چمن مصنوعی|گروه صنعتی تولید و پخش ایران چمن 24|فروش چمن مصنوعی با قیمت کارخانه

خرید اینتلیژانت با قیمت چمن مصنوعی جنس اصلی | با گارانتی معتبر ایران نصب

چمن مصنوعی محوطه

چمن مصنوعی محوطه
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/06/13 4 نظر

یکی از جایگزین های چمن طبیعی که بسیار به صرفه می باشد و نیاز به رسیدگی زیادی ندارد، چمن مصنوعی محوطه و حیاط است. اگر شما همانند بسیاری از صاحبخانه ها، عاشق چشم انداز سبز چمن ها می باشید، اما از این که از پس هزینه های نگهداری آن بر نیایید و یا زمان کافی برای آن در اختیار ندارید، نگران هستید، راه حلی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، چمن مصنوعی است. 

عواملی که باید هنگام انتخاب چمن مصنوعی محوطه و حیاط در نظر داشته باشید

لیست قیمت چمن مصنوعی تزئینی

قیمت چمن مصنوعی
 

●    نگهداری و رسیدگی: یکی از بزرگ ترین نقاط عطف چمن مصنوعی این است که نیازی به آبیاری ندارد تا در تمامی روزهای سال سبز و زیبا به نظر برسد. در واقع چمن مصنوعی برای افرادی بسیار می باشد که نمی خواهند زمان و سرمایه خود را برای نگهداری از چمن و فضای سبز محوطه و حیاط منزل خود هدر بدهند.
●    خاصیت ارتجاعی در برابر آب و هوا و گرما: زمانی که بحث چمن مصنوعی محوطه پیش می آید، آب و هوا هیچ گونه تاثیری روی ظاهر و شکل و حالت آن نمی گذارد. در واقع الیاف چمن مصنوعی قابلیت ارتجاعی دارند و در هر نوع آب و هوایی، حالت ایستاده خود را حفظ می کنند.
●    هزینه: شاید هزینه چمن مصنوعی حیاط نسبت به چمن طبیعی گران تر باشد، اما بدانید که طول عمر آن چیزی بین 15 تا 20 سال است. یعنی شما بابت محصولی هزینه می کنید (آن هم فقط یک بار) که سال های سال برای تان ماندگار خواهد بود. 
●    افزایش ارزش ملک: تنها به این فکر کنید که هنگام فروش ملک خود می توانید آن را مجهز به فضای سبزی معرفی نمایید که نیاز به نگهداری خاصی ندارد و همیشه سبز و زیبا به نظر می رسد و قابل استفاده برای مناسبت ها و موقعیت های مختلفی است. 

نظرات

hamidi
۱۴۰۲/۰۹/۱۳۰۰
پاسخبهترین هستید
hamidi
۱۴۰۲/۰۹/۱۳۰۰
پاسخبهترین هستید
محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴۰۰
پاسخعالی عالی عالی عالی
khaled
۱۳۹۹/۰۷/۲۶۰۰
پاسخبهترین شرکت چمن هستید همه کارمنداتون عالی هستند

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385