گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

مرکز فروش چمن مصنوعی در ایران

مرکز فروش چمن مصنوعی در ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/23 4 نظر

آیا می توانید با استفاده از چمن مصنوعی، محیط آرامش بخشی را در منزل خود به وجود بیاورید؟ چگونه؟

مرکز فروش چمن مصنوعی

خلاق باشید و از فضای روباز مورد نظر خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. استفاده بهینه از فضای های بیرونی برای استراحت و حتی کار، این روزها بسیار محبوب شده است. اما خیلی از افراد این سوال را از خود می پرسند که چگونه باید این کار انجام دهند و به چه وسایلی نیاز دارند؟

چمن مصنوعی سه بافت

می خواهید از این فضا به چه منظور استفاده کنید؟
اگر می خواهید یک فضا دلنشین و زیبایی را به وجود بیاورید، پس باید تصمیم بگیرید که می خواهید از این مکان به چه منظور استفاده کنید. هم چنین این که چه اندازه و ابعادی در زمینه مورد نظرتان وجود دارد نیز حائز اهمیت است. 
به طور مثال می خواهید از این منظره زیبا برای بازی، استراحت، باغ یا باغچه، انجام کارهای مشخص و غیره استفاده کنید. مشخص کردن این موضوع باعث می شود تا هر حرکت خود را با هدف انجام دهید.

چمن مصنوعی دو بافتچمن  تولید ایران

 

استفاده از چمن مصنوعی و دیگر وسایل مورد نیاز
دلیل دیگر این که چرا فضای بیرونی زیبا و دنج این روزها بیش از گذشته اهمیت یافته است، دسترسی به وسایل و ابزارهایی است که در ایجاد چنین محیطی به شما کمک می کند.

به طور مثال، چمن مصنوعی به عنوان جایگزین چمن های طبیعی روز به روز محبوب و محبوب تر می شود و به عنوانی یک تکنولوژی در نظر گرفته می شود که از سال های پیش تا کنون پیشرفت بسیاری داشته است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک مرکز فروش چمن مصنوعی معتبری را بیابید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. 


البته از چمن مصنوعی برای اهداف دیگر نیز می توانید استفاده کنید از جمله حیاط، باغ تالارها، محیط های اداری، دیوار ها، تراس و بالکن و غیره. در هر صورت چمن مصنوعی در هر جایی که به کار رود، تغییرات بزرگی را در آن محیط ایجاد می نماید. 
از این رو استفاده از چمن مصنوعی برای ایجاد یک فضا و منظره دنج و زیبا می تواند بسیار منطقی باشد و ما به شما اثبات می کنیم که واقعا کار سختی هم نیست. 

چمن مصنوعی بین سنگچمن مثنوعی
در واقع بعد از این که مشخص نمودید که می خواهید از این فضا چگونه استفاده کنید، وارد یک مرکز فروش چمن مصنوعی می شوید و سپس با انواع طرح ها و رنگ ها مختلف مواجه می شوید که باید بر اساس سلیقه شخصی خود به انتخاب بپردازید.

همین و تمام. هزینه های نگهداری بسیار پایین چمن مصنوعی باعث شده است تا فضای سرسبز و آرام بی دردسری را برای خود مهیا کنید. 
هم چنین چمن مصنوعی رنگ های ضد آبی دارد. این موضوع به شما خاطر نشان می کند که حتی در فصل سرما و آب و هوای بارانی نیز قابل استفاده می باشد و هیچ تغییر در ظاهر آن ایجاد نمی شود.


نورپردازی و استفاده از وسایل دیگر در این محیط سرسبز و زیبا
زمانی که می خواهید در یکی از مراکز فروش چمن مصنوعی به خرید بپردازید، باید به میزان نوری که در آن محیط دارد توجه کنید. پیشنهاد می شود در محیط های تاریک از چمن مصنوعی سبز روشن استفاده شود تا موجب طراوت هر چه بیشتر آن مکان شود. 


هم چنین می توانید از هر رنگ چمن مصنوعی که می خواهید برای این فضای مورد نظر خود استفاده کنید، اما از طرف دیگر به فکر نورپردازی در آن جا باشید. به این ترتیب حتی شب ها نیز می توانید از آن جا لذت ببرید.


مورد دیگر استفاده از وسایل دیگر مانند صندلی، نیمکت مبل، میز و غیره می باشد که معنای جدیدی به فضای سرسبز شما می دهد. سعی کنید در انتخاب این وسایل دقت کنید تا مطابقت بسیار بالایی با رنگ چمن مصنوعی داشته باشد.

وجود این هماهنگی و هارمونی تاثیرات بسیار زیادی روی مخاطب می گذارد و حس آرامش القاء می نماید. رنگ ها معانی مختلفی دارند و به روش های متفاوتی روی انسان ها تاثیر می گذارند، از این رو سعی کنید رنگ وسایلی که روی چمن مصنوعی استفاده می کنید، تاثیر آرامش بخشی داشته باشند. این موضوع در کنار رنگ سبز چمن می تواند محیط شاد و پر از حس های خوب را برای شما به وجود بیاورد.

چمن مصنوعی نیوساد
موردی که بسیار اهمیت دارد این است: از جایی که چمن مصنوعی را در فضای باز یا حیاط منزل خود استفاده می کنید، دقت به کیفیت و ماندگاری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. شما باید مرکز فروش چمن مصنوعی را پیدا کنید که از مرغوب بودن و باکیفیت محصولات شان مطمئن باشید. شرکت نیوساد سازان با سال ها سابقه ارائه چمن مصنوعی با کیفیت و بادوام توانسته است تا نظر مشتریان خود را جلب کند. 


استفاده از فضای سرسبز با چمن مصنوعی برای فعالیت های دیگر 
شما ممکن است به فعالیتی در ذهن خود فکر کنید که دوست دارید در این فضای سرسبزی که با چمن مصنوعی به وجود آورده اید، انجام دهید. 
به طور مثال اگر عاشق بازی گلف می باشید، شاید بخواهید این فضای سرسبز را به زمین بازی گلف تبدیل کنید. خیال تان را راحت کنیم که چمن مصنوعی دست تان را در انجام فعالیت های بسیاری زیادی باز می گذارد. شما می توانید هر ورزش و سرگرمی که دوست دارید انجام دهید و حتی برای استراحت نیز از این فضای سرسبز استفاده نمایید. 


حتی اگر می خواهید فضای سبز را برای باز کردن و وقت گذراندن حیوانات خانگی خود مهیا کنید، باز هم جای نگرانی نیست. نگران نباشید این کوچولوهای نازنین نمی توانند به چمن مصنوعی شما آسیب وارد کنند. شرط اصلی دوام و ماندگاری این محصول، خرید از یک مرکز فروش چمن مصنوعی معتبر است. 


حتی می توانید این فضای باز مورد نظر خود را با استفاده از چمن مصنوعی به محلی برای تفریح و سرگرمی کودکان خود تبدیل کنید. کافی است از سرسره و تاب و وسایل بازی محبوب بچه ها روی چمن مصنوعی استفاده کنید. چرا یک نیمکت رو به روی این وسایل بازی کودکان خود قرار نمی دهید تا از بازی کردن و شادی آن ها غرق لذت شوید؟ به نظر می رسد پارک کوچکی در محوطه شخصی خود دارید، این طور نیست؟

چمن مصنوعی شاهین شهر بشیری
خلاقیت بیشتر با چمن مصنوعی
شاید فکر کنید که برای استفاده از چمن مصنوعی نیاز به زمین های بزرگ و وسیعی دارید، اما حتی حیاط کوچک منزل، تراس و بالکن و پشت بام خانه تان با استفاده از چمن مصنوعی می تواند به همان مکانی تبدیل شود که دوست دارید. متخصصان و مشاوران موجود در مراکز فروش چمن مصنوعی شما را در انتخاب بهترین نوع این محصول مطابق با مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید راهنمایی می کنند. 


شما با استفاده از این محصول می توانید تخیلات و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید، بدون این که دردسرهای چمن طبیعی را به جان بخرید. شاید ظاهر این محصول همانند چمن حیاط طبیعی باشد، اما ماهیت و ویژگی های آن ها را ندارد.

می پرسید یعنی چه؟ منظورمان این است که با نصب آن یک بار برای همیشه، تمام دردسرها و هزینه های تان کاهش می یابد. شما یک بار به مرکز فروش چمن مصنوعی می روید، یکبار خرید می کنید، یک بار پرداخت می کنید، اما سال های سال از این فضای سرسبز و دنجی که برای خود و اعضای خانواده تان ایجاد کرده اید، لذت می برید. 

نحوه نگهداری از چمن مصنوعی
حالا که از این فضای سبز و دنج خود راضی هستید و احساس خوبی دارید، باید بدانید که مراقبت های اندکی برای افزایش ماندگاری چمن مصنوعی باید انجام دهید. نترسید. این مراحل بسیار ساده است و نیاز به وقت انرژی بالایی ندارد. 
البته شما با مشورت متخصصان موجود در مرکز فروش چمن مصنوعی می توانید اطلاعات دقیق تری را نسبت به نوع چمن مصنوعی که انتخاب می کنید، دریافت نمایید. 


شانه زدن
الیاف چمن مصنوعی به صورت ایستاده قرار دارند. برای این که این حالت شان را برای همیشه حفظ کنید، بهتر است هر از چند گاهی به آرامی آن ها را شانه بزنید. دقت کنید که از شانه های سیمی و فلزی استفاده نکنید، زیرا به الیاف چمن مصنوعی آسیب وارد می کنند. 

شست و شو چمن
2. شستشو
صبر داشته باشید. حق با شما است. ما گفته بودیم که چمن مصنوعی نیاز به آبیاری ندارد، اما این شستشو فرق دارد. 
برای این که گرد و غبار روی الیاف چمنی مصنوعی از بین بروند و در تمام روزهای سال به نظر زیبا و سبز برسند، گاهی لازم است که آن را شستشو دهید.

مخصوصا اگر حیوانات خانگی دارید که روی چمن مصنوعی خرابکار می کنند، اهمیت این موضوع برای شما بیشتر می شود. اگر از چمن مصنوعی خود به خوبی مراقبت کنید، شاید نیازی به شستشو هم نباشد، اجازه دهید آب باران این کار را برای شما انجام دهد.


3. آشغال های ریز و درشت را از روی چمن مصنوعی جمع کنید
این موردی است که هنگام خرید در مرکز فروش چمن مصنوعی حتما به شما گفته می شود. از جایی که قرار است چمن مصنوعی را در فضای بازی استفاده کنید، احتمال ریختن برگ و میوه درختان و یا هر چیز مانند این ها وجود دارد. تا جایی که امکان دارد از جاروبرقی استفاده نکنید، زیرا شن و ماسه داخل آن ها را بر هم می ریزد.

تنها کافی است از یک جارو و خاک انداز به کار ببرید. به این ترتیب متوجه می شوید در کمتر از چند دقیقه تمام آشغال ها را از روی چمن مصنوعی برداشته اید و همه چیز مرتب و عالی به نظر می رسد.چمن تراس

مرکز فروش چمن مصنوعی نیوساد سازان با تیم تخصصی و ارائه چمن مصنوعی مرغوب و با کیفیت می تواند انتخاب شماره یک شما در این زمینه باشد. به ما اعتماد کنید تا طبیعت را به منزل تان بیاوریم.

دنیا آنقدر کوچک است و عمر آنقدر کوتاه است که نباید از رویاها و آرزوهای خود دست بکشید. پس رویای زندگی در طبیعت را از خود محروم نکنید. 

نظرات

صبوری علی
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخمنم واسه بک گراند کارم استفاده کردم خوب بودن خیییلی
0097
۱۴۰۰/۰۲/۱۸۰۰
پاسخعالی بود ما چمن سه بافت خریدیم و عالیه
سازنده برجهای کیش تی تی وان
۱۴۰۰/۰۲/۱۷۰۰
پاسخخرید ما عالی ترین بود و واقعا لذت بردیم از اینهمه دقت و بهترین بودید به موقع و خیلی خیلی خوش قیمت و جنس اصلی ممنون جناب بشیری و مجموعهخ شما
فربد سیستانی
۱۴۰۰/۰۲/۱۷۰۰
پاسختراس و بالکن کل مجموعه های ما رو نیوساد انجام داد خیلی خوب بودن و با کمال میل این کامنت رو میدم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385