این سایت دارای بالاترین رتبه نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور میباشد در انتهای سایت لوگو درج شده است

گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)

روش های خلاقانه و جذاب برای استفاده از چمن مصنوعی

چکیده این مطلب : انتشار : 1399/05/09 0 نظر

با  استفاده و نصب چمن منصوعی در بخش های مختلف حیاط و داخل خانه، به زندگی خود جان ببخشید و از لحظه و لحظه زندگی خود لذت ببرید.

چگونه از چمن مصنوعی در منزل و حیاط خانه به بهترین وجه ممکن استفاده کنید؟


مدت ها است که خیلی از خانواده ها چمن مصنوعی را انتخاب بهتری نسبت به چمن طبیعی می دانند و این موضوع دلایل منحصر به فرد خود را دارد. اما بسیاری از مردم نمی دانند که چه روش های خلاقانه دیگری وجود دارد که می توانند از چمن مصنوعی استفاده کنند. تنها کافی است بهترین تولید کننده چمن مصنوعی در اطراف خود را بیابید و با خیال راحت این محصول را خریداری کرده و استفاده کنید، می پرسید چگونه؟ ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم. 
چمن مصنوعی واقعا به هر خانه و محوطه ی فضای دلچسب و رویایی می دهد و بافت و رنگ خانه را متحول می نماید، حتی می تواند اشتیاق شما را برای زندگی نیز بیشتر کند. خودتان بگویید، چه کسی یک خانه بی روح و سیمانی را دوست دارد و چه کسی یک محیط شاد و سرسبز را در منزل خود می پسندد؟ با این کار می توانید فضای منزل خود را تبدیل به بهترین جای ممکن در دنیای کنید، انگار که خانه شما روح زندگی دارد که می توانید در آن جا از عمق جان خود احساس آرامش داشته باشید. 
باید بدانید که چمن مصنوعی به سادگی بریده و نصب می شود و این موضوع به این معنا است که برای هر بخش از منزل تان که بخواهید، می توانید استفاده کنید. 


حیاط خانه شما می تواند مانند یک پارک، زیبا و سرسبز باشد
همه ما می دانیم که تعداد برندها و تولید کننده چمن مصنوعی در بازار بسیار زیاد است که انواع مختلفی از این محصول را روانه بازار می کنند. اما موضوع مهم این است که یک تولید کننده چمن مصنوعی را بیایید که محصولات خود را با کیفیت و بادوام می سازد. به این ترتیب می توانید از این چمن مصنوعی حتی در بخش های پر رفت آمد منزل خود نیز استفاده کنید. منظورمان استفاده در راهروهای موجود در حیاط، در باغچه و یا حتی گلخانه. راه پله ها و راهرو ها و غیره می باشد.
ایده جالب دیگر این است که چمن مصنوعی را در میان سنگ های زیبای حیاط خود نصب کنید. میان کاشی ها، موزاییک های کف حیاط، یا حتی می توانید از سنگ های تزئینی روی آن استفاده کنید. باور نمی کنید که ترکیب این دو مورد در حیاط خانه شما چقدر غوغا به پا می کند. 

استفاده از چمن مصنوعی در مکان های غیر منتظره
باید واقعیت را قبول کنیم. سطوح سیمانی در منازل زشت و ناپسند به نظر می رسند و جذابیتی ندارند، حال می خواهد پله های سیمانی، راهروها سیمانی و حتی تراس و بالکن باشد یا هر چیز دیگر. در بسیاری از منازل این کفپوش های سیمانی موجب به وجود آمدن کپک و بوی بد و نم می شوند که به فروش و موکت آسیب می زنند، هر راه حلی هم که امتحان کرده باشید، نمی تواند جلوی این اتفاق را بگیرد. در عوض می توانید کف سیمانی و زشت و زننده منزل خود را با چمن مصنوعی بپوشانید و لذت ببرید. 
شمار بسیاری از مراکز فیتنس و باشگاه ها از چمن مصنوعی برای ایجاد فضای مناسب استفاده می کنند تا ورزشکاران با روحیه بهتری در آن جا به فعالیت بپردازند. شما هم می توانید چنین کاری را در منزل تان انجام دهید. 
باید بدانید که یک تولید کننده چمن مصنوعی معتبر، محصول خود را نرم و لطیف می سازد و زمانی که پوست پا با آن برخورد می کند، گرم و دلنشین احساس می شود، درست مانند فرش و موکت ها.

چه کسی انکار می کند که کودکان و حیوانات خانگی عاشق بازی کردن روی چمن می باشند؟
همه ما این واقعیت را می دانیم، اما گاهی شهره های شلوغ و ساختمان های سیمانی به ما این اجازه را نمی دهند تا به طور مداوم چنین فضایی را برای این عزیزان خود ایجاد کنیم. اما ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. نظرتان چیست تا پارک کوچکی را برای دلبندتان و حیوانات خانگی خود در منزل به وجود بیاورید؟ اگر منزل یا ساختمان شما محوطه کوچکی دارد، می توانید بخشی از آن یا تمام آن را با یک فنس جدا کرده و با نصب چمن مصنوعی مرغوب آن جا را تبدیل به یک پارک کوچک برای آن ها کنید، این در حالی است که آن ها می توانند در هوای آزاد بازی کنند و بدوند و بازی کنند. 
حالا که بحث حیوانات خانگی شد اجازه دهید بگوییم که چرا از چمن مصنوعی برای داخل خانه سگ و گربه یا تخت خواب او استفاده نمی کنید؟ واقعا نمی توانیم به اندازه کافی این موضوع را برای شما روشن کنیم که آن ها چقدر از این موضوع لذت می برند.  


ما پیشنهاد می کنیم که روی چمن مصنوعی بنشینید و استراحت کنید
چه کسی دوست ندارد در حیاط روی چمن بنشیند و استراحت کند؟ مخصوصا در زیر یک سایه با نسیم باد دلنشین. چه جوان باشید یا میان سال، این فرصت برای شما وجود دارد تا چند ساعت از دنیای پر مشغله خود بیرون بیایید و حتی اندکی خر و پف کنید. از جایی که چمن مصنوعی رشد نمی کند و نیازی به آبیاری و نور خورشید ندارد تا به بهترین وجه ممکن باقی بماند و همیشه زیبا و سرسبز به نظر برسد، شما می توانید آن را روی صندلی یا نیمکت حیاط خود نصب کنید و از نتیجه کار غرق لذت شوید. 
حتی به این فکر کنید که میز پیک نیک خود را با چمن مصنوعی بپوشانید، واقعا تاثیر گذار به نظر می رسند، این طور نیست؟ مطمئنا این میز و صندلی ها جذاب تر و راحت تر هستند، خدا را چه دیدید، شاید دیگر قصد بازگشت به داخل منزل را نداشته باشید (☻).
چمن مصنوعی به راحتی بریده می شود، از این روی می توانید آن را مطابق با شکل صندلی و نیمکت در بیاورید و حتی گوشه ها آن را بدوزید و چسب بزنید تا سر جای خود محکم باقی بماند. برای این کار بهتر است یک تولید کننده چمن مصنوعی را بیابید که کیفیت محصولات شان بسیار بالا می باشد، به این ترتیب به مرور زمان رنگ چمن مصنوعی مورد استفاده شما از بین نمی رود و لکه نمی شود.
البته بیایید فراموش نکنیم که شما این کار را در داخل منزل خود نیز می توانید انجام دهید. به آن صندلی کنار پنجره خود فکر کنید که ساعت های بسیاری در آن جا می گذرانید. چرا نباید با استفاده از چمن مصنوعی، آن صندلی را برای خود جذاب تر و دلنشین تر بسازید و ساعات خوشی را برای خود فراهم کنید.


چمن مصنوعی دوست دار استخرها
بسیاری از افراد در حیاط منزل خود، استخر دارند. شاید فصل تابستان و استفاده از استخر خانگی، تجربه بی نظیری باشد، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که اطراف استخر، زیر نور خورشید چقدر گرم و سوزان می شود؟ تمامی سطوح سیمانی اطراف استخر می توانند گرمای نور خورشید جذب کنند و به شما انعکاس بدهند. به این ترتیب تمام محوطه گرم می شود و امکان لذت بردن شما را محدود می نماید. 
همه این ها را در کنار احتمال لغزیدن و سر خوردن از لبه استخر در نظر بگیرید. جایگزین کردن این سطوح سیمانی با چمن مصنوعی می تواند محیط سرسبز و امنی را برای تفریح و شنا کردن در استخر خانگی تان مهیا کند، زیرا آن ها خیس و مرطوب نمی شوند و موجب لغزش و افتادن شما در استخر نمی گردند. 

مطمئنا ایده های خلاقانه استفاده از چمن مصنوعی در منازل به این موارد ختم نمی شود و روش های بسیار زیادی وجود دارد تا از آن ها نهایت استفاده را ببرید. 
اما موضوع مهم تر این است که باید چه تولید کننده چمن مصنوعی را بیابید و به آن اعتماد کنید تا از کیفیت چمن مصنوعی که استفاده می کنید، آسوده خاطر باشید.

یک شرکت یا برند خوب در این زمینه باید چمن مصنوعی را با ویژگی های زیر تولید کند:

1.ساده و کاربردی: در عین حال که بسیار شبیه به چمن طبیعی می باشد، بهترین سیستم تخلیه آب را داشته باشد تا چمن ها خیس و مرطوب احساس نشوند. از این رو بهتر است 100 نفوذ پذیر باشند. دقت کنید که توجه به ضمانت و گارانتی چمن مصنوعی نیز بسیار اهمیت دارد. 
2. جذاب و زیبا: چمن مصنوعی باید در رنگ ها و سبک های مختلفی در دسترس باشد تا نیازهای مختلف مشتریان را تامین کند، از جمله چمن مصنوعی ورزشی، چمن ورزشی فوتبالی، و غیره. 

3. با دوام و خوش ساخت: چمن مصنوعی از جایی که ماهیت طبیعی ندارد، می بایست برای مدت زمان طولانی مقاوم و بادوام باشد، بدون این که کیفیت و زیبایی اولیه خود را از دست بدهد.


شرکت نیوساد، تولید کننده چمن مصنوعی مرغوب و با کیفیت این افتخار دارد که با ساخت بهترین محصولات توانسته است نظر مشتریان خود را جلب نماید و هم چنین علاوه بر مزیت هایی که در بالا به آن اشاره شد، بهترین و بی نظیر ترین چمن مصنوعی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. ما خیال شما را بابت خرید بهترین چمن مصنوعی راحت می کنیم. کیفیت و مرغوبیت نشانه ای از وفای عهد ما به مشتریان مان می باشد. 


 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385