چمن مصنوعی-خرید چمن مصنوعی-فروش چمن مصنوعی-قیمت چمن مصنوعی-نیوساد

فروشگاه آنلاین انواع چمن مصنوعی تزئین و ورزشی

02128423567
09198000567

چمن مصنوعی تراس

چکیده این مطلب : انتشار : 1396/08/19 0 نظر

چگونه  با چمن مصنوعی یک تراس بسیار لوکس داشته باشیم؟

امروزه روز بیشینه مردم ایران و جهان با کلمه تراس آشنا هستند و همیشه برای مردم یک خلوط گاه و جایی برای آرامش یا حتی درست کردن کباب بوده است البته همیشه داشتن حیاطی سر سبز و پر از گلدانهای میخک شمعدانی آرزوی کسی است که در آپارتمان زندگی میکند 

اما نقش چمن مصنوعی در این مورد چیست؟

اگر شما محیطی را به عنوان تراس یا بهار خواب .... دارید کف آن در بهترین حالت سنگ یا سرامیک میباشد یا شاید هم چوب اما نکته اینجاست که در نظر بگیرید کف تراستان را با چمنی نرم و بسیار خوشرنگ بپوشانید و همینطور زمانی که روی آن راه میروید حس نرمی و داشتن چمن را احساس کنید و حتی ریختن برگهای گلدان هایی که در تراس دارید روی آن فضایی وصف ناپذیر را به شما خواهد داد 

جالبتر این است که اصلا محیط را رها نکرده و با گذاشتن گلدانهایی حتی کوزه ای قدیمی و یک یا چند صندلی چوبی بر روی چمنها چنان حس خوبی به شما و حتی مهمانهایی شما خواهد داد که بی شک زیباترین احساس را اول به خودتان و بعد به دیگران خواهید داد.

چمن مصنوعی تراس یا بالکن یا بهار خواب باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

1- چمن مصنوعی باید دارای یو وی بالایی باشد یعنی چه؟ آنتی یو وی یا یو وی که در بازار  بسیار هم شنیده میشود درواقع نوعی افزودنی است که در ساخت مواد نخ چمن مصنوعی استفاده میگردد که تابش نور خورشید بر آنها تقریبا در برابر چمنهای چینی بیفایده است و مقاومت بسیار بالایی را دارند  این موضوع را در قطعات پلاستیکی یا لاستیکی روی خودرو های خارجی و داخلی یا چینی بخوبی میتوان حس کرد که میزان شکنندگی و رنگ پریدگی آنها چقدر زیاد است.

2- چمن مصنوعی تراس باید دارای حد اقل عرض 4 متر باشند چون هرچه که چمن تکه تکه نصب نشود بیشترین عمر را دارد.

3- دارای بکینگ 3 لایه باشند که در برابر سرما و پاخور های زیاد قوی و مستحکم باشند.

4- چمن مصنوعی باید دارای یک نرمی نسبی باشد نه بسیار نرم که در تابستان خود را ول کند و نه آنقدر سفت و محکم که در صورت بازی کردن کودک یا با پای برهنه روی آن بروید اذیت بشوید که تمامی چمنهای درون این سایت برای تراس این قابلیت را را دارند.

5- ارتفاع نخ 11 میل 20 میل و 25 میل و نهایتا 35 میل انتخاب خوبی میتواند باشد،بیشتر از آن ممکن است جلوی درب تراس را بگیرد.

6- شعله وری صفر البته این موضوع برای همیشه حل شده است برای آنکه چمنهای برای فروش در این سایت تر اتاق تست  تست شعله وری میگیرد و همینطور دارای استاندارد های مختلف میباشند پس ما آن را تضمین میکنیم.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

فروش اینترنتی چمن مصنوعی انواع تزئینی و ورزشی شخص حقیقی آقای حمیدرضا بشیری