گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

بازسازی حیاط با چمن مصنوعی

بازسازی حیاط با چمن مصنوعی
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/25 3 نظر

بهترین روش بازسازی حیاط چیست؟

چگونه کف پوش مناسبی برای حیاط انتخاب کنیم؟

بهترین گزینه برای بازسازی حیاط با چمن مصنوعی چیست؟

چمن مصنوعی برای حیاطچمن مصنوعی برای بازسازی حیاطچمن مصنوعی مخصوص حیاط منزل
خوب بالاخره تصمیم گرفته اید تا حیاط خانه خود را بازسازی کنید، آن هم درست در بهترین فصل سال که جان می دهد تا تغییر اساسی را در اطراف خود ایجاد کنید. شاید این کار سخت و دشوار به نظر برسد، اما باور کنید که بسیار هیجان انگیز است

زیرا شما می خواهید حیاط خانه خود را به تصورات و خیال خود نزدیک کنید و از زندگی تان لذت ببرید. اما مشکل اصلی این است که نمی دانید از چه چیزهایی برای بازسازی حیاط خود استفاده کنید. شاید به خیلی از موارد فکر کرده باشید، اما در نهایت شما می مانید و حجم سوالات بسیار زیادی که در ذهن تان وجود دارد.


گزینه های بسیار زیادی روی میز است که مطمئنا انتخاب یکی از آن ها بسیار سخت می باشد، از جمله استفاده از سنگ های تزئینی و طبیعی، موزاییک کردن، استفاده از کف پوشی چوبی، استفاده از چمن مصنوعی و غیره. انتخاب نوع کف پوش برای حیاط، یکی از تصمیماتی است که پایه تغییر و بازسازی حیاط تان شکل می دهد و مشخص کننده نتیجه نهایی است.

شما با انتخاب بهترین کف پوش می توانید محیطی را فراهم کنید که به هدف های بسیار زیادی می توانید از آن به کار ببرید، هم چنین وسایل گوناگونی را می توانید روی آن قرار دهید تا به زیبای هر چه بیشتر حیاط خود بیافزایید. اما بهترین کف پوش حیاط چست؟


بیایید نگاهی بسیار کوتاه به استفاده از هر یک از این موارد در حیاط خانه تان بیاندازیم و در نهایت نتیجه بگیریم که بهترین گزینه روی میز چیست.

چمن برای بازسازی حیاط
استفاده از سنگ های طبیعی در حیاط
باید بدانید که سنگ ها قابلیت جذب آب دارند، منبسط شده و ترک بر می دارند. این موضوع زیبای حیاط تان را تحت تاثیر خود قرار می دهد. ترک خوردگی های واضح روی کفپوش های سنگی حیاط واقعا چیزی نیست که بخواهید در حیاط خانه تان، جایی که در نظر دارید مکان آرامش و استراحت شما باشد، به چشم بیاید.

 هم چنین  هزینه آن از کفپوش های سیمانی بالاتر است. از طرف دیگر، از جایی که این سنگ ها دقیقا روی زمین خاکی نصب می شوند، هموار شدن سطح حیاط اندکی سخت و دشوار است.

مورد مهم دیگر این است که استفاده از سنگ برای بازسازی حیاط، موجب می شود به سختی بتوانید وسایل دیگر را با آن مطابقت دهید تا مکانی بسیار لوکس و زیبا را به وجود بیاورید و هم چنین خطرات خاص خود را هنگام بازی کردن بچه ها و یا افتادن ناگهانی و اتفاقی آن ها  را در پی دارد. 


کفپوش های چوبی برای حیاط
خوب گزینه دیگر استفاده از کفپوش های چوبی یا با اصطلاح پارکت برای حیاط منزل می باشد. شاید در نگاه اول نمای بسیار زیبا و دل انگیز آن موجب شود وسوسه شوید، اما قبل از تصمیم گیری درباره خرید و نصب آن ها برای بازسازی حیاط منزل، به این توجه کنید که امکان حمله موریانه به چوب ها بسیار زیاد است و شما باید به طور مداوم مراقبت های لازم را در نظر بگیرید.

از طرف دیگر تماس آب باران و رطوبت هوای آزاد می تواند موجب خراب شدن زودهنگام کف پوش چوبی شما شود. هم چنین امکان خط و خش و شکستگی کف پوش چوبی نیز وجود دارد. این ها همه مسائلی است که شاید ما را از انتخاب این نوع کف برای حیاط منزل منصرف کند. 

استفاده از موزاییک و کاشی برای حیاطچمن مصنوعی بین سنگ و بین موزائیک
خوب این یک روش دیگر برای پوشاندن سطح حیاط و ایجاد یک تغییر بزرگ است. موزاییک ها و کاشی ها نیز مانند سنگ ها خیل امن و بی خطر نیستند و راه رفتن روی آن ها حس خوبی به شما نمی دهد و هم چنین موجب فشار به مفاصل پا می شود. از هزینه بالای خرید و نصب و نیاز به زیرسازی آن که بگذریم، باید این موضوع را در نظر داشته باشید

که در هوای بارانی و مخصوصا وقتی که برف می بارد، سطح لغزنده ای به وجود می آید که اصلا امنیت ندارد، نه برای شما، نه برای کودکان تان و نه برای اتومبیل تان. از طرف دیگر نیاز به نگهداری و تمیز شدن آن بحث قابل توجهی است و باید دقت کنید که سیمان ها و موادی که میان آن ها به کار می رود،
هر چند سال یک بار باید تمدید شود که خود هزینه های جداگانه ای دارد.

استفاده از چمن طبیعی در حیاط
خوب این گزینه بسیار رایجی در بسیار از خانه ها می باشد. اما شاید جالب باشد بدانید که چمن طبیعی نیز دردسرهای خاص خود را دارد و باعث می شود تا در میان گزینه های قبلی بهترین انتخاب ممکن نباشد. 


موضوع مهم این است که باز هم تماس شما با سطح خاکی زمین بسیار زیاد است و موقع باران، آبگرفتگی گل و لای و کثیفی هایی را به وجود می آورد که اصلا خوشایند نیست. از طرف دیگر نیاز به آبیاری دارند.

در فصول گرم سال و وجود خورشید سوزان باعث می شود تا رنگ سبز این چمن های طبیعی تغییر کند. اهمیت کود دادن، سمپاشی و هرس کردن چمن طبیعی را نیز در کنار مورد قبلی بگذارید.

شما نمی خواهید که تنها برای مدت زمان کوتاهی از فضای سبز حیاط خود لذت ببرید؟ این طور نیست؟ چمن طبیعی ممکن است در اثر رفت و آمد زیاد نیز ساییده شود، به این ترتیب بخش هایی از زمین قهوه ای زیر چمن طبیعی ممکن است قابل مشاهده باشد. به این ترتیب اهمیت بذرپاشی دوباره و دوباره اهمیت می یابد. در هر صورت همه این ها چیزی نیست که با تصورات شما مطابقت داشته باشد. چمن مصنوعی بازسازی حیاط

و اما چمن مصنوعی برای حیاط
شاید بهترین انتخاب برای بازسازی حیاط منزل تان، استفاده از چمن مصنوعی باشد. می پرسید چرا؟ اجازه دهید در این باره اندکی مفصل تر صحبت کنیم:


مزیت چمن مصنوعی برای بازسازی حیاط
شما با نصب و استفاده از چمن مصنوعی شرکت نیوساد هیچ یک از نگرانی ها و دغدغه های کفپوش هایی که در بالا بیان کردیم را نخواهید داشت. به طور مثال چمن مصنوعی نیوساد به گونه ای ساخته شده است که آب باران و رطوبت را تخلیه و زهکشی می کند، از این رو خبری از آبگرفتگی، ایجاد گل و لای، کثیفی و لیز خوردن وجود ندارد. چمن مصنوعی به سرعت خشک احساس می شود و این موضوع موجب می گردد که مخصوصا در مکان های شرجی و پر باران گزینه بسیار مناسبی باشد.

مزیت دیگر این است که چمن مصنوعی نیوساد نیازی به بذرپاشی، هرس کردن، مواد شیمیایی، سم پاشی و غیره ندارد و هیچ گاه در اثر ساییدگی از بین نمی رود و بخش های خالی زمین را در معرض نمایش قرار نمی دهد.

شما با استفاده از این مورد در تمامی روزهای سال فضای سبزی را در حیاط منزل خود تجربه می کنید که نیاز به رسیدگی زیادی ندارد. شاید تنها رسیدگی آن نیاز گاه به گاه به شستشو با آب خالی به منظور از بین رفتن گرد و خاک باشد که اگر در محل زندگی شما باران می بارد و هوا شرجی است، می توانید این کار نیز به طبیعت بسپارید. 

چمن مصنوعی بافت
مورد مهم دیگر این است که چمن مصنوعی برای بازسازی حیاط، محیط امنی را برای شما و اعضای خانواده و حتی حیوانات خانگی تان مهیا می کند، چرا که زیر چمن مصنوعی نیوساد یک بستر و لایه بسیار مقاوم وجود دارد که الیاف چمن مصنوعی روی آن قرار دارند، از این رو هنگام افتادن و یا بازی کودکان تان، هیچ خطری آن ها را تهدید نمی کند. حیوانات خانگی شما نیز نمی توانند زمین را بکنند تا فضای سبز شما را بر هم بزنند. دیگر برای بازسازی حیاط منزل خود چه چیزی ساده تر و بهتر از چمن مصنوعی می خواهید؟انواع چمن مصنوعی

شما می توانید حتی با استفاده از چمن مصنوعی و خیلی از ابزارهای دیگر، بازسازی حیاط خود را به بهترین وجه ممکن انجام دهید و آن جا را تبدیل به یک مکان شیک و رویایی کنید که واقعا دردسرهای کمتری دارد، از جمله:

1.ساخت استخر یا حوضچه کوچک در اطراف چمن مصنوعی همراه با فواره های کوچک که واقعا نمای جذابی را ایجاد می کنند.
2. استفاده از نیمکت و صندلی در حیاط و یا حتی نصب تاپ و سرسره برای بازی کودکان.
3. قرار دادن میز غذاخوری کوچک روی چمن مصنوعی حیاط برای لذت بردن یک شام و ناهار و حتی صبحانه دورهمی در فضای باز و دلچسب.
4. قرار دادن گلدان های گل زیبا که هارمونی زیبایی با رنگ سبز چمن مصنوعی ایجاد می کنند.

چمن مصنوعی استخری

برای دیدن قیمت چمن مصنوعی با تخفیف روی همین لینک کلیک کنید
ایده های استفاده زا چمن مصنوعی نیوساد برای بازسازی حیاط به این جا ختم نمی شود. شما می توانید از متخصصان و مشاوران شرکت نیوساد در این زمینه کمک بگیرید. ما با داشتن سال ها سابقه و تجربه در این زمینه، می توانیم ابعاد حیاط تان را بررسی نموده و بهترین ایده ها را به شما عرضه کنیم. ما می خواهیم در کنار این فضای سبز، حس شادی و طبیعت را با عمق جان خود حتی در چهار دیواری منزل خود احساس کنید. 
 

نظرات

0005345
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخمنم خیلی راضی هستم از خریدم ولی خدایی نصاب یکی دو ساعت کارش بیشتر طول کشید ولی عالی
,oradian
۱۴۰۰/۰۲/۱۵۰۰
پاسخteam perfect ke in sherkat dare hich ja nadare proje haye khozestano kishemono anjam dadan dameshon garm khodai
007بازاریابی
۱۴۰۰/۰۲/۱۵۰۰
پاسخواقعا شما عالیه کارتون بهترنی هستید در ایران

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385