنعتگر)
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/11/03 1 نظر

آشنایی با انواع تولیدات چمن مصنوعی نیوساد یا همان ایران چمن 24

 

دوست دارید با انواع چمن مصنوعی بیشتر آشنا شوید؟ می‌خواهید از لیست قیمت چمن مصنوعی مطلع شوید؟ ما در این مطلب بسیار مفید قصد داریم در مورد انواع چمن مصنوعی نیوساد، خرید چمن مصنوعی و فروش چمن مصنوعی و دیگر اطلاعات چمن مصنوعی و اخبار چمن مصنوعی مهم در مورد چمن مصنوعی که بواسطه آن شما را در انتخاب چمن مصنوعی بسیار کمک خواهد کرد، پس این مطلب را حتما تا انتها بخوانید، باما همراه شوید.

آشنایی با انواع چمن مصنوعی نیوساد:

امروزه از چمن مصنوعی در بسیاری از طراحی های مدرن، مهدکودک، مدارس ، دانشگاه، ادارات، سازمان، فضاهای بیرونی، سالن ها و اماکن ورزشی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد، شاید بتوان گفت که استفاده از چمن مصنوعی دیگر جا و مکان خاصی ندارد و موارد استفاده از آن تقریبا بیشمار است، ما در این مطلب سعی داریم که شناخت شما را از انواع چمن مصنوعی و کاربردهای، بیشتر کنیم، لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید چمن مصنوعی، قیمت چمن مصنوعی و دیگر سوالات می توانید با مشاوران متخصص ما تماس گرفته و یا به وبسایت شرکت نیوساد grassiran24.com مراجعه فرمایید.

معرفی انواع چمن مصنوعی شرکت نیوساد:

ابتدا می بایست به معرفی انواع چمن های مصنوعی بپردازیم، چمن مصنوعی از دو گروه تشکیل شده است، گروه اول چمن مصنوعی تزئینی می باشد که همانند اسمشان بیشتر برای تزئین، طراحی، مصارف بیرونی مانند حیاط، تراس، بالکن، باغ، حاشیه های استخر جکوزی و میان سنگفرش های کف و غیره را دارد و این نوع از چمن مصنوعی، چمن مصنوعی تزئینی را می توانید در گوشه گوشه محیط شهری، خانه، مراکز آموزشی، فرهنگی، هنری و از این قبیل ببینید، اما گروه دوم از چمن مصنوعی به نام چمن مصنوعی ورزشی وجود دارد که صرفا برای مقاصد ورزشی و رشته های ورزشی که زمین آنها بر پایه چمن است استفاده می شود مانند رشته های فوتبال، فوتسال، تنیس، هاکی ، گلف، راگبی و غیره...

 1. چمن مصنوعی نیوساد نوبل250 ، این نوع از چمن مصنوعی250 نخ هلند با عرض 4 متر، یکی از زیباترین، نرم ترین و مستحکم ترین نوع چمن مصنوعی می باشد، لازم به ذکر است جنس نخ این محصول بسیار با کیفیت و دارای بالاترین استاندارد های جهانی می باشد و این نوع از چمن مصنوعی در گروه چمن مصنوعی تزئینی قرار دارد .

 2. چمن مصنوعی نیوساد آلفا 250 ، این نوع از چمن مصنوعی نیز 250 نخ بسیار با کیفیت هلندی، یکی از پرفروش ترین چمن های مصنوعی سال می باشد که دارای عرض 4 متر است، این نوع از چمن مصنوعی در گروه چمن مصنوعی تزئینی قرار دارد .

 3. چمن مصنوعی نیوساد 11، این چمن مصنوعی جز محصولات و از برند معتبر و جهانی نیوساد با متریال هلند می باشد که برای استفاده در مهد کودک ، کافه، باغ، حیاط، تراس و محیط های باز بسیار مناسب است ، عرض این محصول نیز 4 متر می باشد و جز یکی از محبوبترین چمن مصنوعی مصرفی است و این نوع از چمن مصنوعی نیز در گروه چمن مصنوعی تزئینی قرار دارد .

 4. چمن مصنوعی نیوساد ام 40 آلفا، این نوع از چمن مصنوعی که به آن چمن مصنوعی پایل 40 نیز گفته می شود ، دارای ارتفاع نخ 4 سانت است، جز یکی دیگر از چمن مصنوعی محبوب است و این نوع از چمن مصنوعی در گروه چمن مصنوعی تزئینی قرار دارد .

 5. چمن مصنوعی ورزشی ام 500 دو رنگ، این نوع از چمن مصنوعی، در گروه چمن مصنوعی ورزشی و مناسب برای ورزش های چمن مانند فوتبال و فوتسال است، که بسیار مقاوم ، بادوام و انعظاف پذیر می باشد .

 6. چمن مصنوعی ورزشی اف 500، این نوع از چمن مصنوعی بخاطر ماهیت خو که دارای دوام بالا، استحکام بینظیر خود مناسب برای رشته های ورزشی چمنی مانند فوتبال ، فوتسال است.

 7. چمن مصنوعی ورزشی ام 500 قرمز، شاید تعجب کنید چمن مصنوعی قرمز! بله چمن مصنوعی قرمز جز یکی از چمن مصنوعی محبوب می باشد که مورد مصارف رشته های ورزشی قرار می گیرد زیرا دارای دوام بسیار بالا و استحکام است.

چمن-مصنوعی-نیوساد

مزایای استفاده از چمن مصنوعی:

خب لازم است حالا که در مورد انواع چمن مصنوعی، چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی آشنا شدید، از مزایای استفاده چمن مصنوعی صحبت کنیم، استفاده از چمن مصنوعی بدلیل مزایای زیادی که نسبت به چمن مصنوعی دارد باعث شده است جز یکی از کالاهای پرفروش در سراسر جهان محسوب شود و همه روزه استفاده از آن بیشتر شود، از مزایای استفاده چمن مصنوعی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. از مزایای مهم چمن مصنوعی، صرفه جویی اقتصادی در هزینه است، بدلیل اینکه استفاده از چمن مصنوعی بجای چمن طبیعی باعث کاهش تعداد زیاد از هزینه های جانبی مانند کشت چمن، آماده سازی زمین مربوط به چمن، تعمیر و نگهداری همه روزه، هزینه های مربوط به کود دهی، خرید بذر چمن و کاشت آن، آبیاری همیشگی چمن، هرس کردن و چمن زنی، سم و آفت زدایی و همچنین کاشت مجدد و حتی هزینه استخدام باغبان و بسیاری از موارد دیگر بطرز چشمگیری شود، بنابراین خرید چمن مصنوعی و جایگزینی آن بجای چمن طبیعی یکی از بهترین انتخاب هایی است که شما می توانید برای هرچه زیباتر کردن محل کار و زندگی خود، بکنید.

 2. یکی دیگر از مزایای بسیار مهم چمن مصنوعی استفاده دائمی و همیشگی آن نسبت به چمن طبیعی می باشد، اگر بخواهیم مثالی بزنیم استفاده از یک زمین فوتبال با پوشش چمن طبیعی در یک منطقه آب و هوایی معتدل، در سال قابلیت 350 ساعت مفید امکان بازی را دارد زیرا چمن طبیعی همواره نیاز مراقبت نگهداری و استراحت جهت ریکاوری خود و تنفس پس از انجام یک رویداد ورزشی را دارد اما چمن مصنوعی ورزشی بر خلاف چمن طبیعی میزان ساعت استفاده از آن بسیار بسیار بالاتر، مقاومت و استحکام بیشتر، طول عمر زیادتر نسبت به چمن طبیعی را دارد.

 3. از دیگر مزایای استفاده از چمن مصنوعی یکنواختی و صاف بودن در تمامی مناطق آن است که هم علاوه بر زیبایی ظاهری هر چه بیشتر چمن، از لحاظ فیزیکی و میزان کارایی نیز باعث بالاتر رفتن راندمان کاری نیز می شود.

 4. از دیگر مزیت چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی، مقاومت و استحکام بالاتر چمن مصنوعی در مقابل انواع شرایط جوی و ضربات و صدمات ناشی از حرکت های فیزیکی می باشد و این موضوع باعث می شود تا عمر چمن مصنوعی بسیار بالاتر از چمن طبیعی باشد.

 5. یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم استفاده از چمن مصنوعی، صرفه جویی چشمگیر در مصرف آب و دیگر انرژی ها می باشد که در نهایت باعث کاهش هزینه های پرداختی و همچنین حفظ منابع طبیعی نیز می شود.

می‌دانید برای اطلاع از لیست قیمت چمن مصنوعی می‌بایست به کجا مراجعه نمایید؟

خرید مقرون بصرفه و مناسب ولی در عین حال مطمعن در دنیای امروزی برای هر کدام ما بسیار اهمیت دارد، خرید چمن مصنوعی و دانستن قیمت چمن مصنوعی در تلاتم بازار اقتصادی باید به آن توجه کرد زیرا قیمت ها همواره در حال تغییر و عوض شدن می باشند اما در نهایت خرید چمن مصنوعی باکیفیت و مقاوم که دارای ضمانت نامه های معتبر باشد بسیار حائز اهمیت است، روش های مختلفی نیز برای خرید چمن وجود دارد، یکی از آن روش ها خرید اینترنتی چمن مصنوعی است.

که شما می توانید از طریق همین وب سایت شرکت نیوساد grassiran24.com یک خرید مطمعن و با تسهیلات ویژه داشته باشید، خرید چمن مصنوعی ارزان و یا حتی خرید چمن مصنوعی دست دوم و حتی چمن مصنوعی کارکرده ممکن است در وحله اول خوب بنظر بیاید اما در صورتی برای شما مناسب است که کلیه خرید چمن خود را از شرکت های فروش چمن مصنوعی یا فروشگاه های فروش چمن مصنوعی معتبر صورت دهید و یا با مشاورین چمن مصنوعی نیوساد تماس گرفته و از راهنمایی و مشاوره های کاملا تخصصی بهره مند شوید.

برای دانستن لیست قیمت چمن مصنوعی شما هموطنان عزیز می توانید از طریق وب سایت grassiran24.com از کلیه قیمت چمن مصنوعی مطلع شوید و حتی ما با ارئه پیشنهادات و دادن تسهیلات ویژه و مشاوره های کاربردی، رضایت کامل و خشنودی شما را کسب نماییم زیرا معتقدیم هر ایرانی شایسته بهترین خدمات و محصولات می باشد. اعتماد شما افتخار ماست.

نظرات

تزئینات مرکزی
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
پاسخواقعا نیوساد بهترینن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385