گروه صنعتی تولید و پخش تخصصی چمن مصنوعی

فروشگاه آنلاین چمن مصنوعی همراه با ضمانت نامه معتبر ایران نصب (مطلقا غیر چینی)قیمت چمن مصنوعی,خریدچمن مصنوعی از کارخانه

خرید چمن مصنوعی در تهران

خرید چمن مصنوعی در تهران
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/10/12 0 نظر

آیا با تسهیلات ویژه فروش چمن مصنوعی در تهران آشنایی دارید؟ می‌خواهید بدانید خرید چمن مصنوعی در تهران چه مزایا و کاربردهای منحصربفردی دارد؟

خرید چمن مصنوعی در تهران 09198000567

فروش چمن مصنوعی در تهران

آیا با تسهیلات ویژه فروش چمن مصنوعی در تهران آشنایی دارید؟ می‌خواهید بدانید خرید چمن مصنوعی در تهران چه مزایا و کاربردهای منحصربفردی دارد؟ ما در این مطلب سعی داریم با تسهیلات ویژه‌ای برای فروش چمن مصنوعی در تهران آغاز کردیم و انوع چمن مصنوعی، مزایای چمن مصنوعی، کاربردهای چمن مصنوعی و  همچنین با شرکت معتبر در فروش چمن مصنوعی در تهران، شما را هر چه بیشتر آشناتر کنیم، پس این مطلب بسیار مفید و کاربردی را به هیچ وجه از دست ندهید، با ما همراه شوید.

خرید چمن مصنوعی در تهران

خرید چمن مصنوعی در تهران:

تهران، قلب ایران، کلان شهری بزرگ که گویا انتهایی برای آن نیست، تهران شهری پر از خاطره، شهری که همواره نقطه عطف اتفاقات بزرگ تاریخی بوده است، شهری که نمی توان آن را دوست نداشت، تهران کلان شهری بسیار دوست داشتنی. ما در این مطلب سعی داریم در مورد فروش چمن مصنوعی در تهران، تاریخ، فرهنگ و شرایط اقلیمی این کلان شهر بزرگ و معروف در جهان صحبت کنیم، که برای خرید چمن مصنوعی در تهران می بایست به کدام شرکت ها و مراکز فروش چمن مصنوعی مراجعه کنیم و لیست قیمت چمن مصنوعی را از کجا تهیه کنیم و یا حتی برای خرید اینترنتی چمن مصنوعی، از کدام سایت معتبر اقدام به خرید چمن کنیم؟

ابتدا بیایید کمی در مورد تهران، تاریخ جالب و شرایط اقلیمی آن صحبت کنیم که چه تاثیری بر روی خرید چمن مصنوعی شما خواهد گذاشت، تهران پایتخت میهن عزیزمان ایران، بالغ بر 14 میلیون نفر جمعیت دارد، بله 14 میلیون که یک نشان از پتانسیل بالای این شهر می باشد که از لحاظ تامین تامین سلامت و بهداشت روحی و روانی هر شخص، می بایست برای آن مقداری فضای سبز بصورت استاندارد فراهم شود، البته از آنجایی که در حال حاضر این موضوع قابل دستیابی نیست آن هم با توجه به نوع و سبک زندگی در تهران که با وجود ازدیاد روز افزون این شهر، آپارتمان نشینی حاکم اصلی شهر به نسبت خانه های ویلایی شده است.

چمن مصنوعی تهران

راه حل چیست؟ بهترین راه حل خرید چمن مصنوعی است، زیرا چمن مصنوعی نوعی فرش سبز است که براحتی می توان آن را در هر جایی که می خواهید پهن کرده و برای خود یک فضای سبز بسیار زیبا و لوکس ایجاد کنید، تهران در پای رشته کوه های البرز واقع شده است و از دوره قاجار تا کنون پایتخت ایران بوده است، تهران به دلیل قرار گرفتن در دامنه رشته کوه های البرز، کمی حالت شیب دار دارد و همین موضوع باعث شده است که نواحی و مناطق شمالی آن دارای هوایی خنک تر و مناسب تر نسبت به دیگر مناطق آن باشند.

تهران یک کلان شهر چهار فصل بشمار می آید، در فصل بهار و پاییز هوایی بسیار مطبوع و اما در فصل تابستان گرم و در زمستان سرد می باشد، و لذا این نوع تنوع آب و هوایی یکی از جذابت های این شهر دوست داشتنی شده است، اما باید توجه کنیم که متاسفانه تهران در فصول پاییز و زمستان دارای هوایی بسیار آلوده است که حتی باعث تعطیلی مدارس و سازمان ها می شود، متاسفانه این آلودگی به غیر از انسان ها، تاثیر شدیدی بر محیط زیست، فضای سبز و باعث خرابی و از بین رفتن آنها می شود. پس جا دارد در اینجا به معایب استفاده از چمن طبیعی در این کلان شهر بپردازیم.

معایب استفاده از چمن طبیعی:

 • حساس بودن چمن طبیعی در مقابل آلودگی های هوا .

 • خراب شدن و آسیب پذیر بودن چمن طبیعی .

 • مصرف شدید و به هدر رفتن منابع انرژی مانند آب .

 • هزینه های بالای کاشت، مراقبت و نگهداری از چمن طبیعی .

 • پرداخت هزینه های جانبی مانند باغبان، هرس کردن چمن .

 • رشد علف های هرز و اجبار به استفاده از علف کش های شیمیایی برای چمن طبیعی .

 • هزینه های بالای استفاده از کودهای شیمیای و طبیعی و ایجاد بوی بسیار نامطبوع به واسطه آنها .

 • سطح بهداشت و سلامت پایین چمن طبیعی .

 • چمن طبیعی محلی بسیار مناسب برای رشد و نمو موجوداتی کرم، سوسک، مگس و حشرات موزی  و غیره ...

خرید چمن مصنوعی طبیعی در تهران

با تمام محاسنی که چمن طبیعی دارد مانند زیبایی طبیعی، رنگ سبز و جلوه طبیعت، معایبی بسیاری نسبت به محاسن آن دارد که در بالا ذکر شد، که نمونه هایی از معایب زیاد استفاده از چمن طبیعی آن هم بخصوص در شهرهای بسیار بزرگی مانند تهران است، اما راه حل آن بسیار ساده است که دیگر نگران این معضلات استفاده از چمن طبیعی نباشیم، آن هم خرید چمن مصنوعی در تهران و استفاده از آن می باشد، چمن مصنوعی با توجه به خصوصیات منحصربفرد و استانداردهای مخصوصی که در تولید آن می بایست رعایت شود باعث می شود که آن را در مقابل خیل عظیمی از مشکلات و معایبی که بواسطه استفاده از چمن طبیعی بوجود می آیند را دیگر نداشته باشد و براحتی و با بالاترین استفاده می تواند سالیان سال بهترین کارایی را داشته باشد. لذا جا دارد از خصوصیات و مزایای چمن مصنوعی صحبت کنیم، از مزایای خرید چمن مصنوعی در تهران و استفاده از آن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

کاربرد و مزایای استفاده از چمن مصنوعی:

 • چمن مصنوعی لوکس ، شیک و کالایی بسیار جذاب است .

 • کاربرد چمن مصنوعی مهدکودک، چمن مصنوعی مدارس و دیگر نهادهای آموزشی.

خرید چمن مصنوعی برای مدرسه در تهرانخرید چمن مصنوعی برای مدرسه در تهران

 • چمن مصنوعی تراس، چمن مصنوعی بالکن، که برای آپارتمان نشینان بسیار مناسب است، چمن مصنوعی محوطه آن هم در کلان شهر دوست داشتنی تهران .

 • چمن مصنوعی بسیار بهداشتی تر و دارای ضریب سلامت بالاتر نسبت به چمن طبیعی است .

 • عدم مشکل خرید بذر چمن ، کاشت و مراقبت های بعد از آن.

 • بدون نیاز به استفاده از کودهای شیمیایی و آفت کش ها و عدم ایجاد بوهای نامطبوع .

 • عدم تکثیر علف های هرز ، حیوانات و حشرات موزی .

 • استفاده چمن مصنوعی باغ تالار و سالن های تشریفات و هتل ها و ورود ها

چمن مصنوعی برای محوطه تهرانخرید چمن مصنوعی برای محوطه در تهران

 • استفاده چمن مصنوعی ورزشی مانند چمن مصنوعی فوتبال، چمن مصنوعی فوتسال، چمن مصنوعی گلف، چمن مصنوعی تنیس و غیره

 

 • استفاده چمن مصنوعی تزئینی در منازل، آپارتمان ها، رستوران ها، فضاهای باز، سنگفرش ها و غیره ...

خرید اینترنتی چمن مصنوعی در تهران:

برای خرید اینترنتی چمن مصنوعی در تهران و دیگر استان ها براحتی می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت بسیار معتبر و بین المللی نیوساد grassiran24.com می توانید هم از لیست قیمت چمن مصنوعی و هم با تماس با مشاورهای متخصص ما در زمینه خرید چمن مصنوعی و حتی خرید چمن مصنوعی ارزان، از مشاوره های بسیار تخصصی ما بهره مند شوید.

چمن مصنوعی را از کجا بخریم؟

برای خرید چمن مصنوعی همواره دقت کنید که چمن مصنوعی خود را از مراکز و شرکت های بسیار معتبر خرید کنید، از شرکت های بسیار معتبر در ایران و حتی در خارج از ایران شرکت بین المللی تولید و پخش چمن مصنوعی نیوساد است، که همراه با ارائه بهترین چمن مصنوعی جزء برترین شرکت های تولید و فروش چمن مصنوعی مانند چمن مصنوعی تزئینی، چمن مصنوعی ورزشی، چمن مصنوعی نیوساد، چمن قرمز، چمن هلندی، چمن مصنوعی دومیدانی، چمن مصنوعی رنگی و دیگر محصولات متنوع از چمن مصنوعی می باشد، تنها بهترین ها را از ما بخواهید زیرا معتقدیم شما شایسته بهترینها هستید.

نظرات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از پیشنهادات و تخفیفات ویژه و اخبار سایت مطلع شوید

درباره ما

مرکز پخش انواع چمن مصنوعی در ایران عراق و افغانستان از سال 1385